USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ірина Констанкевич – кандидат у народні депутати від Луцька

21 Вересня 2014 11:48
Ірина Констанкевич, голова Правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», докторант Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки офіційно зареєстрована кандидатом у народні депутати України. Своє рішення балотуватися у виборчому окрузі № 22 (місто Луцьк) кандидат у народні депутати прокоментувала на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук:

«Шановні друзі у Fb, учора мене зареєстрували кандидатом у народні депутати. "Мушу" переважило усі інші аргументи. Мушу обстоювати те, з чим прожила півжиття і з чим зрослася: і наша культура, і освіта, і наші великі і малі університети... Є у цьому рішенні багато громадянського і не менше людського. Дуже не хочеться, щоб повторилося, як писав наш поет Розстріляного відродження Євген Плужник, "Ах, яка це безсмертна гармонія - революція, голод і війни... - і маленького людського серця агонія"... Одні зі зброєю на Сході боронили нашу землю, інші мають відстоювати ідеали і національні цінності у цивілізованій парламентській роботі. Тому наважилася на такий рішучий крок».


Реєстрацію Ірини Констанкевич як кандидата у народні депутати України підтвердили також на Інтернет-сайті Центральної виборчої комісії. Отож, в одномандатному окрузі №22 на сьогодні зареєстровані два кандидати - Анатолій Грицюк та Ірина Констанкевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 11:59
Пiдтримую.панi Iрину!
лучани Показати IP 21 Вересня 2014 12:07
Ні в якому разі за учорашні морди не голосувати.Досить уступіть місце новому поколінню.Ми попробуємо щось змінити, а ви ніколи
місцевий до лучани Показати IP 21 Вересня 2014 12:24
Ти за всіх лучан тут не розписуйся! Яка вона "вчорашня"? Вона при владі була? В ОДА чи раді працювала? Вона викладає у ВНЗ і очолює фонд, який не мало корисного зробив саме для лучан!!! На відміну різних там "кандидатів" Гузів, Пирожиків, Вітівих, Бондарів, Пустовітів, Мельників...!!! Люди будуть обирати не по ля-ля-бла-бла, а по справах! А от базікання саме вищеперерахованих дійсно нічого не зміниться і користі лучанам не принесе! Заруби це собі на...!!!
Серж до місцевий Показати IP 22 Вересня 2014 00:12
Хай хтось чесно скаже, чи зробив ще стільки для Луцька і, особливо, студентів ще якийсь фонд? Тих фондів-однодневок під вибори багато створюється. показушних.
1 до місцевий Показати IP 22 Вересня 2014 09:51
"Місцевий" певно переназвав усіх політиків з Луцька котрих знав, а щодо твого "справах" то одразу зрозуміло, що мається на увазі твій очікуваний КІЛОГРАМ ГРЕЧКИ!
Серж до лучани Показати IP 22 Вересня 2014 00:03
Неграмотне б**ло. Навчись писати, тоді щось будеш міняти.
олег Показати IP 21 Вересня 2014 12:14
де 5 чесних негативних коментарів які були тут тількі що????
олегУ до олег Показати IP 21 Вересня 2014 12:26
А де ваше обгрунтування негативу? Що зашевилились?!:) Одне бла-бла і ніякої користі!!!
відповідь до олегУ Показати IP 21 Вересня 2014 16:55
ніякого бла-бла немає. нІ з Палицею ні з Кон-ч не знайомий але дивлюсь і читаю новини і роблю певні висновки за їхніми діями
аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 12:31
Все знают что она ставленица Палицы,и отстаивать прежде всего будет его бизнес интересы, хотя Палица много сделал для детей нашего города.
тактак до аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 14:59
Ну так вы правильно мыслите, нужно и дальше, чтобы продолжали делать полезное для жителей города!
до до тактак Показати IP 21 Вересня 2014 15:10
а гріха ви не боїтеся за це "полезное для жителей города", шо він робить. Чи думаєте що всі такі дурні і нічого не бачать
анонімус Показати IP 21 Вересня 2014 13:18
а хто така ця пані? якого дива вона повинна представляти інтереси лучан в раді?
Анонім до анонімус Показати IP 21 Вересня 2014 13:58
ставленниця Палиці
анатоль до анонімус Показати IP 21 Вересня 2014 14:16
Так треба
Анонім до анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 15:22
"Мушу" - тому що сказали, чи "мушу" - тому що хочу...Як насправді, без пафосу та поетів...
факт до анонімус Показати IP 21 Вересня 2014 15:01
А якого дива повинен Бондар, Пустовіт, у інших Гузь, Пирожик...?! Що вони зробили і можуть взагалі зробити для людей?!
громада до факт Показати IP 21 Вересня 2014 15:05
Пустовіт взагалі йде, щоб з гуртожитка нарешті, може, квартиру придбати, "поторгуватись" мандатом!:) Якщо за стільки часу ні для людей, ні для себе нічого не зробив і не заробив - то на що він взагалі здатен?:)
ВОНО до громада Показати IP 21 Вересня 2014 17:50
я в захваті від рабської психології - раз не злодій значить дуже погана людина,от Ереми та Івашки то хороші бо *нагріли* мільйони українців
я до до ВОНО Показати IP 21 Вересня 2014 18:28
ніхто не говорить шо ЕРЕМА та Івашка хороші - усі наші волинські депутати однакові. Згадайте коли приймали важливі закони у Верховній Раді - де вони були?
джек до я до Показати IP 21 Вересня 2014 18:31
на кожному з них лежить вина за тисячі загиблих наших людей
123 Показати IP 21 Вересня 2014 13:55
Ірина молодець ми з тобою ! Знаю особисто її батьків і Ірину прикрасна сімя справжні УКРАЇНЦІ !
Тетяна Показати IP 21 Вересня 2014 14:06
Ірина Мирославівна прекрасна людина,дуже розумна викладач,,вимоглива мама. Я думаю,що таким діловим людям як вона місце у Верховній Раді,хоча вона і співпрацює з Ігорем Палицею,а чому він її взяв ? бо вона умніца!!! Ми за Вас Ірино Мирославівно!
Анонім Показати IP 21 Вересня 2014 14:26
Шановні волиняни. Голосуйте за кого хочете. Головне, щоб у день виборів Ви чітко знали кому повинні завдячувати за бардак в економіці, війну на Сході, постійне зростання цін, а з ним падіння купівельної спроможності громадян, підвищення комунальних тарифів, подарований Росії Крим, відновлення призову до війська, олігархів при владі ( за що боролись ?), дежавю у виборчих бюлетенях ( навіщо така "люстрація", коли багатьох із колишніх побачимо у парламенті знову ), а на додаток відкладення ЗВТ з ЄС до 31.12.2015 року. Що забув, додасте самі. За всі "здобутки" влади люди заплатили звичайним затягуванням поясів та зниженням рівня життя. Здоров"я всім.
батя Показати IP 21 Вересня 2014 14:51
пані ірино. вас не знаю, але знаю про добрі справи, до яких ви причетні. думаю, правильно зробили, що пішли на цей шлях, непростий, а найперше - залитий помиями, бо нині в людей зірвало межу розуму і гидоття від споглядання за тими великими дупутатами, з волині в тому числі. ви - нове обличчя, без зав’язки, думаю, на якісь схеми і клани. дорікати вам чи палиці за хоча б одну добру справу - то рівень людини, яка ображена на весь білий світ. крім того, ви досвідчена грамотна, ясна справа, вітів теж уже грамотний, бо після шкільної освіти навчається у відомого менеджера карпюка, то вам буде, мабуть, ще легше працювати. а якщо серйозно, то не звертайте уваги на всяких "правдорубів", які ніколи не знали що таке правда, а вже хваляться звивинами, не звертайте на "лучан" та іже з ними - помий буде багато, але це від рівня культурим і вихованості, ну, що поробиш, такі ми, полішуки. але це, як казала моя бабуся, теж пройде. вам - гарної команди і перемоги.
ИРЕН до батя Показати IP 21 Вересня 2014 15:24
коментар було видалено
будьте уважні до батя Показати IP 21 Вересня 2014 16:00
Про яких "правдорубів", батьку, ви мелете? Де ви бачите коменти "правдорубів"? Я не бачу.
виборець Показати IP 21 Вересня 2014 15:15
Хороша Ви наша? А хто ж буде виконувати обіцянки, які Ви давали, ідучи депутатом до міської ради. Я що дурно Вам повірив?
лахматий будун Показати IP 21 Вересня 2014 15:38
Ірино Мирославівно, на заздрість всім ворогам голосуватиму за вас!!!
Анонім до лахматий будун Показати IP 21 Вересня 2014 15:47
голосуй і ще купи пару дурнів,щоб голосували
Українка Показати IP 21 Вересня 2014 15:53
Біда України в тому, що нею керують ті, кому Україна- ненька не потрібна. Всі хочуть до бюджетного корита. Кошти українців розподіляти і споживати. За український народ ніхто не хоче думати ! Українці вивчайте біографії кандидатів в депутати народні- а тоді голосуйте. Гроші 200-400 грн візьміть, бо вони наші!!!, а голосуйте за того депутата, за якого серце підказує. Будьмо дружніми.
укр до Українка Показати IP 21 Вересня 2014 17:11
Правильно кажете і скажіть це ще Пустовіту, Гузю, Пирожику, Бондарю...!:)
все Показати IP 21 Вересня 2014 15:58
Завдяки модераторам Палиці на ВН уже обрали, бо залишили тільки відгуки з одобрямсом. Як буде насправді побачимо. Голосують не тут..
334 Показати IP 21 Вересня 2014 16:04
ця кандидатура слабенька, можу підтримати її за певну сумму, якщо ні - то буде повідомлено про усі її переваги)))
Видалити Показати IP 21 Вересня 2014 16:13
написав правду за ПОПа та його ставлеників на Волині і що тіж люди Яника - за 1год. видалили. Зараз засікаю за скільки видалять цей комент. Закликаю усіх коментаторів якщо будуть видаляти комент що не порушує умов коментування - ставити його у всі новини.
Влад.... до Видалити Показати IP 21 Вересня 2014 17:05
знову видалили коментар
132 до Влад.... Показати IP 21 Вересня 2014 17:13
І правильно зробили! Гузецьомам тут не місце як і на Волині взагалі!!!
кра до 132 Показати IP 21 Вересня 2014 17:23
до "гузецьомів" не відношусь, але маю власну думку, і тверезо оцінюю ситуацію на відміну від вас. а ви сильно захвилювались чомусь
Андрій Показати IP 21 Вересня 2014 17:09
коментар було видалено
до до Андрій Показати IP 21 Вересня 2014 17:19
коментар було видалено
АндріЮ до Андрій Показати IP 21 Вересня 2014 17:22
От відключили б коменти, як на багатьох сайтах, то де б ви свою жовч лили?:) Залишилось "вільних" парочка, то і пруться туди! Коменти ваші пустозвонські - це просто пшик і переможуть ті, хто щось робить для людей, а не язиком молотить, запам'ятайте вже це назавжди!!! P.S. Наведіть конкретні факти роботи ваших кандидатів, якщо вас інші не влаштовують! Язиком молоти - це не ... роботу робити!!!
Андрій до АндріЮ Показати IP 21 Вересня 2014 17:34
В чому Ви побачили "жовч лили"?Мотивуйте,а не займайтеся як Ви виразилися "пустозвонством".Зміст Вашого коменту нагадує ярмарок невільників на якому раби вишикувалися в чергу,щоб придбати собі рабовласників.
лучанка Показати IP 21 Вересня 2014 20:07
Я буду за нею голосувати. Жінка, розумна, освічена. Всім повезло що гроші Палиці з толком до людей йшли. Ніхто стільки не робив. І людей шанували. Хай би і надалі так було.
грамотей до лучанка Показати IP 21 Вересня 2014 21:32
не "за нею " а "за ню"!
Просто мама Показати IP 21 Вересня 2014 20:26
Розумна, приємна. Я - ЗА!!!!!!
не в тім'я битий Показати IP 21 Вересня 2014 21:39
Ох і весело ж тут у вас. Тільки команда кандидатки дуже слабенька: "приємна", "розумна" (бо докторантка), "вимоглива мама". Думаю, з часом з'явиться "мила", "ніжна", "гарна господиня", "любляча дружина". І що тільки через це мусово йти в Верховну раду? Ой, не того й не за тим туди ходять.
Смішно до не в тім'я битий Показати IP 21 Вересня 2014 23:27
Ага, команді нема що робити, тільки читати ваші дурниці. Ірину Мирославівну знають як проректора і хорошого організатора, кажу вам, як студентка. А ця інформація - просто "фас" для конкурентів, що означає, що бояться. Фас, дорогі тролі, фас. Побийте рекорди коментування. Скільки за 1 комент платять? Чи ви на ставці на місяць?
небайдужий Показати IP 22 Вересня 2014 08:55
Без сумніву, Палиця багато зробив для Луцька, але при чому тут Констанкевич . Вона ж просто найнятий менеджер для реалізації задумів Палиці і за його ж гроші. Невже це підстава для обрання нардепом.
fufufuf Показати IP 22 Вересня 2014 10:30
Ірино Мирославівно, перестаньте себе хвалити в коментарях, вас і так прекрасно піарить ВН
Студент 2 Показати IP 22 Вересня 2014 10:37
Спеціально чекав-гадав залишать коментар чи ні...не залишили(
вв до Студент 2 Показати IP 22 Вересня 2014 11:14
не ти один такий. на жаль
Як завжди! Показати IP 22 Вересня 2014 10:39
Шановна редакція Волинських Новин! Я звичайно розумію, що ви є власністю Палиці! Але мжливо ви перестанете видаляти коментарі!! Я розумію що тут ваш кандидат, а люди її мягко кажучи недолюблюють!! Але НЕ робіть того чого не треба!
незаангажований до Як завжди! Показати IP 22 Вересня 2014 11:58
Вибачайте але хто платить - той і замовляє музику! У КОЖНОГО сайту є свій власник і редакція працює так, як... вони прийшли на роботу. Тут на сайті залишили змогу коментувати статті - от сюда і побігли, а на багатьох закрили коменти або модерують на свій розсуд і ви не "жужжите", так і нема-чого редакцію звинувачувати! От закриють коменти, наприклад, мовчки прочитаєте і... підете гуляти лісом! Так що не треба тут когось повчати і звинувачувати, що ваш комент видалили - так вирішили і все! Спробуйте покоментувати на відомих всеукраїнських сайтах? Зюзьки!!!:) Так що культурно пишіть і користуйтесь, а бидлоті різній тут не місце!!! Вам трохи дозволиш - так на голову вилізуть і ноги звісять... Чао!
я до незаангажований Показати IP 22 Вересня 2014 13:57
Думаю, що за "бидлоту" тобі воздасться. Крім иебе, тут всі коментарі пристойні.
пан до незаангажований Показати IP 22 Вересня 2014 17:56
біда в тому, що б*длоту набрали в штат. порядні давно звільнились.
крос Показати IP 22 Вересня 2014 11:12
уже не один дописувач пише про те, що його коментар видалили. Шановні модератори ВН, можливо, вже досить так нахабніти. Повірте тут немає сенсу через цю людину втрачати свій авторитет. Люди уже не ті, якими були раніше. І ЗРОБЛЕНИМ СТАДІОНОМ, дитячими майданчиками людські життя не повернеш