USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Міністр юстиції Малюська підтримав Гончарука, сховавшись під столом

17 Січня 2020 18:51
Міністр юстиції Денис Малюська, який виписав собі премій майже на дванадцять окладів, вважає Гончарука найкращим прем'єром в історії України.

Свою підтримку міністр висловив, написавши пост у Facebook.

"Навіть якщо буду вмирати (не те що перебувати в статусі в.о.) все одно рука дотягнеться підписати наказ про звільнення того, хто почне саботувати або працювати у півсили, чекаючи можливої зміни керівництва", - написав міністр у соцмережі, проілюструвавши заяву фото, на якому видно лише руку Малюська з-під столу.

Він також додав: "І так, підтримую Олексія Гончарука, він - найкращий прем'єр за всю історію України".
Нагадаємо, 17 січня, на третій день після оприлюднення плівок з наради Олексія Гончарука, прем'єр-міністр написав заяву про відставку і виступив в Раді під крики "Ганьба!" Проте спікер Дмитро Разумков заявив, що заяви від Гончарука не отримував.

16 грудня Малюська виклав у соцмережі фото зі свого кабінету з черевиками на столі. Загадковий кадр з'явився на сторінці міністра на фоні чуток про відставку.
А на початку грудня Малюська виліз з ногами на стіл, відзвітувавшись про 100 днів нібито продуктивної роботи.Нагадаємо, 17 січня, на третій день після оприлюднення плівок з наради Олексія Гончарука, прем'єр-міністр написав заяву про відставку і виступив в Раді під крики "Ганьба!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ТНМК Показати IP 17 Січня 2020 19:22
Я бачу, хто вони – клоуни! Я знаю, хто вони – клоуни! Я питаю, хто вони – клоуни, клоуни!
скептик Показати IP 17 Січня 2020 19:27
та вони ще в дитсадок граються. міряються пі"""нами
А, дійсно, Показати IP 17 Січня 2020 20:16
весело!
Вах Показати IP 17 Січня 2020 20:23
Соромно дивитись на таке.
Народна прокуратура Показати IP 17 Січня 2020 20:35
Думаю, наркологи погодяться, що він реально обкурився. На відміну від висловлювання Гончарука, дії цього "кадра" вже дійсно потребують стороннього втручання. Іді..т якийсь
Голова Показати IP 17 Січня 2020 20:38
Цирк. За 12 окладів ще й не таке зробиш
я Показати IP 17 Січня 2020 20:58
цікаво, а цей пан міністр отримував сертифікат із психлікарні про можливість зайняття такої посади?
Суддя Дреддд Показати IP 17 Січня 2020 21:06
Придурок...
вова Показати IP 17 Січня 2020 21:35
міністр - дебіл
спостерігач Показати IP 17 Січня 2020 22:01
Тут уже без коментарів.....
Працівник юстиції Показати IP 17 Січня 2020 22:30
Та воно хворе на голову
Клаус Показати IP 18 Січня 2020 09:11
не уряд, а палата №6!!! З такими дебілами ви хочете розбудувати країну,,,,
Народна прокуратура Показати IP 18 Січня 2020 14:54
Агов, 73%!!!! Що скажете?
спостерігач Показати IP 18 Січня 2020 19:31
Цікаво, скільки відсотків із колишніх 73 нині голову чухають?
70 Показати IP 19 Січня 2020 22:44
Ну якби керівник якогось підприємства, чи простий клерк на столі взутий сидів і фоткався, чи під столом, то перше, що прийшло б в голову - неадекват. Ну а тут все можна, один міністр на столі, чи під столом, другий в ефірі каже я дибіл, третій, що він профан, а інші тишком нишком премії в сотні тисяч виписують. Важко уявити такий кабмін навіть в Зімбабве