USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Голові РДА на Волині «подарували» труну

25 Січня 2014 08:00
Чорний подарунок привезли невідомі голові Горохівської райдержадміністрації та місцевій очільниці Партії регіонів Жанні Савчук.

У ніч з 21 на 22 січня 2014 року невідомі активісти побували у селі Квасів Горохівського району, звідки родом голова райдержадміністрації Жанна Савчук. Зокрема, вони приїхали до помешкання, де мешкають її батьки, з чорним «подарунком». Про це інформує «Вголос».

Активісти привезли Жанні Савчук труну з похоронним вінком та залишили на подвір’ї. На чорній стрічці було написано: «Савчук Жанні Євгенїївні на вічну пам'ять».

Як відомо, Жанна Савчук з-поміж інших голів райдержадміністрацій вирізняється особливою підтримкою політики Партії регіонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
правдоруб Показати IP 25 Січня 2014 08:07
Уявляєте, що буде якщо до влади прийдуть ці "невідомі активісти" і їм подібні.
Микола до правдоруб Показати IP 25 Січня 2014 10:16
Довели! Можливо ви, поважателі, не знаєте, скільки крові вони попили з народу, в тому числі і з мене. Слава Україні.
Активіст до Миколи до Микола Показати IP 26 Січня 2014 20:18
Героям Слава!!! Да попили-попили разом з Андрійчуком його теж потрібно ГНАТИ,... як міняти владу то всіх.
активіст2 до Активіст до Миколи Показати IP 27 Січня 2014 01:00
Згоден всіх то всіх. Як в облраді. Всіх тримати поки заяв не напишуть. хі хі.
активіст 3 до активіст2 Показати IP 27 Січня 2014 08:31
Андрійчук то С*ка ще та...
друже до Микола Показати IP 28 Січня 2014 21:09
ті тролі про той горохів ніколи не чули.вони майже всі за тисячі км...
а ти до правдоруб Показати IP 28 Січня 2014 21:07
набери в гугл"жанна Савчук-горохів.пр" почитай хто це.розгорнуто не пишу бо 5 років.
ну це вже не треба Показати IP 25 Січня 2014 08:23
при всій моїй любові і повазі до євромайдану, вважаю ,це - занадто.ніякі батьки, найгіршої дитини не заслужили побачити таке. давайте залишатись людьми !
Аліна до ну це вже не треба Показати IP 25 Січня 2014 08:31
Згідна на 100%. Придурки, за таке я б точно забила, ідіоти...в мене не має просто слів.. Бідні батьки((((
виродкам Показати IP 25 Січня 2014 08:33
Виродки, вас не мати народила, а вовчиця під купою гнилої соломи, і горіти вам у вогні пекельному. Ще ви самі ляжете у ті труни, які розвозите батькам, і собаки над вами завиють.
Вадік Колісніченко до виродкам Показати IP 25 Січня 2014 11:26
Жанна Євгенівна ну не можна так людей проклинати бо до вас обернеться.
Катерина Тимофіївна! до виродкам Показати IP 2 Лютого 2014 15:46
Можливо жорстокий такий вчинок Жанно Євгенівно! Але ж ви так крадете, що в Горохові так ще ніхто не крав!!!!Люди мають вас хоч якось зупинити!!!За вас все місто говорить , репутпція у вас не найкраща! Всі тільки обговорюють ,як і де ви крадете!!!!! Побійтеся Бога ,як вам Людям в очі дивитися!!!!Де ваша совість ! Навіть діти по школах за вас знають!І ЗА ваші майонтки награбовані!
Волинянка. Показати IP 25 Січня 2014 09:07
Ну, напевно, та Жанна вже дуже допекла горохівчан. Нехай вона теж пожаліє своїх батьків. Тож треба таке виродити!
овропеєць Показати IP 25 Січня 2014 09:29
батьки за дітей невідповідають .Для цього УМА багато непотрібно .А ми хочем у ЄВРОПУ коми ми такі придурки потрібні .
МайДАУНАМ Показати IP 25 Січня 2014 09:40
Ви вже вибрали собі деревця, на яких будете висіти???
я Показати IP 25 Січня 2014 09:50
Війна війною, а вона вже помаленько починає проводити агітацію та включати прес до виборів президента зп ПР. До цього ще треба дожити шановна, або хоча б втриматися на посаді, що дуже виглядає проблематично в світлі виділення земель району. По району, із слів чиновників, ходять такі слухи про суми відкатів для неї, що дивуєшся взагалі.
чесний горохівчанин до я Показати IP 2 Лютого 2014 19:21
Списки прихильників, виборчі комісії, зарплати вже платяться Ващуком ще з жовтня 2013 року. Люди проклинають владу , беруть гроші і бояться щось говорити проти
Семен Показати IP 25 Січня 2014 10:12
Влада дарує лишень трупи,то мовчите ?! А тут пусту труну подарували,—і вірно зробили !
обкаканий регіонал Показати IP 25 Січня 2014 11:15
Лягла б туди.Поміряла чи підходить.В хлопців з гумором все чудово))))
"Гуманістам" Показати IP 25 Січня 2014 11:19
Основу ПР складають блатні. З блатними треба розмовляти їхньою мовою. Іншої вони не розуміють. Катерина Тимофіївна теж на подарунок чекає.
Маня Показати IP 25 Січня 2014 11:56
Господи, це треба так ненавидіти одне одного в Україні-і цим все сказано-отак нам і буде від Бога дано-по наших вчинках дебільних-жах один-ніякого милосердя-кругом одна ненависть...
477 Показати IP 25 Січня 2014 14:55
Натяк для Жанни нічого не означає!!! Ій і ніде не засвербіло!!! Думаєте їй щось дойшло?? Наївні!!! Дерла і дере гроші з Горохівського району!!!
Галина Федорівна до 477 Показати IP 25 Січня 2014 23:11
та все собі в карман,а грошики то бюджетні,і чому не спитають звідки такі статки ,але завжди так не буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
наївний до 477 Показати IP 2 Лютого 2014 19:25
Так доходить до Жанни як і до януковича
Спостерігач Показати IP 26 Січня 2014 18:55
Хай АНДРІЙЧУК йде разом з Жанною... то та сама ВЛАДА, що й вона!!!
Людмила Миколаївна Показати IP 27 Січня 2014 08:50
Потратились на труну? Треба було вкласти в рідне місто Горохів, краще б лавочку поставили, або мусорник. А то як піти посидіти біля фонтанчику, чи в скверику - то ніхто Жанни Євгенівни не згадає.
зоя до Людмила Миколаївна Показати IP 27 Січня 2014 10:07
Шановна Людмила Миколаївна, до означених Вами досягнень Жанни Євгенівни (скверика і фонтана) Вона не має жодного відношення. Вони встановлені міською радою.
1234 до зоя Показати IP 27 Січня 2014 16:31
Зоя, а якби вашим батькам привезли на подвір'я труну з вашою фотографією..... побачилиб ви їхню реакцію!!!! влада владою, але це занадто.... і хто на таке зважився вонож колись верниться..........................
зоя до 1234 Показати IP 28 Січня 2014 09:21
1. Коментар стосувався лише скверика та фонтана, в тому плані, що не варто приписувати собі чужі справи. 2. Стосовно відношення до висвітленої в статті події: звичайно це жахливо, не дай Бог такого нікому. Всі, хто про це чув (а не чув тільки глухий), кажуть, що це є страшно. Страшно тому, що людей довели до стану, коли вони здатні таке зробити, страшно, що є люди, які здатні до цього довести. Адже над нами працюють вищі закони. Не можна заставити себе поважати, для цього, як мінімум, потрібно спочатку почати поважати всіх навколо себе. І це стосується не однієї особи, а всіх нас. Що сіємо, те будемо жати.
Жителі міста! Жанна до 1234 Показати IP 2 Лютого 2014 17:30
Ті що привезли так не крали б , зробили б більше для міста!!!В них гріхів менше як в Жанки! А то людям що небудь ,а собі повні кармани! На що той фонтан схожий! Тож позор!!!Люди невже ви думаєте .ЩО він 150 тис. , ТАМ 50 ТИС. І ТО МОЖЛИВО! А решту вкрали! І так все що не робиться ! Злодій на злодієві сидить!!!!Міська рада ? Ви вже борги пороздавали!!!!?????? Брехуни!Як вас земля на собі носить таку владу-ЗЛОДІЙСЬКУ! Вона від труни шокована , а від доріг в місті , від фонтана і ще можна перераховувати ........ А за лавочки повинна влада дбати, а не люди! Їм бачите як виділяють тільки на квартири власні і хати нічогенькі!А люди що мають самі щей скидатися на благоустрій міста ,це ж смішно!
12345 Показати IP 27 Січня 2014 08:52
Сталіна вам, люди, треба. От тоді побачите, що таке демократія. Добре живеться....
Опозиція! до 12345 Показати IP 2 Лютого 2014 17:36
А вам бачу точно СТАЛІНА ТРЕБА!!!!! Люди хочуть жити добре , мати роботу , а то за фаршированими не захватиш! І мають право на свободу слова! І не хай кожен хто щось знає за владу говорили вголос!!!! Може чимись ми їх зупиними!!!!!
СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 27 Січня 2014 18:38
Якби не лізли куди не треба, того всього і не було б. А так підуть, і не тільки вона, а і ті "депутати", які продали свій голос, а що саме головне, довіру людей, свою совість. Як їм тепер людям в очі дивитись? Прикриття не буде! Ото вже будуть ср.... пороти наші запродажні директори шкіл і заучі.
Ася Показати IP 27 Січня 2014 23:36
ЖАХ, не доведи Боже щоб їх лідери цих мародерів прийшли до влади! Співчуваю батькам цих людей що так вчинили, але це в дусі опозиціонерів бавитися ритуальною атрибутикою. Сатанисти, ну правду кажуть що УПЦ КП, не канонічна - 100% погоджуюсь тільки вони можуть благословляти Українця іти на Українця і таке вичворяти...
ася до Ася Показати IP 28 Січня 2014 21:05
тобі б під чуткє руководство керівніци...чи всьо путьом..ти за нею як павлін сумочку носила та туфлі її витирала хустинкою?ти з тої особої породи -"прosto холуйівна"
читачка до Ася Показати IP 28 Січня 2014 22:35
кожна людина має право на свою думку, але до церков не раджу лізти. всі ми будемо відповідати самі за свої провини. і чок я парафіянка УПЦ МП, я з великою повагою ставлюсь до всіх священників, які незважаючи на лютий холод моляться за мир і спокій на майдані
Руся до Ася Показати IP 29 Січня 2014 14:26
Ася - ти д***ка на справді,чи тільки недумаючи таку х*ню написала???
ася 2 Показати IP 28 Січня 2014 22:30
а таких "холуйвн" скрізь повно, і в адміністрації, і в раді, і по школах. але тепер засмерділо смаленим і вони бояться за свою шкуру, ще кілька днів і всі будуть на МАЙДАНІ бо треба ж якось втриматись хоч самим. і здадуть вони Жанну і будуть потім розказувати яка вона погана і як їм погано жилось. стережіться таких підлеглих, колег, друзів. ніхто не допоможе. а ті кого найвище підняли, першими будуть вас і валити. змії завжди сидять за пазухою ближче до серця!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Мирон до ася 2 Показати IP 2 Лютого 2014 19:04
ЇЇ вже готові здати тільки команди нема
психолог Показати IP 29 Січня 2014 09:32
якщо відверто, то цей вчинок є звичайною побутовою помстою, це не воля народу чи дії майдану. в інших районах такого немає, значить акція локальна. когось прижала колись - от і мстяться. але в месників чорні души. ходять чутки, що то було замовлення від голови райради, в них давній конфлікт.
Семен хлоп до психолог Показати IP 2 Лютого 2014 19:14
Дійсно то чиста битовуха. Бо вкрадені і відмиті кошти між Жанною і Андрійчуком розподілялися не порівну. Психологу тоже менше вділяли, але і так вистачало на небідне життя
психолог до Семен хлоп Показати IP 4 Лютого 2014 18:51
да цей Андрійчук..... такий чесний... немало він нажив, а зараз такий чесний біля РДА виступає... білий і пухнастий... брихун і все!!!!
Ната Показати IP 30 Січня 2014 16:28
Не розумію людей які роблять такі речі! Чи вам погано живеться? І хто на вашу думку має бути президентом? Кого ви не поставите, не виберете все одно вам буде погано жити! Бо серед Українських людей не має кому керувати державою! А на рахунок Жани Савчук то я їй співчуваю! Таке зробити міг тільки кончений дебіл! Всі ми люди,а поводимось як тварини! Для чого це все? Щоб з нас сміялись? До чого це все зайде? До смерті багатьох не винних людей?
квасівець до Ната Показати IP 30 Січня 2014 17:30
ховай свое рило пані Жанна-хабарниця,! банду геть!
Олександр! до Ната Показати IP 1 Лютого 2014 20:25
Ви так бачу за Жанну дуже переживаєте!!!! Накрала багато! Спіть спокійно!За людей попереживали б трохи! Конч*** диб*** в нас при владі!!!! Продажні !!Понажиратися біля корита не можуть! За все заплатять!Не буде добра по тих майонтках!А люди на майдані це герої України!
Ната до Олександр! Показати IP 2 Лютого 2014 07:30
Мені шкода її батьків! Для себе зрозуміла що батьки тих хто таке зробив їх не виховували і вони не знають що таке любов батька і матері!
Ульяна,, до Ната Показати IP 2 Лютого 2014 15:26
А батьки Жанки не знають , що їхня дочка злодюга і не тільки! Нехай їх дочка шкодує , якщо вони її так добре виховали! Вони ж добре все знають краще за вас . За людей треба переживати, і до влади не допускати тих виродків _ злодіїв!!!
Горохівчани!!!! Показати IP 30 Січня 2014 18:28
Що та Жанна зробила для міста!!!! Тільки краде! Про це всі знають тільки мовчать! Наше місто могло бути значно кращим якби не такі керівники , злодюги!!!!!
Житель міста Горохів Показати IP 30 Січня 2014 18:41
ЇЇ вибрали не для того щоб красти, а то в Горохові змін немає тільки в Жанки є покращення!!!! Хіба її батьки для цього виховували? Такщо немає чому дивуватися ні ій ,ні її батькам! Люди і так довго терпіли!За все потрібно платити! Банду геть!!!!!!!!!
Горохівчани!!!!!!!! Показати IP 1 Лютого 2014 20:19
Сволочі міста Горохова не буде добра вам злодюги в награбованому!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Людям покиньте ще трохи тих покращень !!!!!!!!! Всім злодюгам міста - ЗРОБІТЬ ХОТЬ ЩОСЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!!!! Бога побійтеся не буде добра в награбованому, на сльозах людських!!!!!!За своїх батьків попереживайте!!!! Ви ж хочете ,щоб вони вами гордилися!!!!!!!
123 Показати IP 1 Лютого 2014 21:20
Ви кого закликаєте зробити щось для людей: Жанну чи може ще того злодія Андрійчука? Та далеко вони всіх бачили!!!!!!!!!!!!!
Віктор. Показати IP 2 Лютого 2014 15:20
Люди кого ми обрали !!!!! Позорище міста ТАКА ВЛАДА! Не крадіть бандо перед Богом відповісте!!!!!
Семен хлоп Показати IP 2 Лютого 2014 18:48
Скажіть люди добрі, при якій владі на керівних посадах не був Андрійчук? Рівно стільки часу, скільки баба Катя є депутатом. Жанна добре підійшла для двох перших. Першого рахує за д....а, а через другу відмиває гроші для купівлі нерухомості. Зі всіх об'єктів, на які виділялися кошти з бюджету відмиті і поділені кошти. Деяка їх частина дісталася ручним замам, бо сметани і качок таким особам як колишній психолог, що їх тягнув з освітян виявилося замало. Тільки недовіралюдей може припинити бідування одних та збагачення різних покидьків за рахунок державного кошту. СЛАВА УКРАЇНІ !!!
зоря до Семен хлоп Показати IP 5 Березня 2014 08:37
Баба Катя вже шапку поміняла. Скоро і Андрійчук поміняє.
Софія. Показати IP 19 Березня 2014 01:17
Якщо вам всім погано жилося, тепер будити житти як схочите,. Жанна Євгенівна робила нетільки зло, але вона зробила багато добра. Ви тільки вміїте судити когось, а себе небачите! Якби ви були на її місті ви робили теж саме і я впевнена що щеб гірше! Задумайтесь що ви робите нелюди!!!!......!!!.