USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Про неофашизм на Волині» розповів Кононович в ефірі «новороської» передачі

14 Лютого 2015 11:09
Головний український комсомолець лучанин Олексанр Кононович вкотре відзначився антидержавними заявами на сепаратистських ЗМІ. Нагадаємо, в листопаді минулого року йшлося про те, що братами Кононовичами займеться СБУ.

Окрім того, тоді ж на систематичні побиття членів Російської громади, публічне приниження та дискримінацію скаржився ОБСЄ староста організації Олександр Кононович. Окрім того, він заявляв про погрози фізичної розправи та наклепницькі звинувачення в сепаратизмі, які, з його слів, не мають під собою ніяких підстав.

Наприкінці минулого року він з братом Михайлом ще кількома активістами-комуністами нібито повезли у Луганськ гуманітарну допомогу. Там вони взяли участь у прес-конференції, де не приховували своїх антидержавних поглядів. До слова, власне, виступ братів Кононовичів у Луганську спричинив звернення до СБУ та органів прокуратури.

А вже в грудні братів Кононовичів відрахували зі складу аспірантів СНУ.

Днями ж Олександр Кононович взяв участь у програмі «На самом деле» на сепаратистському телеканалі News-Front. Полум’яний молодий комуніст розповідав у прямому ефірі нісенітниці про неофашизм на Волині. Також зачепив пам'ять загиблих українських воїнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
жінка кононовича Показати IP 14 Лютого 2015 11:18
Кононовичі - пед*ки!!!
до СБУ до жінка кононовича Показати IP 14 Лютого 2015 12:40
ви за що зарплату отримуєте, щого він ще не за гратами за дестабілізацію ситуації, чи може хочете щоб люди каЛОновичів за яйця на площі підвісили???????????????????
НЕЛУЧАНИН до жінка кононовича Показати IP 14 Лютого 2015 13:11
ОНОНОВИЧІВ - на нари
КУК до жінка кононовича Показати IP 14 Лютого 2015 13:38
Ці хлопці нерозуміють що таке ФАШИЗМ і НАЦИЗМ, ПАТРІОТ.НАЦИОНАЛИЗМ. І тому у них каша у голові. І вони хочуть з"сти кока, а їдять коку. Цим людям все одно, що говорити, аби отримувати адріналін у передчутті іх засудження. Це політичні наркомани.
Анонім до КУК Показати IP 14 Лютого 2015 14:34
По стану очей К.... ми бачимо перед собою жорстоку людину , котора не користується ні знаниями, ні ємоциями. Все, що вона говорить -все це вона надумує без використання попередніх знань і попереднього ємоційнонго досвіду. На 21хв. 17 секунд розкривається уся його брехня--він мимоволі дивитися в ліво, мало того,він навіть повертає голову в ліво. Це свідчить про те, що те, що він говорить суперечить його внутрішнім переконанням - попростому - він бреше.
Анонім до жінка кононовича Показати IP 14 Лютого 2015 16:40
така реальн1сть де треба ганити людину- образ божий.. там коменти в1дкрит1..а де проблеми й треба думку сказати... н1ззя... адм1н коменнти закривае. СЛАВА ДЕМОКРАТ11
вк Показати IP 14 Лютого 2015 11:20
То сбу займаеться кононовичами?! Чи ім ще щось треба зробити, щоб ними зацікавилися. З саме такоі гнилі почалося на сході..........Геееееепй, служби, де ви????????
Олесь до вк Показати IP 14 Лютого 2015 11:43
Питання вірне та своєчасне.... Але БЕЗ ВІДПОВІДІ. Нажаль....
Анонім до Олесь Показати IP 14 Лютого 2015 11:46
А може він АГЕНТ?! Внедренный?!
дідо Показати IP 14 Лютого 2015 11:20
Кононович є савєтським неофашистом. Як такого ще земля носить, де комуняки знищили десятки мільйонів українців.
люся Показати IP 14 Лютого 2015 11:31
Його, надіюсь, в Луцьку більше не буде?!
бандеровець Показати IP 14 Лютого 2015 11:36
він,що вобще безсмертний? чи думає,що над ним святі літають....
Ігор Показати IP 14 Лютого 2015 11:42
Зазомбований неадекватний придурок,на нарах йому місце !!!
Святий Показати IP 14 Лютого 2015 11:49
коментар було видалено
Свідок Показати IP 14 Лютого 2015 11:52
Гунчик, видно, тоді звертався не до правоохороних органів та силових структур (типу СБУ), а до стін.... Ну, як на таке лайно, як Кононовичі не знайти управи, тим паче, що вони порушують N-кількість положень українського законодавства своїми промовами?!?!? Відповідь одна -- існування таких маргеналів в суспільно-інформаційному просторі, як брати-комсомольці вигідне комусь із наших державних вождів, як у Києві, так і в регіоні.... Схоже, що і для т.зв. патріотичних організацій вони, теж "козирь в рукаве"..... Типу, цим смородом відведемо увагу від нагальніших проблем.... Ну, а, коли вже припече, то візьмуть цих братчиків під варту.... і будуть грланити - нарешті здолали БІЛЬШОВИЗМ..... а його, як такого і нема... Сука, якесь ЖИДОМАСОНСТВО кругом, яке найО...Є!
Patrik Показати IP 14 Лютого 2015 11:52
І як після цього ця г*ида може ходити по нашій святій Волинській землі і їсти Волинський хліб? Я ніколи не був прихильником націоналізму, особливо після відомих заяв окремих представників, якою є пані Фаріон, але такі кононовичі заставляють мене переглянути свої погляди і все більше схилятись до націоналізму. Для мене особисто кононович - іуда во плоті, він ворог моєї Батьківщини і ганьба Волині.
СССР Показати IP 14 Лютого 2015 11:54
Кононовичі - молодці !!!
сррр до СССР Показати IP 14 Лютого 2015 12:39
ага. в них пов'язки на руці. будуть ще й на голові, доки коники живі.
дідо Показати IP 14 Лютого 2015 11:57
Кононовичу потрібно вручити повістку, і всі питання вирішаться. Пристрелять або посадять. Сумне закінчення совкових неофашистів.
Свідок Показати IP 14 Лютого 2015 12:09
ну, принаймні, за його слова про те, що усі мобілізовані та усі учасники АТО, які нині боронять територіальну цілісність це - ЛЮМПЕНИ та АЛКОГОЛІКИ..... Жах... Запитую у правоохоронців та національно-патріотичних організацій краю (чиї представники не йдуть в АТО, мотивуючи тим, що бережуть тил бійців).... Кононович за ці слова понесе відповідальність??? Нагадаю, що з Волині вже є своя "НЕБЕСНА СОТНЯ" в боротьбі за Донецьку та Луганську області.... Запитую: це ви так бережете тил бійців??? Що їх усяка мерзота люмпенами та алкашами НАЗИВАЄ?!?!?! (дивіться на відео 15,42)....
аяяй Показати IP 14 Лютого 2015 12:10
видвовирити таких за межі держави Україна
Анонім до аяяй Показати IP 14 Лютого 2015 15:46
вік у нього призовний патріотичні зк гарно все пояснять
234 Показати IP 14 Лютого 2015 12:14
За якою адресою проживає це шакаленя?
Анонім до 234 Показати IP 14 Лютого 2015 12:32
Коновальця 1а квартира 29 телефон 243314
сьогодні о 17:00 ВСІ до Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 14:57
зустрінемося)
Німкеня Показати IP 14 Лютого 2015 12:33
Отакої) дивлюсь я на ті плакання одного з двух дублікатів, а також на цю брехню і згадую шкільні роки цих недоумків. Приорітети: алкоголь, цигарки, крадіжки в друзів і в близького оточення, наруга над ближчими друзями. А тут виступає як високоморальний))) смішно і противно слухати, не подобається на Україіні Їдь звідси. А навчати і вказувати така аморальна і гнила людина може тільки своїм однопартійцям які такі самі.) Хтось з них з мясокомбіната крав мясо, хтось грабував квартири) От такий комсомол на Волині)).
НЕЛУЧАНИН до Німкеня Показати IP 14 Лютого 2015 13:09
а дехто в кріслах мера і голови ОДА сидить
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 12:35
коментар було видалено
Андрій Показати IP 14 Лютого 2015 13:40
А дійсно,за що ми платимо податки на утримання СБУ?З листопада місяця вони не змогли затримати цих двох моральних виродків маючи на це законні підстави.Це ж не палац Аміна атакувати?Може чекаємо їхньої фізичної присутності у вигляді підривного пристрою на якомусь стратегічно важливому об'єкті Волині?Погодьтеся,схоже на те...
Джмол Показати IP 14 Лютого 2015 13:57
Як там у класика: "Вийшов один і сказав курінному: " Я - комсомолець - Стріляй !".
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 14:17
Ці хлопці навчалися в 21 гімназії... стидно???
777 Показати IP 14 Лютого 2015 14:18
шукаю однодумців для відвертої розмови з кОНОНОВИЧ.
Анонім до 777 Показати IP 14 Лютого 2015 14:47
-кто там? -милиция. -что надо? -поговорить. -а сколько вас? -двое -ну поговорите между собой.
777до аНОНІМ Показати IP 14 Лютого 2015 15:06
в Ольгіно в тролів сьогодні зарплата?
пр Показати IP 14 Лютого 2015 15:16
правда очі коле
комсомол Показати IP 14 Лютого 2015 15:22
коментар було видалено
дідо до комсомол Показати IP 14 Лютого 2015 15:30
собаки-дворняги сидять у Кремлі.
11111111111111 Показати IP 14 Лютого 2015 15:24
Ось дружина http://vk.com/id15398855 Просто чоловік не думає, що має сина !!!!!!!!
Ольга до 11111111111111 Показати IP 14 Лютого 2015 22:45
Він щей паскуд краснопузих наплодив?
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 15:27
Кононович не зовсім адекватний але про трійку дурнів, про незрозумілу війну, а особливо про ксенофобію досить точно відмітив, он скільки коментарів такі почали писати від люті. За солдатів не правда що алкоголіки але в основному селяни та робітники, чи не так?
дідо до Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 15:29
Кононович - типовий фашист.
xi-xi Показати IP 14 Лютого 2015 15:32
Беги , Саша , беги из Луцка !
правий Показати IP 14 Лютого 2015 15:39
Как вы из Донбасса?МИЗДОБУЛИ.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 15:40
самооборона сектор от молодці що самому йти хуярити?
Лучанка Показати IP 14 Лютого 2015 16:03
От придурок:" Ми всі на Волині росіяни, українці, білоруси - всі словяни..." А що роблять і робили із українцями, українськими школами, церквами і т д. у кацапії, донбасі? Що твориться зараз у Криму? Але ми самі винні, якщо такі антиукраїнці і фашисти ходять спокійно по нашій волинській землі!
Дончанин до Лучанка Показати IP 14 Лютого 2015 16:28
"А що роблять і робили із українцями, українськими школами, церквами і т д. у кацапії, донбасі?" - а что именно там делали и делают с украинцами, украинской культурой, ...? Только внятно и без бла, бла, бла.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 16:29
коментар було видалено
vilna ptaha Показати IP 14 Лютого 2015 17:19
СБУ, ви не вважаєте, бува, кононовичів сепаратистами???? а що зарплату отримуєте (з нашоі, між іншим, кишені)
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 18:00
коментар було видалено
Любі свині Показати IP 14 Лютого 2015 20:08
"Улыбнуло" на початку бесіди цих двох "антифа" про закоханих нацистів у Болгарії... Зо сміху впав з крісла.... Ну а далі клініка повна...Народ - це ж добре що наші супротивники такі придурки.! Воно ж ембіцильне - подивіться на нього!!!! Пропоную - бити цих даунів не треба - картинка для мацкви хороша буде. Просто при випадковій зустрічі смачно харкнути в рожу ( прости, Господи ). І хай чудо лазить по місту обпльоване. Ну , згода?
К Показати IP 14 Лютого 2015 22:19
Оленко, тримайся ти завжди була розумницею. Памятаєш колись, коли ти була "господинею на вечорницях" ви читали притчі.... згадай їх. В основному пишуть люди, які керуються емоціями і амбіціями...їх переповнює злість від безвиході. Буть мудрою, тебе памятають і люблять.
ЖАХ Показати IP 14 Лютого 2015 22:21
В ДНР мобілізація, вали туди придурок, і братця козльоночка забери.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 22:42
Якщо СБУ не справляється тількі самосуд.Прикінчити вибля*ка.Рідня його на Коновальця живе?
Волинь Показати IP 14 Лютого 2015 22:48
Гунчик ви щось тут вирішуєте?Чим СБУ займаеється.Якщо він і далі на волі буде то гріш вам ціна як губернатору
бандеровець Показати IP 14 Лютого 2015 22:55
Конанович ......ліпіни плачуть.....
Вишиватнікам Показати IP 14 Лютого 2015 22:56
Порошенко зі своєю дурнуватою пацифістською владою дограється, що люди візьмуть ініціативу в свої рукі
111 Показати IP 14 Лютого 2015 22:59
А його дружбан віктор пащук читає лекції про комунізм та переховується в с.горзвин луцького району.мало дали по носі.
777до к Показати IP 15 Лютого 2015 02:46
як на надгробній плиті.(тебе памятають і люблять)
УПА Показати IP 15 Лютого 2015 13:02
Люди, що ви налiтаєте на жiнку, а тим бiльш дитину? Подивилась її сторiнку, по перше стоїть дiвоче призвище, по друге його навiть в друзях у неї нема, є лише свекор мабуть, може розiйшлася з ним давно, а ви? Згадайте хоч екс-дружину Путiна в жовто-блакитнiй сукнi...
!!!!! до УПА Показати IP 15 Лютого 2015 18:50
Ніхто не розведений всі живуть разом, і є у друзях, просто вам цього не дано бачити.Дружина то витримає все, а от чоловік якби ще витримав би...........
УПА до !!!!! до УПА Показати IP 15 Лютого 2015 19:45
Пиши-пиши рано чи пiзно напишеш щось толкове. Тiльки диви не опинися на однiй сходинцi з Кононовичем а то клясти не можна мало як доля складеться.
день Показати IP 15 Лютого 2015 19:12
Догрався *****!
день! Показати IP 15 Лютого 2015 19:41
Чесно!! Не людина, а олігофрен! Мало його били! Але в кінці про піраміду Маслоу він правий! І ще - комуніст-віруючий??? З якого це часу!!!?
комуніст Показати IP 26 Червня 2016 10:02
Його не "беруть" тому що він працює на владу, прикриваючись званням комуніста. А владі потрібні такі провокатори, щоб прості люди лупилися між собою і не пхали носа в їхні чорні олігархічні справи по розкраданню залишків народного майна (до речі, створеного поколіннями комуністів) і взагалі до поступової втрати (не дай Бог) України, як Держави.