USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кличко поїде в регіони піднімати людей

18 Січня 2014 15:23
Лідер "УДАРу" Віталій Кличко вважає, що прийшов час активного опору чинній владі.

Про це він заявив під час брифінгу у Штабі національного опору, передає Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу "УДАРу".

"Після того, що сталося у четвер у парламенті, Україна незабаром може стати диктаторською країною, і єдиний вихід, щоб уникнути цього - активний опір громадян... Ми готуємо попереджувальний страйк і він відбудеться. Я поїду по регіонах зустрічатися і піднімати людей", - зазначив Кличко.

Він також нагадав, що в неділю відбудеться Віче на Майдані Незалежності в Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лідер Показати IP 18 Січня 2014 16:24
Дивись Вітасіку щоб тебе не підняли і не ...!!!
правда Показати IP 18 Січня 2014 16:28
Якби там були люди без партійної символіки - то може б хтось і сильніше це все розкрутив!!! А так...:( Всі знають, що політика - це великій бізнес, особливо в Україні, а після подій 2004-го у цьому багато людей переконалось і зневірилось! А місцеві "кукловоди" то взагалі віру втратили! Кожна партія переслідує свою мету! Зараз опозиція у крісло мітить, керувати хоче, буде наступна опозиція - те ж саме буде! А люди просто заручники, симпатії віддають, а потім так само не будуть нічого мати і через пару років нові Майдани…! Так що якщо щось і міняти, то без ціх політиків, що в ПР, що в опозиціі!!! У них мета одна, а люди страдають!!! Що Юля зробила для людей, скажете це не ворушити? Так опозиція її №1 на Президента висуває!:) Що зараз Янукович робить…?! А Тягнибок з Кличком - це взагалі нонсенс! Європа Тягнибока і його партію, ніколи не признає!!! Так що зараз йде маніпуляція народу, для досягнення певної мети, а досягнуть – потім все перевернеться повністю навпаки і так і буде Україну ковбасити, що ми і спостерігаємо вже кілька-десятків років! Росія, Білорусь своїм шляхом йдуть і наших людей пугають тим «шляхом», а Європа свій устрій побудувала і теж ним українців лякають… Ну то так вічно і будемо на інших зазирати, а самі у багнюці ковбанитись! Ото така політика!!!:(
Віка Показати IP 18 Січня 2014 17:19
Чому підняли такий шум над євроінтеграційними законами? Адже аналогічні закони діють в більшості країн ЄС? Звичайно, багато нечистоплотних "писак" і, так звані "громадські активісти" які на брехні роблять собі гонорари, втратять роботу. Але коли стане нормою життя писати і говорити ПРАВДУ, все стане на свої місця!
Михайло Показати IP 18 Січня 2014 20:30
Якось Кличку треба знайти час і провідати сім’ю в Гамбурзі, а не будоражити народ в регіонах
Володимир Показати IP 18 Січня 2014 20:33
Щоб нормально приймалися закони, а не так як 16 січня, в першу чергу треба перестати блокувати роботу Верховної Ради, бо це дорога до розвалу держави!
пенсіонер Показати IP 18 Січня 2014 21:39
Хватить мучити людей. Хочете зміни влади - працюйте, вимагайте роботи від можновладців. За весь час тільки чуємо ГЕТЬ,ГАНЬБА. Де ваші програми, Не втягуйте малолітніх у ваші брудні ігри.Навіть бюджет не змогли обговорити. Самі себе обдурили
патріот Показати IP 19 Січня 2014 09:23
Кличко поїде на ***! Koffer-Bahnhof-Deutschland. Ту-ту-ту!!!!!!!
2 патріот Показати IP 19 Січня 2014 09:45
Підтримую )