USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Братам Кононовичам загрожує до 10 років ув’язнення

13 Березня 2015 18:37
Триває досудове розслідування щодо братів-комуністів Олександра та Михайла Кононовичів. Про це йшлося 13 березня під час брифінгу в управлінні СБУ у Волинській області, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

Прес-секретар відомства Іванна Поліщук розповіла, що слідчим відділом управління СБУ 27 лютого розпочате кримінальне провадження за частиною 2 статті 110 Кримінального кодексу щодо здійснення двома громадянами України, очільниками Волинського осередку Комуністичної партії, публічних закликів із посяганням на територіальну цілісність держави і розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Із одним із братів, Олександром, слідчі дії проводилися в приміщенні УСБУ, куди його привели громадські активісти. Потому комуніста відпустили додому.

Наразі триває досудове розслідування, в рамках якого здійснюється комплекс заходів, зокрема лінгвістична експертиза. Ці експертизи проводяться в спеціальних закладах Міністерства юстиції.

У випадку отримання підтверджувальної інформації кримінальне провадження скерують до суду. Санкція статті, яку інкримінують Кононовичам, передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без неї.

Варто зауважити, що окрім згаданого кримінального провадження за заявою громадської активістки Марії Доманської, є ще одне провадження щодо братів-комуністів, яке розслідується ще з літа.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Козак Показати IP 13 Березня 2015 18:46
Цих запроданців мало судити
Лучанин до Козак Показати IP 13 Березня 2015 21:57
вони не запроданці, - не перекрасились і не переметнулись до бандерівців, як це зробив багато хто із колишніх комуністів. хоча би цим вони заслуговують на повагу. а те що в них своя власна думка - це ще не є злочином, згідно законодавства України.
Лучанин до Козак Показати IP 13 Березня 2015 22:28
Чого вартує лише фото цих покидьків із квітами сталіну?! Голодомор, репресії... Мільйони жертв, а вони квіти носять.. Гниди..
дідо Показати IP 13 Березня 2015 18:55
їх на тюрмі вже чекають
Путин Показати IP 13 Березня 2015 19:06
Я их освобожу, скоро !!! обещаю.
до Путіна до Путин Показати IP 14 Березня 2015 09:20
Так ти ж ЗДОХ !
Башкаленко Показати IP 13 Березня 2015 19:16
Може їх не садити.А випробовувати на них нові медикаменти, бронижилети, чи бойових собак тренерувати.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 19:19
А чому цих скотів відпустили.
Кожаний серп Показати IP 13 Березня 2015 19:39
І Ленін не помагае.Будуть на зоні сестричками
Кононович Показати IP 13 Березня 2015 19:46
По нам одно расследование, а по отморозкам данильчукам другое. У нас в стране все ровны!или нет?
Лесь до Кононович Показати IP 13 Березня 2015 21:01
ето не ваша страна.Ваша страна , страна бвндитов и воров ДиНиРи
Hurricane Показати IP 13 Березня 2015 20:41
До цього часу не розумію чому не було дано оцінки діям організаціїї ПС щодо Башкаленка, Колісника тощо? Невже для правоохоронців не є очевидним, що дії Данильчука і Ко містили ознаки злочину. Зважаючи на це, будь хто у нашому місті може розраховувати на безкарність навіть при вчиненні злочинних діянь публічно...
ГУВБ Показати IP 13 Березня 2015 20:51
Ловіть тих хто мільони краде, довели за 23 рокі незалежності до краху,заводи позакривали,колгоспи розібрали до цеглини,шо ждем
Олег Показати IP 13 Березня 2015 20:56
Кононович колись кінув на квартиру свою племінницю
Hurricane до Олег Показати IP 13 Березня 2015 21:08
Сказав - як у воду перднув. Де факти, докази, відкрита кр. справа по шахрайству. З таким самим успіхом я можу повісити на тебе вбивство Нємцова.
Лучанин Показати IP 13 Березня 2015 21:13
Давно пора запроторити на нари цих нероб і пяниць котрі прикриваються комунізмом.
долар до Лучанин Показати IP 13 Березня 2015 22:15
Хто прикривається комунізмом, і кого на нари.
Смерть терористам Показати IP 13 Березня 2015 21:20
СБУ раджу провести обшук в квартирі ттоварища Селедцова, ярого українофоба і однопартійця Кононовича.Там мабуть багато цікавого можна знайти...
000 Показати IP 13 Березня 2015 21:40
А пащука чому неперевіряють.....Дуже цікава комуністична лічность.....претендент в депутати від комуністів.......багато чого знає
Hurricane до 000 Показати IP 14 Березня 2015 00:01
Перевірив би свою граматику, "псевдопатріоте"! У даному випадку ти повністю виправдовуєш свій нік - повний нуль)))
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 21:55
Надіюсь рокіа з вісім цій бездарі впишуть
долар Показати IP 13 Березня 2015 22:18
У нас за переконання переслідують.Яких десять років, ви що всі з розуму посходили. Найшли криміналітет.
123 Показати IP 13 Березня 2015 22:28
Краще їх завести в госпіталь...з ним там поговорять.....
Анонім Показати IP 14 Березня 2015 06:33
Кононович ти набухався з горя.Через 10 років дідом вийдеш.
цумань до Анонім Показати IP 14 Березня 2015 07:27
Не дідом, а бабою
маневичі до цумань Показати IP 14 Березня 2015 08:14
І стануть пєтуховичі сестрами
броньовичок і ленін Показати IP 14 Березня 2015 08:14
Посадять в одну камеру, до братського інцеста дійде))))
Знаюча Показати IP 14 Березня 2015 08:26
Давно пора засадити цих місцевих планокурів , хоч спокій сусідам буде.Там ціла сімейка непутящих, що старий Кононович,що два його придуркуваті сини.Спитайте чому він залишив жінку з малою дитиною ?Пролетарій недороблений.
Святослав Показати IP 14 Березня 2015 08:32
Які вони комуністи.Розкрадали подачкі які давала Росія безбожно.
Фууууу... Показати IP 14 Березня 2015 08:46
Не коментатори, а збоченці.
Ось так якось Показати IP 14 Березня 2015 09:35
По перше було затримано,а не похищено.А по друге злочинця і росіійського фашика, а не людину.
Загреб Показати IP 14 Березня 2015 10:44