USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Ігор Чорнуха дякує лучанам*

31 Жовтня 2014 18:45
Шановні лучани!

Від щирого серця дякую Вам за підтримку на позачергових виборах до Волинської обласної ради по Луцькому округу №38, які відбулися 26 жовтня 2014 року!

Я завжди працював задля розвитку Волині. Як керівник одного з найпотужніших будівельних підприємств нашого краю – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» - вважав своїм обов’язком дбати про колектив, який нараховує більше 700 працівників. Люди на моєму підприємстві отримують одну з найвищих середніх заробітних плат в регіоні. Підприємство вчасно сплачує податки до державної казни. Ми будуємо житло, яким можна гордитися. Але цього мало в такий складний для країни час. Тому я погодився на пропозицію від «Блоку Петра Порошенка» йти на вибори до обласної ради. Тепер, як депутат Волинської обласної ради, керуючись своїм досвідом і совістю, робитиму все можливе для розбудови якісно нової держави.

Я дуже ціную Вашу підтримку. Усі 22 тисячі 441 голос «за», які я отримав від лучан, не просто дали мені можливість отримати повноваження депутата, а й стали для мене своєрідним «авансом довіри» у майбутній роботі в стінах облради і за її межами. Знаю, що повинен виправдати сподівання кожного з Вас, зокрема і тих, хто не голосував за мене, тож, запевняю, що зроблю для цього все можливе.

Зустрічаючись з лучанами напередодні виборів, я чув не тільки щирі слова підтримки, люди відверто розповідали і про проблеми, з якими живуть. Тому, знаю на чому зосередити свою депутатську діяльність. Це буде підтримка програм, які спрямовані на відновлення молодіжного будівництва, розвиток медичної галузі Волині, розбудова закладів освіти, належна підтримка учасників АТО.

Попереду – дуже багато роботи. Результатом якої має стати добробут волинян, а розвиваючи свій край, ми поставимо на ноги і країну.

Тому, ще раз щиро дякую Вам за довіру та підтримку! Разом ми досягнемо ще більших успіхів!

З повагою,
Ігор ЧОРНУХА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
І Я Показати IP 31 Жовтня 2014 19:48
Бог в поміч! чи точніше - ТАТКО ТОБІ В ПОМІЧ!!!
Волинь Показати IP 31 Жовтня 2014 20:16
Обіцяють усі багато, а роблять конкретні справи одиниці. Побачимо, що зробить для області новоспечений депутат.
Микитка Показати IP 31 Жовтня 2014 21:18
Для себе-так, це ж олігархи, мали вони людей в одному місці, ще пару замків собі збудують, їм же на 100 років вперед добра треба і бобла.
780028 Показати IP 31 Жовтня 2014 21:32
Де Ірина? Коли буде дякувати з своїми падставними тех кандідатами і типу адвокатами ? ))
саша Показати IP 31 Жовтня 2014 21:32
хай ще в раду пропхае свого швагра ромчика
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 21:33
всіх гнати потрібно в шию
обс Показати IP 31 Жовтня 2014 22:10
коментпрі настоящих щирих украінців,але іх всього 6.а голосів за 22 тис.Працюй.
Емма Показати IP 31 Жовтня 2014 23:14
Можна подумати, що йде у політику, щоб людям допомагати!))))Ха ха! Чи хтось не здогадується завдяки кому, оці .... вигравали державні тендери!!!!???Я просто нерозумію людей, чи це доля наша така????За кого Ви голосуєте???Напевно Вам так і хочеться, щоб оці засранці ставали все багатшими, а з Вас робили рабів??? Аж нудить читати...." Все робив для волинян....", а собі як будто ні!!!!
1234 Показати IP 1 Листопада 2014 07:50
ДЯКУЙ синок БАТЬКОВІ,без батька ти ніхто і нетреба цих ПОНТІВ.
Сонячна Показати IP 1 Листопада 2014 10:19
Ви такі злі!!!!! а кому мав помагати його батько???? тобі, Вітя, чи тобі - 1234??? ну допоміг, працює людина..а Ви як не можете нічого путнього написати, то не пишіть!
Вітряна до Сонячна Показати IP 1 Листопада 2014 13:58
Батьки мають допомагати своїм дітям. Тільки хай ці дітки потім не корчать з себе великих розумників і не розказують як вони працюють на благо країни.
До сонячноі Показати IP 1 Листопада 2014 11:48
Ти не сонячна ,а туманна хто такий цей мажор ,якби батько непрогинався перед кожною партією ,яка була при ВЛАДІ.
обсу Показати IP 1 Листопада 2014 18:42
Аж тошнить від вашого коменту-все давно було куплене, хто б голосував за того кривоносого нащадка тупого, якби не татові гроші від держзамовлень, мафія погана!
Не заздрiть Показати IP 1 Листопада 2014 21:57
Отстаньте от несчастного ,уставшего от жизни пацана.безвольный подбородок,глаза на закате(сап наку).он мечтает вырваться от опеки отца ,но не понимает что конец одного ,означает конец другого.емунужна тусня и кокс,