USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нардеп Мураєв потрапив до бази сайту «Миротворець»

9 Червня 2018 22:16
Позафракційний народний депутат України Євген Мураєв потрапив до бази українського сайту "Миротворець", а саме до розділу "Чистилище". Політик звинувачується в пособництві терористам і російським окупантам, в участі та організації антиукраїнських інформаційних спецоперацій країни-агресора.

Про це свідчить інформація на сайті організації, повідомляє 24 канал.

У повідомленні також зазначається, що Мураєв неодноразово публічно заявляв про те, що в Україні нібито немає російської агресії і маніпулював суспільно-значущою інформацією.
Нагадаємо, 7 червня нардеп Євген Мураєв в ефірі одного з телеканалів заявив, що незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов "готував теракти і вибухи". У зв’язку з цією заявою Генпрокуратура України відкрила справу щодо Євгена Мураєва за статтями "Державна зрада" та "Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
123 Показати IP 9 Червня 2018 22:28
Д, б!
321 Показати IP 9 Червня 2018 23:22
В умовах,коли в країні війна,я навіть згідний на обмеження моїх конституційних прав та свобод (що цілком оправдано) тільки заради того, щоб таки св...чі, як оцей гі внюк та інші сиділи за гратами.На кону існування держави, наше існування і цяцькатися з такими смерті подібно!
А майдан до 321 Показати IP 10 Червня 2018 01:15
Стояв за свободу слова, чи це П"""""ж для захвату влади.
Ігор до 321 Показати IP 10 Червня 2018 08:25
Мураєв один із самих адекватних політиків,хто має клепку це розуміє
321 до 321 Показати IP 10 Червня 2018 08:49
Як всі переживають за свої права (обмеження).А про свої обов"язки ВИ!!! забули?!!!! Правду сказав один розумний чоловік-немає у нас громадянського суспільства.
Анонім до 321 Показати IP 10 Червня 2018 09:38
Зомбування певно вже невиліковне
456 до 321 Показати IP 10 Червня 2018 09:40
У нас по такій логіці пів України потрапить до миротворця, особисто я - українець, волинянин і підтримую Мураєва !!!
Валентин до 456 Показати IP 10 Червня 2018 14:15
Ти не українець. Забудь це слово. А 456 то буде твій номер бараку, коли такі як товаріщ Мураєв і його патрони прийдут до влади. Тільки після того ти вже не будеш гадити в інтернеті, а тихенько жертимеш баланду. Зато безкоштовно.
456 до Валентин Показати IP 11 Червня 2018 10:41
О свідомі порохоботи повилазили)))
Я Показати IP 10 Червня 2018 06:04
до 321...ти по життю придурок????
вася Показати IP 10 Червня 2018 06:07
Він просто сказав, що для одних Сенцов терорист, а для інших герой, і що час все розставить по місцях. То в чому провина Мураева? В нас все по Оруелу...
Валентин до вася Показати IP 10 Червня 2018 14:18
Ви читати вмієте? Цитую: "з точки зору того, що людина готувала підпали та вибухи, для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм". Слова товаріща Мураєва. На його думку Сенцов терорист. Він вважає, що Сенцов готував підпали та вибухи. Але, ой яка прикрість, для певної частини населення Сенцов може бути героєм. Але не для товаріща Мураєва
Так же до Валентин Показати IP 10 Червня 2018 21:43
Афанасьєв дав покази,шо були підпали(а вони були).маємо один в тюрьма,а другий в міністерстві.провокатор підставив чушков раді політичної вигоди
Вeт Показати IP 10 Червня 2018 12:41
Те ж саме сказав на допитах "друг" Сенцова Афанасьєв. Тільки зараз він нe в базі дибільного Миротворця, а радник міністра
Анонім Показати IP 10 Червня 2018 22:13
https://www.google.ee/amp/s/24tv.ua/ru/putin_pomiloval_afanaseva_i_soloshenko_n695875/amp
Ксьонз Показати IP 10 Червня 2018 22:28
Нациків щімлять!)))Валентіну і 123!)))
Анонім Показати IP 10 Червня 2018 22:32
Обвинение построено на обличительных показаниях двух участников этой, якобы, террористической группы: бывшего сотрудника прокуратуры Железнодорожного района Симферополя Геннадия Афанасьева и преподавателя военной истории Симферопольского института культуры Алексея Черния. Они заключили сделку со следствием и признались в поджогах. Они же оговорили и Сенцова. Геннадий Афанасьев: Он организовал все это мероприятие, координировал и направлял, корректировал, делал планы, схемы, выслеживал машины, ездил по адресам, смотрел объекты… Ну я видел Сенцова. Ему нечего сказать, мы просто молчим. Что ему еще можно сказать сейчас? Я думаю, он как режиссер хочет остаться в истории как герой Украины, который боролся за свободу. И вот в таком духе. Вряд ли он признает свою вину когда-либо. Алексей Черний: Теоретически, они хотели, чтобы я это взрывал. То есть разговоры об этом велись. Но я, насколько вы верите или не верите, я бы отдал эти вещи и сказал бы: «Ребята, больше не тревожьте».у