USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Представили голову Горохівської РДА

9 Квітня 2014 13:54
Офіційне представлення голови Горохівської райдержадміністрації відбулося 9 квітня в залі засідань районної ради.

Нагадаємо, 4 квітня головою Горохівської райдержадміністрації призначили Сергія Годлевського, учасника 35 сотні Самооборони Майдану "Волинська січ".


Донині Сергій Годлевський обіймав посаду начальника відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради. Має 4 вищі освіти.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зачитав розпорядження в.о. Президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова від 4 квітня 2014 року №451/2014–рп Про призначення С. Годлевського головою Горохівської районної державної адміністрації Волинської області. Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України призначити Сергія Сергійовича Годлевського головою Горохівської районної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба Горохівської РДА.

Вітаючи новопризначеного голову райдержадміністрації, Григорій Пустовіт наголосив на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою: позбавлення корупційної складової в діяльності всіх гілок влади, кадрові зміни, реформування системи влади; звернув увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань в соціально-економічному розвитку району та визначив основні напрямки, на які має бути спрямована робота Сергія Годлевського.

Як наголосив Григорій Пустовіт, новопризначений керівник особливу увагу має акцентувати на економі району, співпраці з бізнесовими структурами, керівниками сільськогосподарських формувань, фермерами та одноосібниками, які мають відчувати підтримку влади.

Нагадаємо, раніше посаду голови РДА займала Жанна Савчук. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, колишня голова Горохівської РДА та головна «регіоналка» району Жанна Савчук після звільнення з посади планує влаштуватися на роботу у районне управління освіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
Всезнайко Показати IP 9 Квітня 2014 13:58
То вже те без"язике свою бабу-блондинку десь на посаду всуне...
Тетяна Показати IP 9 Квітня 2014 15:20
Ти всезнайка,його баба закінчила успішно консерваторію і спокійно працює і ні до кого не має діла. А Годлевський розумний,нормальний виважений чоловік.
Депутат Показати IP 9 Квітня 2014 15:26
А що,Андрійчук при всіх режимах залишається?А кажуть Катерина немає зараз вплив.Має.
Нормальний до Депутат Показати IP 9 Квітня 2014 16:25
коментар було видалено
депутат Показати IP 9 Квітня 2014 15:39
якщо міняти всіх то всіх
експерт Показати IP 9 Квітня 2014 16:34
"Має 4 вищі освіти". Де проявились ці "освіти"? Можливо, ще стільки ж треба? В нас багато колекціонерів дипломів, а толку? При сьогоднішній системі "освіти" можна ходити від порога до порога і отримувати корочки. По дві-три щороку. Та навряд, чи це придає знань і інтелекту. Петро Кравчук теж пред*являв три "дипломи" (Львівської політехніки, ВНУ і ВІЕМ), а як виявилось, то він має лише посвідчення кочегара і тракториста. Просто, стало модним, як модно мати кілька пар чобіт чи спідньої білизни.
Вася до експерт Показати IP 9 Квітня 2014 17:14
Роз"яснюю - " Має 4 вищі освіти." це діагноз. Освіта одна ВИЩА, а все решта перепідготовки і спеціалізації. Але тепер така грамотність. куди нам люстраторам.
Андрей Горохов Показати IP 9 Квітня 2014 16:45
Жанна Савчук развела в районе корупцию, и сама её возглавляла, нужно что б её персоной зайнялись правохранительные органы Волыни.
Мотря з Горохова Показати IP 9 Квітня 2014 16:55
А які ж це дипломи? Вміє годинники чинити, чи димарі чистити? Чи чебуреки пекти? Ще один доказ, що за дипломом варто лише стати в чергу. Дуже несимпатичний цей Годлевський, без харизми. Одна вишиванка і більше нічого. А для тієї роботи, яку він виконував і буде виконувати, вистачило б диплому луцького учітєльського інституту. Тут вже був один в вишиванці, а потім поїхав в Ковель і в княже місто. Теж високий і "сімпантічний"
ОГО до Мотря з Горохова Показати IP 9 Квітня 2014 17:04
коментар було видалено
Орган до Мотря з Горохова Показати IP 9 Квітня 2014 23:03
Вже зайнялись
Горохівчанин Показати IP 9 Квітня 2014 17:53
А мені подобається цей дядько з короткими ніжками черевцем і вгодованою, напевно "мудрою" головою. Вірогідно він дуже любить Юлю і представляти інших, щоб самому не працювати. Його імя Пустовітя.
Тарас Показати IP 9 Квітня 2014 18:22
Влада та що треба, придивіться люди, щоб знати кого ловити, в іншому разі ми просто не виживимо, з такими діячами, бездарами і дурнями.
Нися Показати IP 9 Квітня 2014 20:07
А кто пойдет замами к Годлевскому?
Катерина до Нися Показати IP 9 Квітня 2014 20:27
Знову Олексія поставлять на першого заступника. Інфа 100500%. Окрім того, заступника хочуть запропонувати, але ще обдумують, начальнику Укрдержпроекту в Волинській області - він родом з Горохова. Прізвища не пам'ятаю, проте він зарекомендував себе як хороший керівник організації, яка залучає іноземні інвестиції. Такі люди потрібні району.
Кінь до Катерина Показати IP 10 Квітня 2014 11:11
Гарна спроба, Толик! Я бачу ти знову хернею займаєшся? І за що тобі той держпроект гроші платить? Ти би хоча б 1 гривню інвестицій залучив про людське око. Тобі ж бо всерівно кому лизати, що Жанні, що Годлевському, що Годику. Люстраторів до тебе треба покликати, мамин пестунчику
чотири дурні до Катерина Показати IP 11 Квітня 2014 18:59
Багато хто тільки чекає коли Олексія призначать заступником, щоб почати боротьбу таку як Саня Белий.
Лошадь до чотири дурні Показати IP 12 Квітня 2014 23:10
А ти, толю, теж чекаэш?
Нися Показати IP 9 Квітня 2014 20:07
А кто пойдет замами к Годлевскому?
Нися до Нися Показати IP 10 Квітня 2014 11:47
Что это за Толык?
Нися до Нися Показати IP 10 Квітня 2014 11:47
Это погоняло такое или шо?
Слонь до Нися Показати IP 10 Квітня 2014 11:59
Спроба-спробою, а місце вже на 90% його - Жанка вторгувала навзамін місцю у Райво, яке мала би зайняти пані Зінаїда Б.
Вусатий до Слонь Показати IP 10 Квітня 2014 12:17
Так це що виходить, на моє місце????? Культурний абзац..
5555 Показати IP 9 Квітня 2014 20:36
Охороняв культурну спадщину, той замів артистів бере! Жельчичка буде виспівувати , а РДА слухати! Більше проблем в районі нема - відкрити роти і іі пиз..... слухати. Навчить як хабарі брати - на більше не вистачить.
КЛАВА до 5555 Показати IP 10 Квітня 2014 22:26
чому не проведуть опитування серед студентів на поряднісмть нового зама Жельчик !скіільки Жельчики беруть за екзамени,заліки,курсові, і для чого її ця посада, діткам треба помагати. прислухайтесь до думки громадськості! За щого загинули люди!
лот Показати IP 9 Квітня 2014 21:57
Створить горохівську сотню самооборону правий сектор та інші корисні для горохівщини структури.Слава недоумкам.
Віктор Показати IP 9 Квітня 2014 22:03
Хто той начальник родом з горохова
Семен Показати IP 9 Квітня 2014 22:21
Певно Довгополов
Крученик до Семен Показати IP 9 Квітня 2014 22:33
Семене, не верзи дурниць, якщо не в темі. Ярослав Д. очолює Волинську філію Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто", а мова йде про молодого та перспективного керівника Волинського інноваційно-інвестиційного центру Анатолія Б.
Семен до Крученик Показати IP 9 Квітня 2014 23:10
Та хоть Петра І ...
мотря до Крученик Показати IP 10 Квітня 2014 16:39
Який бігає з партії в партію, тільки б бути на висоті. А де ж гідність????
Крученик до мотря Показати IP 10 Квітня 2014 17:08
Отож бо й воно! Вже і ЄЦ, Нана Україна, ПР. Хто наступний БЮТ?
Горохівець Показати IP 10 Квітня 2014 07:05
Для того щоб поставити нове керівництво, то треба старе повиганяти все. Всі пишуть що у нас район аграрний, сільськогосподарський. А подивіться хто керує управлінням сільського господарства. Платок Панасюк (Муму) - людина яка розвалила декілька колгоспів у районі, фактично їх знищила. Нічого толкового на території району не зробив. Нехай розкаже, як керував Горохівзернопродом і приїжджали власники та за хорошу роботу побили його, що аж ходив у гіпсі. Його всунула на роботу колишня цариця Жаннана на прохання його свахи, взамін на те, що вона прийняла на роботу в суд її дочку, хоча було багато інших хороших кандидатів. Панасюк все порозвалював і разом з своїми синами, маючи мільйонні борги перед банками, їздять ро району новими іномарками, але їхнього майна щоб стягнути борги, у них немає ніякого. Ось тут треба принімати міри. Бо як така бездара може керувати в районі багатьмя толковими аграріями. Ще доживемо до того, що і з району зробить те, що із господарств де вже докерувався!!!
Справедливий до Горохівець Показати IP 21 Квітня 2014 18:03
Шановні демократи (якщо ви дійсно демократи), а скільки ще будуть при владі прихвостні регіоналів Андрійчук, Гайдук, Коба, Адамчук, Колесник, Матвєєва, Поліщук, Дідик, Скромний... Якщо ви хочете змін на краще, то треба їм вказати на двері. І чим скоріше тим краще.
ББС Показати IP 10 Квітня 2014 11:56
Першим замом точно буде Заєць, далі - Мельник і Ничипорук
Слонь до ББС Показати IP 10 Квітня 2014 12:02
Навіщо вводити людей в оману? який Мельник з Ничипоруком? просніться. Кандидатури вже погоджені із куратором Горохівщини у ВР.
Горохівухо до Слонь Показати IP 10 Квітня 2014 12:04
Бабою Катею чи що?
СББ до ББС Показати IP 10 Квітня 2014 12:17
А з Ничипорука що вже зняли судимість?
333 до СББ Показати IP 10 Квітня 2014 21:58
Так він же сам говорив, у свій час, що його засудили через політику, а саме дуже велику прихильність до ПР та самого Яника. А зараз вже що, змінився час і він вже патріот. Таких людей подальше треба тримати від керівництва, і тим більше для цього треба мати голову та просту людську порядність та розуміння того що робиться.
клава до 333 Показати IP 10 Квітня 2014 22:21
Ці руки нічого не прабили !!! Тільки зарплату за підставних людей, м'ясо з терцентру і т.д. т.п. політичний в'язень. Жанка підставила!!!!
Слонь Показати IP 10 Квітня 2014 12:08
Без коментарів =))))))
мойша Показати IP 10 Квітня 2014 16:18
куратор вр то куратор волинської ради. по горохівському районі це гузь ігор.
Слонь до мойша Показати IP 10 Квітня 2014 17:05
Іди лічись! Баба Катя - куратор області
ізя до Слонь Показати IP 10 Квітня 2014 18:34
коментар було видалено
Слонь до ізя Показати IP 10 Квітня 2014 18:55
Не в тємі - не пхайся!
ізя до Слонь Показати IP 10 Квітня 2014 23:27
Для тих хто в тємі але в танку- може куратор області і баба Катя,того не знаю. А от куратор Горохівського району в області-Гузь!
Слонь до ізя Показати IP 10 Квітня 2014 23:49
То значить баба Катя - куратор Гузя. Так виходить з твоїх слів, Толю
правдолюб Показати IP 10 Квітня 2014 17:43
Може в сопілках він розбираеться ,алеж голова райдерж цеж не тільки налить та поспівать Гришо мені чомусь згадуеться"любі друзі"
Роман П. Показати IP 10 Квітня 2014 18:26
Вся і біда в тому, що сидять на державних керівних посадах вояки, фізкультурники, культурологи, географи, психологи.
Горохівець Показати IP 11 Квітня 2014 08:23
Для того щоб поставити нове керівництво, то треба старе повиганяти все. Всі пишуть що у нас район аграрний, сільськогосподарський. А подивіться хто керує управлінням сільського господарства. Платок Панасюк (Муму) - людина яка розвалила декілька колгоспів у районі, фактично їх знищила. Нічого толкового на території району не зробив. Нехай розкаже, як керував Горохівзернопродом і приїжджали власники та за хорошу роботу побили його, що аж ходив у гіпсі. Його всунула на роботу колишня цариця Жаннана на прохання його свахи, взамін на те, що вона прийняла на роботу в суд її дочку, хоча було багато інших хороших кандидатів. Панасюк все порозвалював і разом з своїми синами, маючи мільйонні борги перед банками, їздять ро району новими іномарками, але їхнього майна щоб стягнути борги, у них немає ніякого. Ось тут треба принімати міри. Бо як така бездара може керувати в районі багатьмя толковими аграріями. Ще доживемо до того, що і з району зробить те, що із господарств де вже докерувався!!!
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 19:04
Кадрові зміни Годлевському треба починати з таких, як головний писака району - Дідик, який прислуговував ПР як ніхто інший.
Небайдужий до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 15:13
Хто Дідика тримає? Такі перевертні як і він, з якими крутив світом в адміністрації, з якими разом розкрадав, розвалював район до ручки і які залишилися при владі і далі "рулюють" наліво й направо...
Роман Показати IP 12 Квітня 2014 22:50
люди просністься,приходьте завтра на віче і спитаємо яким транспортом годлеський буде їздити на роботу,а можливо йому як горбенкові скоренько купимо житло.
ярослав Показати IP 12 Квітня 2014 22:52
складається така думка що а аграрному горохівському районі крім вчителів немає кому керувати,одних змімають а дугих представляють.Ото дожилися.Ганьба.
Дзвоник до ярослав Показати IP 13 Квітня 2014 15:23
Вже вчителі керували і областю і районом. Краще вони були б чимось іншим керували. А то в Горохові після них тільки гайвороння залишилося. Хіба треба ще щось казати?
оксана Показати IP 12 Квітня 2014 22:55
в память небесної сотні не можна допустити крахоборів до влади.
Толик до оксана Показати IP 13 Квітня 2014 15:19
Хлопці, а тому переходязі, свинячому рилі Андрійчуку, при якому розікрали Горохівський район до нитки не місце у вашому колі, що на фотографії. Йому треба в іншому місці сісти за те, що державним розпоряджався, як власним.
Аманда Показати IP 14 Квітня 2014 17:00
Цікаво, а з якою освітою має бути керівник, щоб сподобатися всім дописувачам коментів???? Та не в освіті справа, а в людині !!! Надбати совість, мораль, патріотизм і людяність у вузах неможливо. Це або тобі дано , або - ні. Оцінювати людину треба по її ділах.
Панталон до Аманда Показати IP 14 Квітня 2014 18:47
Різниця є. Як його не навчили в універі ні фінансовим азам, ні законам, то воно таке й тупе на роботі буде сидіти і нічого не знати. Тільки фізкультурою буде займатися, або вчителювати, або географією займатися. Так, що Амандо, ідіть вчіться, а то і далі будете в дурника грати.
О-У-ЄЄЄЄ до Аманда Показати IP 14 Квітня 2014 19:13
"И да воздастса каждому по делам его.. Амено". А насправді - чому в нас так мало облич у новій владі? Все просто - посада державного мужа високого рангу нецікава успішній молодій людині. Тут або красти і попасти, або все життя битися із тупістю навколишнього електорату та ще більш ницими підлеглими. Лобіювати інтереси місцевих впливових сил - нема кого - система склалася так, що всі питання вирішити можна лише через Київ. Перспективи нема - від каденції до каденції в столиці йдуть хворобливі потуги і боротьба за корито, а знизу щенята пхаються за крихтами, що летять з рил... Час йде, а рила все ті ж.. А ніхто не казав, що буде легко! Українці цього року зробили величезний соціальний стрибок - ми не маємо часу цього визнати, адже вічносмердячий московіт перелякався, що халупа тріщить по швах. Ми є справжня нація! Ми є сила раз відчуваємо цей зв"язок століть. Слава Україні!
За Горохів Показати IP 23 Квітня 2014 23:23
Або Мельника в заступники, або Сергія Зайця в зами, бо іначе діла не буде. Або Горохів за своїх хлопців з барикад або блокуємо всіх!
Справедливому, горох Показати IP 25 Квітня 2014 10:46
Забули самих основних ригів - Ковальчук, Косюк, Білик, Грищук, Даманська і її зятьок Дідух.. Це вони давили на сільські ради і школи голосувати за ригів, Люстрацію і блокування всіх!
Сільський голова Показати IP 5 Травня 2014 13:15
Так це правда, вони всі хабарники і доять сільські ради. Даманську вже зловили на взятці 10.0 тис. грн. Хто слідуючий?
сільський голова Показати IP 12 Травня 2014 22:17
кажуть вже дейнежиха і фіноделиха підлізли під годлевського,капут йому вмре від горілки а вони те вміють.
влад Показати IP 24 Березня 2015 14:39
Одну кобилу зняли другу призначили.....народ чи немае в Горохові достойних лудей?