На Донбасі розпочинає роботу контактна тристороння група
Роботу на території Донецької і Луганської областей сьогодні розпочинає контактна група Україна-ОБСЄ-Росія. Про це йдеться в повідомленні прес-центру антитерористичної операції, - інформує Експрес.
"Сили АТО пропрацювали комплекс заходів, спрямованих на організацію роботи контактної групи з участю ОБСЄ і РФ. Сьогодні ця група повинна розпочати свою роботу", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, вночі неконтрольовані збройні формування неодноразово обстрілювали українські підрозділи, які розташовані в районі населених пунктів Щастя, Дмитрівка, Староигнатовка, Піски, Попасна, Редкудуб, Дебальцеве, Малоорловка, Сміливе, Никишино та аеропорту "Донецьк". У той же час ситуація в районі Маруполя повністю підконтрольна силам АТО, - пише РБК-Україна.
Відзначимо, що кількість спостерігачів місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на Донбасі найближчим часом має збільшитися до 350 осіб. Нагадаємо, 20 вересня учасники тристоронньої контактної групи Україна-Росія-ОБСЄ в Мінську підписали меморандум до протоколу про припинення вогню, згідно з яким обидві сторони конфлікту повинні відвести свої озброєння на 15 кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Сили АТО пропрацювали комплекс заходів, спрямованих на організацію роботи контактної групи з участю ОБСЄ і РФ. Сьогодні ця група повинна розпочати свою роботу", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, вночі неконтрольовані збройні формування неодноразово обстрілювали українські підрозділи, які розташовані в районі населених пунктів Щастя, Дмитрівка, Староигнатовка, Піски, Попасна, Редкудуб, Дебальцеве, Малоорловка, Сміливе, Никишино та аеропорту "Донецьк". У той же час ситуація в районі Маруполя повністю підконтрольна силам АТО, - пише РБК-Україна.
Відзначимо, що кількість спостерігачів місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на Донбасі найближчим часом має збільшитися до 350 осіб. Нагадаємо, 20 вересня учасники тристоронньої контактної групи Україна-Росія-ОБСЄ в Мінську підписали меморандум до протоколу про припинення вогню, згідно з яким обидві сторони конфлікту повинні відвести свої озброєння на 15 кілометрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Дончанин
Показати IP
26 Вересня 2014 12:13
коментар було видалено
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.