USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На посаду секретаря міськради Романюк пропонуватиме Юлію Вусенко

25 Листопада 2015 20:21
Луцький міський голова Микола Романюк назвав кандидата, якого він пропонуватиме на посаду секретаря міської ради. Ним стане Юлія Вусенко, очільниця луцької «Самопомочі» та депутат міської ради.

Таку інформацію міський голова повідомив керівникам депутатських груп і фракцій під час погоджувальної ради, що відбулася 25 листопада.

Якщо цю пропозицію підтримає більшість депутатів, то секретарем стане саме Юлія Вусенко.

До цього, зауважимо, посаду займав Сергій Григоренко - представник «Батьківщини», який, як відомо, вже не є депутатом міської ради.

Якщо ж сесійна зала не погодиться із пропозицією голови, більшість депутатів подасть свою кандидатуру.

Окрім цього питання, представники політсил радилися й щодо розподілу обранців громади у постійних комісіях міської ради. Списки депутатів відповідно до комісій Інформаційне агентство Волинські Новини оприлюднить під час проведення позачергової сесії міськради, що відбудеться завтра, 26 листопада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
1 Показати IP 25 Листопада 2015 20:26
Погана пропозиція
2 до 1 Показати IP 25 Листопада 2015 22:59
підтримую. тупа, самовпевнена і взагалі страх,а не людина..., багато хто ще цього "екземплярчика" не знає...от тому на Волині і не голосую за "самонеміч"...
Опер Показати IP 25 Листопада 2015 20:43
Мотивуй
10 до Опер Показати IP 25 Листопада 2015 21:52
був присутній на зустрічі із будівельниками на будівництві по стрілецькій один істеричний крик, вона не вміє чути опонента, зациклена, одним словом розчарувала,ннемає широти мислення, мілкувата одним словом.
Яків Показати IP 25 Листопада 2015 20:58
Сміх один, а не кандидатура, але гроші роблять свою справу, і великі гроші.
Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 21:12
Чим погана?
будівельники Черевич Показати IP 25 Листопада 2015 21:53
а нам татарам один ...
ого Показати IP 25 Листопада 2015 21:58
не знаю яка вона як людина і фахівець, але на фото дуже гарна жінка
Ага))) до ого Показати IP 25 Листопада 2015 22:44
Це ж якраз головне ))))для такої посади!))))в раді- мужчини ,які мають гроші і жінки ,які красиві))))головне правило політики!!!!
угу до ого Показати IP 25 Листопада 2015 23:00
аха ха... "дуже" гарна в лапках, а характер який,, ооооо.... "дуже гарний"... така "привітна та мила", що бракує слів....
ойо-йой до ого Показати IP 25 Листопада 2015 23:59
Шкода "ого" не бачила людина гарних жінок!?
Ого до ойо-йой Показати IP 26 Листопада 2015 08:08
Якраз і бачив ,"красивих" ,того і написав з )))))))))))))смайлами!
ВИБОРЕЦЬ Показати IP 26 Листопада 2015 00:18
ПРОДАЖНА СТО ПРОЦЕНТІВ,ЯК *УЧА САМОПОМІЧ -ПОЗОР ВОЛИНІ.
Роза Фраєрман Показати IP 26 Листопада 2015 00:55
колись мала можливість спілкуватись,хай бог милує,краще обійду іншою дорогою
Ля ля Показати IP 26 Листопада 2015 01:59
На популізмі, піарі, бла-бла-бла бля заскочили в останній вагон, ораторські здібності ого-го які у всіх, аби ще пан Романюк не пошкодував, а то і його ще в чомусь обвинить і на трон заскочить, і чому у нас соцсторінки ОК не переглядають коли такі посади роздають, а там багато цікавих фото ..ля
Совість Показати IP 26 Листопада 2015 06:42
Я надіюсь, що депутати будуть мати розум не вибрати тої кандидатури, бо інакше довіри нуль в людей, не треба так знущатись з них.
юля Показати IP 26 Листопада 2015 07:55
Видно що стерв*зна , лице якесь іздергане ....
1 та 10 Показати IP 26 Листопада 2015 08:39
Сподівався що помилився в своїй оцінці всеитаки один раз спілкувався, тепер бачу що ні, це ж треба щоб жодного схвального відгуку, а вона ж була ,, майже народним депутатом,,
Дмитрик Показати IP 26 Листопада 2015 08:40
Юля, забула про ТАМ-ТАМ?
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2015 08:52
І для чого я голосував за Романюка,щоб знову було це посміховисько Вусенко. Жах...................