USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Ще один шанс та низка умов: Зеленський не прийняв відставку Гончарука

17 Січня 2020 19:43
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком – він не прийняв заяву про його відставку, але поставив перед урядом низку невідкладних завдань.

«Пане прем’єр-міністр. По-перше, я дякую вам за цю зустріч. По-друге, я отримав вашу заяву про звільнення у зв’язку з останніми конфліктними ситуаціями, скандалом. Ви знаєте яке у мене особисте ставлення і до вашого молодого уряду. Я подумав, і мені здається, що правильно буде надати вам шанс і вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які дуже важливі і турбують суспільство», – цитує ТСН Володимира Зеленського.

Зокрема Гончарук має запропонувати Офісу президента нову концепцію «нормальних» заробітних плат для усіх міністерств та держслужб «з розумінням, де ми живемо з вами, в які складній ситуації».

«Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно й політично», – наголосив президент під час розмови.
Читати ще: Піар-акція: Гончарук подав заяву на звільнення з порушенням

Нагадаємо, 17 січня, на третій день після оприлюднення плівок з наради Олексія Гончарука, прем’єр-міністр написав заяву про відставку і виступив в Раді під крики «Ганьба!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Луцьк Показати IP 17 Січня 2020 20:26
ОКЛАДИ держслужбовцям, тим, які не 100 тисяч, а 5-6 отримують, КОЛИ будуть затверджені? Чи порушувати Закон то традиція всіх урядів, і від того, хто при владі не залежить. Бо згідно ЗАКОНУ вони мали бути затверджені ДО ПЕРШОГО СІЧНЯ, от ВСІМ бюджетникам є, а держслужба - хай "чупа-чупси" смокче...
09 Показати IP 17 Січня 2020 21:05
Результат очікуваний.
Ірина до 09 Показати IP 18 Січня 2020 00:16
Игра была равна-играли два гов.. на !
лучанин до 09 Показати IP 18 Січня 2020 09:48
Результат очікуваний, бо він у заяві хвалив президента.
лучанин до 09 Показати IP 18 Січня 2020 09:51
Результат очікуваний, бо він у заяві хвалив президента.
песиміст Показати IP 17 Січня 2020 21:13
Для чого той шанс,щоб прем"єр і надалі обманював і водив за носа і суспільство, і президента. Якщо записи на плівках відповідають дійсності,то той,хто зрадив один раз------зраджуватиме і надалі.
патріот до песиміст Показати IP 17 Січня 2020 22:22
Хто довів, що відповідають дійсності - ви? Президент дав термін два тіжня силовикам, а там побачимо. Вистачає зацікавлених, щоб Україну ковбасило і всередені країни таких вистачає. Були в нас вже "плівки" Мельниченка і іншого "добра" вистачало і ціль в них була одна...
Да!да!да! до патріот Показати IP 18 Січня 2020 19:33
Царь хороший, бояре плохие... квартал 95, але вже не смішно, бо жопа близько!
Нелох Показати IP 17 Січня 2020 23:10
Останнє китайське попередження?
Док Показати IP 18 Січня 2020 00:46
Я не ЛОХ...
Дідо Показати IP 18 Січня 2020 02:34
Олів'є. Сподобалося.
Ачо Показати IP 18 Січня 2020 02:35
"Так, шановний, ви коли влаштовувалися на роботу розповідали що робите найскладніші операції, а тут виявляється що не тільки скальпеля не тримали в руках, крові боїтеся, а й навіть не знаєте нічого про сантехніку... Даю вам останній шанс - беріть пацієнтку і оперуйте, там якраз складний випадок"
Правда Показати IP 18 Січня 2020 08:08
Яке відношення має президент до уряду і відставки премєра ,тим паче до його заяви.Ніякого.Нехай займається своїми прямими обовязками-зовнішня політика ,безпека і оборона.А там повний провал.
не п-бот до Правда Показати IP 18 Січня 2020 12:33
У чому провал у вами перерахованих обов'язках, детальніше можна? :)
не естет) Показати IP 18 Січня 2020 16:04
десь вже такі показові "прочуханки" бачив. Ніякого креативу.
Волинянин Показати IP 18 Січня 2020 21:14
А, яким боком приЗЕдент до прем"єр-міністра України. Хто призначає прем"єр-міністра України той його і відправляє. Запам"ятайте в нас парламентсько президентське правління. Але, якщо зібралася шайка порожньоголових і вибрали ту зграю ще більш порожньоголові, то доведеться з цим боротися.