Чому ЦНАПи на Волині не можуть функціонувати
Відсутність необхідних приміщень назвали однією з основних проблем в організації роботи Центрів надання адміністративних послуг в області.
Про це йшлося під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації 9 грудня.
Як повідомив керівник апарату ОДА Дмитро Дубняк, існують проблемні питання щодо Центрів надання адміністративних послуг у районах області, а саме питання невідповідності графіків роботи ЦНАПів графікам управлінь Державної міграційної служби (у понеділок у неї – вихідний день), збільшення тривалості надання адмінпослуг тощо. Питання щодо створення міськрайонного ЦНАПу у Ковелі триває, вирішується питання передання у комунальну власність приміщення. У Володимирі-Волинському питання із приміщенням для ЦНАПу досі не вирішене.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що у Володимирі-Волинському обговорив низку проблемних питань щодо ЦНАПу. Аналогічні проблеми, з його слів, існують і в районах. Так, в Маневичах установа розташована у «маленьких кабінетиках», тож практично немає можливості для роботи Центру. Він повідомив, що виїзна нарада щодо ЦНАПів відбудеться у лютому наступного року у Нововолинську. До цього часу проблемні питання розглядатимуть у робочому режимі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації 9 грудня.
Як повідомив керівник апарату ОДА Дмитро Дубняк, існують проблемні питання щодо Центрів надання адміністративних послуг у районах області, а саме питання невідповідності графіків роботи ЦНАПів графікам управлінь Державної міграційної служби (у понеділок у неї – вихідний день), збільшення тривалості надання адмінпослуг тощо. Питання щодо створення міськрайонного ЦНАПу у Ковелі триває, вирішується питання передання у комунальну власність приміщення. У Володимирі-Волинському питання із приміщенням для ЦНАПу досі не вирішене.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що у Володимирі-Волинському обговорив низку проблемних питань щодо ЦНАПу. Аналогічні проблеми, з його слів, існують і в районах. Так, в Маневичах установа розташована у «маленьких кабінетиках», тож практично немає можливості для роботи Центру. Він повідомив, що виїзна нарада щодо ЦНАПів відбудеться у лютому наступного року у Нововолинську. До цього часу проблемні питання розглядатимуть у робочому режимі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Наталка
Показати IP
9 Грудня 2014 14:26
Та кому потрібні ці ЦНАПи. Витрати коштів, яких і так не вистачає. Звільнення одних працівників, щоб набрати інших (некваліфікованих і без відповідної освіти та навичок роботи). Вони збільшують корупцію і нічим не займаються. Абсурд!!!
народ до Наталка
Показати IP
9 Грудня 2014 23:32
100%, окозамилювання нової влади, цнапи-це бюрократія в квадраті, улюблене заняття бовдура Матвійчука
Цікаво
Показати IP
9 Грудня 2014 14:29
а хтось конкретно скористався їхніми послугами, комусь вони реально були корисними?
знаючий
Показати IP
9 Грудня 2014 16:35
ЦНАПИ ті нікому не потрібні, гонять людей по кілька разів за однією послугою, яку раніше можна було отримати відразу на місці в управлінні. А за виготовлення паспорта громадянина України я взагалі мовчу.... це безпридєл.... то в паспортний, то в цнап гонять, документи гублять.... позакривати ті цнапи і не витрачати масу грошей на їх утримання і функціонування.
горохівчанка
Показати IP
9 Грудня 2014 19:06
довелось мені скористатись послугою цнапу. Жах... Сказали принести перелік документів. Ледве позбирала... Написала заяву... Як діло дійшло до послуги - взяли 2 папірця і все. Кажу - а решту?, а працівник - а я передзвонила, запитала - решту папірців не треба... Так нащо мною було потрачено купу часу для зібрання документів, якщо з них взяли лише 2....
Платник податків
Показати IP
9 Грудня 2014 20:47
Пригадую, коли не було ЦНАПів, мені потрібна була довідка з податкової - отримав її швидко і тільки в одному кабінеті причому безкоштовно. Коли зявилися ЦНАПи, мені знову потрібна була та ж сама довідка. Увага. Перш ніж її отримати, я відвідав 3 кабінети плюс заплатив 2 грн. Запитання: кому від тих ЦНАПів стало краще???
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.