USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Ляшко з охоронцем напали на волинянина Геруса через зниження ціни на електроенергію

6 Листопада 2019 20:53
Олег Ляшко разом із своїм охоронцем у аеропорту «Бориспіль» напали на депутата від «Слуги народу» Андрія Геруса.

Про це волинянин, представник Президента України в Уряді, повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О. Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополіста» і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес», – пише Герус.

З його слів, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для украінських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий «немонополіст».

ЧИТАТИ ЩЕ: АХМЕТОВ МОНОПОЛІЗУВАВ КОКСОХІМІЧНУ ГАЛУЗЬ, ВВІВШИ В ОМАНУ АМКУ, – РОЗСЛІДУВАННЯ

«Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися», – повідомляє нардеп.

Зазначимо, що формула «Роттердам+» втратила свою актуальність після запровадження нового ринку електроенергії 1 липня 2019 року. Так, в умовах ринку, ціну на теплову електроенергію встановлює не регулятор, а сам ринок, тобто попит та пропозиція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ілля Показати IP 6 Листопада 2019 22:12
Ляшко зривається кидається на людей бо не пройшов в раду. Сам стільки накрав і ще підскакує . "Чия б корова мичала"
Інкогніто Показати IP 6 Листопада 2019 22:40
Ляшко - БИ*АРА!!!! САМ дофіга наробив, коли був депутатом?! Муділа!
скептик Показати IP 6 Листопада 2019 23:00
слугам народу вже починають фейси товкти. весною будуть відстрілювати
украинец до скептик Показати IP 7 Листопада 2019 10:25
Тебя защекана-стрелка еще раньше посадят. Жди.
Іван Показати IP 6 Листопада 2019 23:15
З «Р-мом+» мені ток відпускали по 2,10 (промислови) а через груса маю тепер 3,10. Слабо Ляшко тій скотиняці вмазав
Так до Іван Показати IP 7 Листопада 2019 08:19
А з 1 січня ще піднімуть .тільки не признаються на скільки! Ляшко молодець
До слуги Показати IP 6 Листопада 2019 23:27
Так а де ж ті декларовані зниження цін на електроенергію і тепло? І ротердам ніби аж з липня відмінили? Щось в платіжкаж протилежні докази. Ток шо лише піар і бла бла що в колишньго що в теперішнього.
Провізор до До слуги Показати IP 7 Листопада 2019 07:06
Знову меншість гне більшість протиправно. Замість того щоб по закону накатати заяву на цього клоуна і прикрити його -так як він вже не депутат- то більшість гнеться і сцикує.
12345 до Провізор Показати IP 7 Листопада 2019 19:35
Немає вже більшості. Народ прозріває...
Волинянка Показати IP 7 Листопада 2019 06:52
Зажистимо Геруса від бойового пі@@₽@са!
Позитив Показати IP 7 Листопада 2019 08:34
Ляшко, пора тобі уже прийняти мікстуру від сказу.
Иван. Показати IP 7 Листопада 2019 08:52
Ляшко как всегда пиарится, пока сам был при власти торговался только за сумму взятки для своей фракции и себя лично, и на камеру у него всегда одно, а на деле другое, да собственно народ не дурак и сам все сказал этому проходимцу на выборах.
хехъ Показати IP 7 Листопада 2019 09:38
еще совсем немного времени и будет ясно - кто на кого работает.