USD 27.5 27.75
  • USD 27.5 27.75
  • EUR 31.4 31.65
  • PLN 7.2 7.32

Лідер Правого сектора піде в президенти

Лідер руху "Правий сектор" Дмитро Ярош має намір балотуватися в президенти України.

Про це заявив голова київської організації "Правий сектор"Андрій Тарасенко, інформує Gazeta.ua.

"Ми готуємо з'їзд, на якому партія буде перейменована, і ми йдемо на вибори в Києві, на вибори у всіх місцевих радах, містах і селах, і це означає, що Дмитро Ярош балотуватиметься в президенти України", - повідом він під час прес-конференції в п'ятницю.

Нагадаємо, у Росії проти лідера "Правого сектора" порушили кримінальну справу за заклики до терористичної діяльності з використанням ЗМІ. Йдеться про частини 2 статті 205.2 КК РФ і частини 2 статті 280. Слідчий комітет оголосив Дмитра Яроша у міжнародний розшук.
Загрузка...
Коментарів: 41
Вася Показати IP 7 Березня 2014 12:24
Мир сошел с ума!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:27
То п...повний.Росія рятуй хоча б частину України від цієї чуми.Це що треба курити щоб таке і так заявляти.Виборів шановні точно не буде.
Солдат до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:30
Ти путінське "рішало"?
Анонім до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 12:31
солдат іде повоюй в Крим.Путін і без мене порішає
Солдат до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:41
Готовий хоч сьогодні їхати в Крим, причому безкоштовно, на відміну від тебе!!!
Ап до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 15:27
Ти вже виїхав - чи ще досі сидиш і клацаєш по клавіатурі?
оо Показати IP 7 Березня 2014 12:29
Люди!!! Вставайте!!!!!!!!То вже край всьому-так як хоче Ярош і його братчики точно не буде
Солдат Показати IP 7 Березня 2014 12:30
Я встану - ти ляжеш!! Точно!!!
оо до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 12:35
У вас давно вже ніщо і нічого не стоїть.Іди хоробрість в Крим свою покажи а не коментарі тут строчиш коричневою ручкою.Що слабо за неньку повоювати?А ти де лежиш?В лісі той лежи тихенько бо можуть навік покласти.Схрони знаємо
Солдат до оо Показати IP 7 Березня 2014 12:42
Ми - це обіжені чинуші, прокурори, беркути, митники???
оо до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 12:44
Далеко не те що ти перерахував.Це слова простих людей які чекають на свій час.
лучанин до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 13:46
солдатику ти випадково в "війнушк" і непереграв ?
Евген до Солдат Показати IP 7 Березня 2014 15:29
От через таких недоумків і відбувається розкол в країні! Досить погрожувати людям!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:42
КИЕВ, 7 марта. /ИТАР-ТАСС/. Руководство радикальной националистической группировки «Правый сектор» потребовало от киевских властей открыть военные арсеналы для их отрядов самообороны, сообщил ИТАР-ТАСС источник в военном ведомстве Украины «Такое требование к украинскому правительству и Минобороны выдвинул лидер “Правого сектора” Дмитрий Ярош. Он заявил, что “консервативные подходы” руководства силовых структур не позволяют навести порядок в стране и исключить антимайдановские протесты в восточных и южных регионах Украины», — сказал собеседник. При этом, по словам источника, Ярош «в ультимативной форме предлагает передать “Правому сектору” часть оружия и военной техники, а также несколько войсковых учебных центров». Центры, пояснил Ярош, необходимы «для качественной подготовки бойцов “Правого сектора”, так как им предстоит участвовать в обеспечении территориальной целостности Украины», отметил источник в украинском военном ведомстве. Как уточнил собеседник, если правительство и руководство ВС Украины не выполнит данных требований, «Ярош не исключает, что “Правый сектор” будет участвовать в судьбе Украины более решительными способами». Между тем, по данным украинских СМИ, 5 марта в Верховную Раду было внесено предложение о придании «Правому сектору» статуса регулярных военизированных подразделений. Причем за отказ поддержать эту инициативу утвержденный Верховной Радой премьер-министр Арсений Яценюк отправил в отставку трех замов министра обороны, в том числе первого. ПИЗ..Ц!! УКРАИНЕ!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:47
АБСУРД .ЦЕ ПРОСТО П....Ц.ЯРОШ В ПРЕЗИДЕНТИ?ХІБА ПРЕЗИДЕНТОМ БАНДЕРЛОГІЇ ЯКОЇ ЩЕ НЕМА І НЕ БУДЕ
Lex Показати IP 7 Березня 2014 13:12
Складывается устойчивое мнение что Яриком руководит москва. Только начинает все успокаиваться, едет давление на россию и в очередной раз ПС отжигает что то провакационное :)
сват Показати IP 7 Березня 2014 13:14
Ей ,придури , чого зашелестіли? Він же не каже ставимо своїх на посади , а йдемо на вибори.Голосуйте як забажаєте.А то попривикали. За те що Ющенко сказав , що не буде голосувати ні за юлю ні за януковича - йому пришили президенство янека.Вибір за вами.А те що всі хочуть -ще нічого не значить.Всі різні , а вибори повинні показати кого більше.Такі реалії.
Анонім до сват Показати IP 7 Березня 2014 13:19
А виборів не буде.
Ася до сват Показати IP 7 Березня 2014 15:33
Сам факт того - що неофашист йде до влади - неабияк лякає!!! Ще й партію вони свою зареєструють. В них все робиться через зброю на погрози. Ганьба!!
Анонім до сват Показати IP 7 Березня 2014 18:28
Точно! Він іде на ДЕМОКРАТИЧНІ вибори. А хто буде не за нього голосувати - на гілляку.
Думайте Показати IP 7 Березня 2014 13:24
Чуркин: ООН может помочь в расследовании стрельбы снайперов в Киеве Россия надеется, что находящийся в Киеве помощник генерального секретаря Иван Шимонович сможет посодействовать началу расследования убийств людей снайперами во время протестов в украинской столице, заявил журналистам постпред России при ООН Виталий Чуркин. В четверг он принял участие в закрытых консультациях СБ ООН по Украине, в ходе которых был заслушан по телефону доклад из Киева первого заместителя генсека всемирной организации Яна Элиассона. В пятницу он отбывает из Киева и там останется только один эмиссар ООН — хорват Шимонович. "Я надеюсь, Шимонович, а также Элиассон смогут содействовать этому расследованию. Новые власти (Украины) каким-то образом пытаются избежать такого расследования. Ясно, что это снайперы оппозиции, которые убивали полицейских и протестующих" - заявил Чуркин. В среду в интернете появилась запись разговора между министром иностранных дел Эстонии Урмасом Паэтом и верховным представителем ЕС Кэтрин Эштон от 26 февраля после визита главы эстонского МИД на Украину. В ходе беседы Паэт ссылается на данные медика Ольги Богомолец, оказывавшей медпомощь пострадавшим на Майдане, о снайперах, стрелявших в людей в Киеве. Как сказал Паэт, "стремительно растет понимание того, что за этими снайперами стоял не Янукович, а за ними стоял кто-то из новой коалиции". Виталий Чуркин: "Мы приветствуем тот факт, что Шимонович находится на Украине и сможет встретиться с людьми, и они помогут ему понять ситуацию с правами человека в стране". источник: РИА Новости теги: украина, киев, оон, виталий чуркин материал размещен 7 марта 2014 в 03:47, просмотров: 3633
???? Показати IP 7 Березня 2014 13:28
За чії гроші ????????????
X Показати IP 7 Березня 2014 13:31
Хлопці ! Читайте в інтернете, думайте, делайте виводи.
Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 13:33
о то вже все буде повний "беспредел", але з другої сторони хто ж за нього проголосую правий сектор і то не весь напевно
лучанин Показати IP 7 Березня 2014 13:45
Самооборона на майдані стояла в перших рядах і обороняла дітей і людей, а наші політики сиділи дома в ту страшну ніч. То чому б йому і не балатуватися на президента. Це ж люди вибирають. Сам себе ж не назначив.
Дмитро до лучанин Показати IP 7 Березня 2014 13:48
ну то давайте ще нехай той прид**к з Рівного який себе назвав Сашко Білий теж балатуеться в президенти
кун до Дмитро Показати IP 7 Березня 2014 14:08
А то вже справа прокуратури.Якщо його не посадять , якщо реабілітують -чому би й ні.Такі реалії дем. суспільства.
111 до кун Показати IP 7 Березня 2014 15:35
Яке в Ж демократичне суспільство!!! Ми вже 3 (ТРИ) місяці живемо в беззаконні!
Депутатка до Дмитро Показати IP 8 Березня 2014 17:08
Сашко Білий не прид....к, він просто наводить порядок. Простих людей він не чіпає, кривди їм не робить. А чинуші знають чого вони бояться- бо треба було менше красти от і все. А Дмитро Ярош достойний кандидат в президенти. Йому давно пора бути при владі. Але можливо, для початку треба очолити силовий блок.Насправді Правий Сектор має велику підтримку серед населення, особливо західних областей, де народ найбільш свідомий і кумекає, що і до чого. А ті, що коменти залишають, пишуть, ніби Правий Сектор психи,- не мають чим зайнятися, і намагаються створити в інтернеті для ПС образ фе під виглядом, що це є думка багатьох людей. В нас народ вже, слава Богу, не такий дурний, одні інтернети читати і писати не буде, а в будь-який момент вийде на Майдани і вискаже всіх прихвостням колишньої влади вже своє фе!
Анонім до лучанин Показати IP 7 Березня 2014 16:26
А два з половиною мільйони йому для реєстрації даси?
лютий Показати IP 7 Березня 2014 14:11
Краще Ярош ніж Путін!!!!!
Анонім до лютий Показати IP 7 Березня 2014 14:43
ти хоть сам прочитав.... що написав... февраль
аноніму Показати IP 7 Березня 2014 14:16
ти ще не лопнув від свого візгу,скільки ти будеш тут свою пургу писати!вже навіть не читаю твої коменти зразу ясно що це все маразм!
111 до аноніму Показати IP 7 Березня 2014 15:40
Це мені нагадує - "Есть мое мнение, и не правильное". Анонім правду пише, просто вам, прихильник 5-го каналу та ПС - не дано побачити іншу сторону монети. Нічого, скоро і у вас очі відкриються. ( тільки будь-ласка, звільніть від комментів типу - тролль путінський чи тітушка, дякую)
1235 Показати IP 7 Березня 2014 14:48
хто хоче в РОСію....вперед, МАГАДАН вас чекає і товарняки .......і дотації обіцяли .......шуруйте запроданці,не за вас зинули наші хлопці!!!
хххх до 1235 Показати IP 7 Березня 2014 14:58
Тю, вас свои же и повалили, а мы их громить столицу не просили как-то
1235 до хххх Показати IP 7 Березня 2014 15:15
повалили....не нас а Межигорье с хоромами и еще 16 -тью "бедняками ", на яких ми і ВИ спини гнули і наповнювали бюджет,які стільки вкрали, що можна ще одну країну прогодувати.
1235 Показати IP 7 Березня 2014 15:16
РАБОВ РОССИЯ ЖДЕТ ........
Анонім до 1235 Показати IP 7 Березня 2014 18:31
а не боїтесь що всі "раби" підуть в росію разом із земелькою, як - крим , харків , луганськ?
Анонім до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:20
сто процентів.Є ще у нас нормальні люди