USD 27.4 27.7
  • USD 27.4 27.7
  • EUR 31 31.4
  • PLN 7.1 7.22

Донбас на тлі України: що хочуть «відкусити» сепаратисти. ІНФОГРАФІКА

Багато донецько-луганських сепаратистів вимагають створення незалежної «Донецької народної республіки». З таким сусідом, як Росія у них є шанси реалізувати свою мрію.

ЛІГАБізнесІнформ проаналізувала, яке соціально-економічне значення має Донбас для України. Якщо втрату Криму економіка України майже не відчула, оскільки півострів давав не більше 3% ВВП, то відрізання Донбасу буде більш відчутним - 16,7% від українського ВВП.

Втім, промислової потужності Донбасу не вистачить, щоб себе прогодувати.

Основні показники соціально-економічного розвитку Донецької та Луганської областей:

Загрузка...
Коментарів: 10
KGB Показати IP 22 Квітня 2014 11:43
Це моральна підготовка, що і Донбас можна віддати?
УЧАСНИК МАЙДАНУ до KGB Показати IP 22 Квітня 2014 12:17
Це дійсно моральна підготовка ,Юля з ПУТІНИМ ВЖЕ ДОМОВИЛИСЬ ЩОСЬ ПОДІБНЕ ЯК ПО ГАЗУ, ІНАЧЕ ЦЮ ЗЛОЧИНУ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВЛАДИ ПО ІНЩОМУ ПРОГНОЗУВАТИ НЕ МОЖНА. ПОВІРТЕ ЦЕ ВЖЕ Ж-ПА
KGB до УЧАСНИК МАЙДАНУ Показати IP 22 Квітня 2014 12:21
Халепа. Нічого святого.
Дід Панас до УЧАСНИК МАЙДАНУ Показати IP 22 Квітня 2014 13:45
ще до нещодавна Люля була свята, смі зробили своє діло - тепер "Люля погана, давай Порошенка!"
оля Показати IP 22 Квітня 2014 12:04
Підтримую!!!!!!!Можна сказати що усе вирішено із Донбасом.
йося моргенштерн Показати IP 22 Квітня 2014 12:29