USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кримчани з російськими паспортами залишаться громадянами України

22 Березня 2014 19:00
Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак заявив, що українська влада вважатиме громадянами України кримчан, які отримують російські паспорти. Зі слів Семерака, жителям Криму примусово видають російські паспорти, тому уряд визнаватиме їх громадянами України і не зважатиме на громадянство сусідньої країни, інформує ТСН.

"Громадяни України, які під примусом будуть змушені отримати російські паспорти – лишаються громадянами України. Певним чином це суперечить законодавству України, оскільки Україна не визнає подвійного громадянства, але у цій частині, загарбання території України і примусового втицювання цим людям, громадянам України паспортів сусідньої держави нами це визнається", – заявив член Кабміну.

Як повідомлялося раніше, мешканці Криму годинами стирчать у чергах за паспортами РФ і критикують організацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
1 Показати IP 22 Березня 2014 20:40
Ось брешуть ну хто піде отримувати насильно! Спочатку змушували під дулом голосувати, тепер паспорт отримувати, і гроші теж потім насильно сунуть?))
Москаль Показати IP 22 Березня 2014 21:03
А баба с косой давеча побожилась, что вернет Крым в ближайшее будущее. Вдруг и правда выгорит дело? А тут - УПС! - граждан Украины-то и нету ни одного. Или ей пох.. граждане, всех в Россию, а бабы новых нарожают?
крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:09
ну то хохлы обосрались? все сдали без единого выстрела...и вы еще хотите с РОССИЕЙ воевать? да и на паспорты хохляцкие наплевать
Москаль до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:31
Ладно, брат. Не нагнетай. Крымчане победили и должны вести себя как победители - снисходительно и достойно. Думаешь кто-то на Украине не заметил своего позора? Будь выше, не макай людей в дер..мо, им и так плохо. Да и не все они тебе враги, многие такие же нормальные люди, но не имеют ни сил, ни смелости, ни достойных лидеров, чтоб сопротивляться тварям, захватившим власть. Так что им бы посочувствовать, а не глумиться...
лучанин до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 16:41
Сдохни гнида кацапоїдна
Анонім до лучанин Показати IP 13 Березня 2015 01:07
Що, нормально розмовляти не вмієш? Тільки брешеш як собака. Був би розумний, пояснив би свою позицію, а так тільки лаєшся.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 23 Березня 2014 18:39
а навіщо Україні кацапи-дармоїди ?
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 01:13
да, и паспорта принудительно выдают, и зарплаты приличные из под палки заставляют получать, и в больницах насильно лечат бесплатно. А еще там жрать нечего )). Бл..ть, неужели вы в этот чес верите??? П.С. подожду, пока коммент по привычке удалят ))).