USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Керівництво Волині проігнорувало запалення ялинки у Луцьку

20 Грудня 2013 08:48

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук та голова облради Володимир Войтович не завітали на урочисте запалення новорічних ялинок у Луцьку, інформує IA ZIK.



Цьогоріч трійцю живих ялинок на Театральному майдані в Луцьку прикрасили не тільки іграшками, а й символікою України та Євросоюзу. Аби облаштувати новорічне містечко, активісти Євромайдану пішли назустріч міській владі і частково перенесли намети.

Таким чином, новорічне містечко практично злилося з луцьким Євромайданом.

Керівники Волині із невідомих причин на урочисте запалення ялинки у Луцьку не прийшли.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
fer Показати IP 20 Грудня 2013 09:02
А чого до бомжатнику ходити...
ref Показати IP 20 Грудня 2013 09:09
коментар було видалено
Корінний лучанин Показати IP 20 Грудня 2013 09:53
Ну не прийшли, то й що - трагедія сталась? Романюк був, як і положено міському голові!
Перехожий Показати IP 20 Грудня 2013 09:59
Прибрали к раще територію та й шли додому, майданівці!
місцевий Показати IP 20 Грудня 2013 10:00
Хе-хе!:) Евромайдан ходив керівництво з кабінетів "виганяти" і потім таке писати?:) Ну це вже взагалі...!!!
оксана Показати IP 20 Грудня 2013 10:07
А хай би спробували ці продажні маріонетки прийти на Луцьку ялинку.Вони б почули ,що про них думає громада.А без міліцейської охорони вони бояться туди приходити.
Ок до оксана Показати IP 20 Грудня 2013 10:38
І зі скількох людей складається ГРОМАДА? Купка зомбі!
Нормальний Показати IP 20 Грудня 2013 10:26
А вони і не зобов"язані туди приходити. Теж мені, подія...
ЛУЧАНКА Показати IP 20 Грудня 2013 10:28
Пишаюсь міським головою! Він дружить зі своє головою, шанує громаду, а ще з ним дуже надійно!
Александр Показати IP 20 Грудня 2013 10:42
..А к активистам майдана просьба переехать, скажем, на Киевский майдан. Во-первых, и Климчук с Войтовичем не обделят их своим вниманием, которое так хочется уже заслужить, и атмосфера на Театральном станет праздничной, новогодней. Сейчас не религия - опиум для народа, а майданы.
Андрей Показати IP 20 Грудня 2013 11:27
Все правильно пишут. Гнать их надо с Театрального майдана, весь праздник людям портят. Даже с детьми нормально не погуляешь.
Гражданин Показати IP 20 Грудня 2013 12:16
А что, они в каждом Мухосранске должны быть на елке???
иван Показати IP 20 Грудня 2013 13:14
це іх особиста справа- чого=тут слюні пускати?
Тартак Показати IP 20 Грудня 2013 16:53
Як це прийти до ялинки керівникам області- коли в Києві ще не відкрили її.
офф Показати IP 22 Грудня 2013 12:42
в запрошенні було вказано ( на ялин ку...). а потрібно було (на йолку...)