USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Із машини лідера КПУ стріляли в голову активісту?

17 Травня 2014 18:00
З’явилося відео на громадському телебаченні, де активісти розповідають свою версію начебто нападу на лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка.

Нагадаємо, Симоненко заявив виданню Українська правда, що в п'ятницю ввечері, 16 травня, під час повернення з ефіру на ''Першому національному'', трапилася гонитва і напад на автомобіль, в якому він їхав.

Зі свого боку, в активістів, які переслідували авто комуніста, своя версія подій, що трапилася.

Зокрема, вони розповідають про грубе порушення ПДР водієм авто, в якому їхав Симоненок, і прицільний постріл з травматичної зброї в голову активіста.

А от щодо коктейлів Молотова, якими, зі слів комуніста, начебто закидали його автівку, - це очевидна брехня, запевняють активісти і демонструють відповідне відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
я Показати IP 17 Травня 2014 18:15
і з базуки також ))) що вже тільки непридумають
Прок Показати IP 17 Травня 2014 18:37
Це активісти? Бандити.
Дончанин Показати IP 17 Травня 2014 18:53
Представляю себе картинку: Дедок Симоненко гоняет по Киеву автомайдановцев, угрожая им пистолетом (или все таки базукой?)
Zerx Показати IP 17 Травня 2014 18:55
Симоненко їздить не на цьому авто:)Це по-перше.А по-друге щось раніше Симоненко ніклои не їздив по тротуарах,а тут вдруг почав:)Хотіли скоріше всього напасти так як і на Царева.Але Симоненка зараз захищає держохорона(як кандидата в президенти).А ці хлопці не промахуються коли стріляють:)Брешуть так звані активісти.
Броньовичок революці до Zerx Показати IP 18 Травня 2014 11:18
Раніше не їздив,а зараз їздить.Він жеж мажор обкомовський.
Українець Показати IP 17 Травня 2014 19:33
Заборонити КПУ
Дончанин до Українець Показати IP 17 Травня 2014 19:36
Чисто Эуропэйский стандарт. Попробуй посоветоваться по этому поводу хотя бы с Обамой.
L до Дончанин Показати IP 18 Травня 2014 23:43
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 17 Травня 2014 20:05
На якій підставі якісь активісти ганялися за Симоненком? Цей майданний бандитизм пора закінчувати.
Ольга до Лучанин Показати IP 18 Травня 2014 10:36
Шкода що не догнали цього старого взбоченця.
Всезнайко Показати IP 17 Травня 2014 22:09
коментар було видалено
НуНіцНеЗнаю до Всезнайко Показати IP 18 Травня 2014 00:48
коментар було видалено
erh Показати IP 18 Травня 2014 07:50
А чого тут такого?Стадо бабуінів з майдану ганялося за Сімоненко . щоб понюхати у нього труси. Забава у них такаЦе . навіть дуже по-демократичному . ітак по -європейськи. Заліз же украінський журналюга під спідницю якійсь акторці в Канах -як це мило. Аніжедеті.
Яеик до erh Показати IP 18 Травня 2014 10:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 18 Травня 2014 10:08
коментар було видалено
Лучанини Показати IP 18 Травня 2014 10:51
Ці комуністи розумомо обділкні.Подивіться на ці позбавлені розума рожі, тупі Шарикові:Царьови, Симоненки,Кононовичі.
розум до Лучанини Показати IP 18 Травня 2014 12:58
І всі дуже розумні майданівці. Всі одним миром мазані
небайдужий до анонім Показати IP 18 Травня 2014 10:55
І це буде справді по європейськи
Ілліч до небайдужий до анонім Показати IP 18 Травня 2014 11:12
Це буде правильно
Захист Показати IP 18 Травня 2014 11:23
Мені подобаються наші волинські комуністи.Гонять еа Гейропу,а самі довблять свого юриста.Пожалійте хлопця,а то почав зззааааїкккккааааттись.
чий захист до Захист Показати IP 18 Травня 2014 17:14
коментар було видалено
L Показати IP 18 Травня 2014 23:38
Та на якого дідька комусь потрібне таке старе віагрове лайно як Симоненко!!! напад на нього така сама правда, як допит Кононовича Правим сектором(Кононович казав. що з нього знущались як з Муамара Каддафі)!!! Скоро самі себе за сідницю будуть кусати, покручі погані!
активістам Показати IP 19 Травня 2014 15:54