USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Гроші! Гроші!» - привезені на столичний «антимайдан» не отримали обіцяне

15 Грудня 2013 11:17
Людей, яких звезли на альтернативний мітинг на підтримку Партії регіонів, «кинули» на гроші, - повідомляє «Gazeta.ua».

Зокрема, ввечері 14 грудня близько 21.00 біля центрального входу до Виставкового центру було припарковано близько 50-60 автобусів. Там скупчились люди, яким пообіцяли заплатити добові по 150 гривень, плюс по 25 гривень — за кожну годину мітингу.

Організатори попередили, що в суботу та неділю люди мітингують, а в понеділок зранку мають повернутись додому.

Люди підрахували, що кожному повинні заплатити у підсумку близько 800 грн. Також їх обіцяли годувати. У суботу вони відстояли на Європейській площі з 10.00 до 16.00.

Однак увечері їм сказали, що «зараз ви їдете по домівках, і вам заплатять по 300 гривень».

Обурені люди вимагали заплатити їм обіцяне та скандували: «Гроші! Гроші!».

«Зараз нас відправляють додому. Наскільки я зрозумів нам на «заміну» з регіонів їдуть інші люди, яким також пообіцяли по 800 гривень. Але ж їх кинуть так само, як нас. «Старшого», який обіцяв нам гроші, знайти зараз не можемо», - розповів Михайло з Петропавловська.

Разом з ошуканими був народний депутат від ПР Артур Мартовицький.

«Люди приїхали висловити своє волевиявлення. Відрядні їм заплатили — по 300 гривень. Я нікому гроші не обіцяв — я тут зі своїми виборцями», - пояснив Мартовицький кореспонденту Gazeta.ua.

Водночас присутні спростували цю інформацію.

Згодом автобуси почали роз'їжджатись.

«Нас повезли додому і зараз роздають під розпис по 300 гривень. Ми втратили два дні. Кожний проїв по 200-250 гривень. Нас тупо кинули», - зазначив у телефонній розмові кореспонденту Gazeta.ua один із ошуканих.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Дмитро Показати IP 15 Грудня 2013 11:39
ото вже брихуни ще ті вчора казали по 300 гривень дають а согодні вже по 150.
Леся Показати IP 15 Грудня 2013 11:55
А це всі фото-докази?:) Проплати йдуть що з одного боку, що з іншого і це показали по ТБ, а там інтерв'ю і обличчя людей, а ваші статейки однобокі і не об'єктивні!!!
Евромайдан до Леся Показати IP 15 Грудня 2013 12:08
Лэся иди лучше по***. Был на Евромайдане по своему желанию. Ни у кого денег не просил. Не хочу жить в бандитской стране "яныка". п.с. Прежде чем что-то писать узнай насколько твои слова адекватные, а лучше занимайся своим делом: ***, будет больше толку.
за Лесю до Евромайдан Показати IP 15 Грудня 2013 13:22
То чого повернувся? Памперси змінити?:)
Дибилу до за Лесю Показати IP 16 Грудня 2013 07:17
"Повернувся", потому что дела есть, не могу митинговать все время. Был 2 раза в самые пики обострения. В отличии от тебя не прячусь за спинами женщин, а отстаиваю судьбу страны и родных БЕСПЛАТНО. Если тебе не дали денег твои "хазяины" или послали н***р как д***а будь любезен закрыть свою форточку и дальше работать на бандитов за кость с их стола.
ахах до Леся Показати IP 15 Грудня 2013 15:36
по ТБ? а ви його дивитесь і думаєте там правду кажуть? щоб знати що насправді і як, треба побачити на власні очі та самому все почути! ото сидите на диванах і думаєте шо обізнані
Лесьці до Леся Показати IP 15 Грудня 2013 16:18
Так багато трололо розвелося і такі технічні.. Я був 1-го на майдані - бачив людей - бачив настрій - бачив волю і вільну думку - таке навіть за мільйон не купиш!
Загреб Показати IP 15 Грудня 2013 12:14
Биомасу кинули
Роман Показати IP 15 Грудня 2013 14:18
Правильно зробили.
Антимайдан Показати IP 15 Грудня 2013 14:42
Ми не бидло!ми не козли! Просто лохи
БОГДАН Показати IP 15 Грудня 2013 17:42
За Євромайданом стоять найбагатшІ українцІ-украЇнськІ олІгархи-Ахметов,Пінчук,КоломОйський, Фірташ,Порошенко,які його фактично фінансують- щоденно кормлять, розважають концертами ,організовують ночліг,транспорт тисячам мітингувальникам.Цим же олігархам належать телеканали =інтер=,=1+1=,=україна=,=ictv=,які, по суті ,підтримують опозицію і відповідним чином коментують події . Анти -майдан і близько не має таких грошей,хоча учасникам проурядового мітинга теж платили гроші.
Олег до БОГДАН Показати IP 16 Грудня 2013 09:31
Богдане, мені тебе дуже жаль.Як в наш час може існувати така недалека, обмежена людина.
Богдан-Олегу Показати IP 17 Грудня 2013 09:08
А мені жалко обдурену, розп*яту ,Україну олігархами- мільярдерами та її =прирученими= опозиціонерами-яйценюком,тягнибаксом та боксером Кличком.Доречі ,про те, що за Євромайданом стоять олігархи- це не якась моя ексклюзивна думка.Про це пишуть в газетах,.журналах,інтернеті провідні українські політологи.