USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Нардеп підтвердив інформацію про відставку Гунчика

20 Березня 2017 08:44
Інформацію про те, що в Адміністрації Президента готують заміну голові Волинської обласної державної адміністрації Володимирові Гунчику підтвердив народний депутат Ігор Гузь.

Про це Ігор Гузь заявив 19 березня під час ефіру на Фейсбуці.

«Наскільки я знаю, Адміністрація Президента найближчим часом прийме рішення про заміну Володимира Петровича, мого «ліпшого друга» на іншу кандидатуру».

Як повідомлялося раніше, з приватних розмов народного депутата Степана Івахіва з депутатами Луцької міської ради стало відомо, що в Адміністрації Президента уже визначилися із кандидатурою на посаду губернатора області. Ним може стати людина з групи «Континіум», директор ТзОВ «ДЛРКК «Ріксос Прикарпаття» Олена Палагута.

Нагадаємо, як розповідав голова фракції УКРОП у Луцькій міській раді Ігор Поліщук, відмова депутатів міської ради фракцій «Солідарність», ВО «Свобода», «Самопоміч» та позафракційного Миколи Яручика брати участь у роботі лічильної комісії та голосуванні щодо зняття з посади секретаря міської ради Юлії Вусенко пов’язана з лобіюванням інтересів олігархічної групи «Континіум», яка здобуває мільйонні прибутки, «викачуючи» їх з комунальних установ міста.

Окрім того, Гузь звинуватив Гунчика, що той не оприлюднює планів щодо ремонту доріг на Волині.

«Від Гунчика залежить дуже багато моментів. Зокрема, до прикладу, його персональне рішення це за кошти від митниці залежить, яка буде у нас дорога до Володимира. Так він тримає «кота в мішку», приховує цю інформацію від усіх. І Гунчик пробує маніпулювати цією інформацією, підлаштовує її під себе», - додав Гузь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
2017 Показати IP 20 Березня 2017 08:54
Гунчик вже накрав і довів до "ручки" область , зараз іншого менш успішного з шобла "наші друзі" поставить щоб ставав більш успішним
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 20 Березня 2017 09:19
Ну, нарешті. Це спадкоємець Волинської мафії. цей заявляє - "Ляжу в гроб із Порошенком!". Ляжете, ніхто й не забороняє.
Вася Показати IP 20 Березня 2017 09:58
А ніби інший буде кращий? З Івахівих ?
неСТЬОПА до Вася Показати IP 20 Березня 2017 20:50
Дорогенькі, я вас дуже прошу: не називайте прізвище цього чм*шніка! Коли чую - аж блювати хочеться...
Волинянин Показати IP 20 Березня 2017 10:07
Знов когось міняють !!! Може досить постійно когось змінювати а слід заставити працювати тих хто є!!! З такими темпами 2017 рік перетворится на 1917 !
Анонім до Волинянин Показати IP 20 Березня 2017 10:32
він і так перетвориться в 1917. подивіться в яке болото порошенко і вся його компанія загнала людей, при пенсіі 1300 гривень люди прохарчуватися не можуть і з іншоі сторони судді і прокурори з зарплатою 25000 і більше, вам це не нагадує 1917 рік
Анонім Показати IP 20 Березня 2017 10:16
посада голови адміністрації (у тому числі обласної) повинна бути виборною, а не призначатись з банкової
луцький до Анонім Показати IP 20 Березня 2017 10:37
Закон спочатку змініть, а потім пропонуйте!!!
Анонім до луцький Показати IP 20 Березня 2017 10:56
от я і пропоную змінити закон
Волиняка Показати IP 20 Березня 2017 10:23
Запасаємося попкормом і чекаємо ,,прозорий конкурс" на посаду від ,,любих друзів"...
ВВС Показати IP 20 Березня 2017 10:36
Гузь! Давай ще... :)))
12-34 Показати IP 20 Березня 2017 10:54
Бездар і шестірка!!!!!!!
ШАШКА Показати IP 20 Березня 2017 12:20
Гунчик уходиш забери із собою Кватирка, а то він буде дальше красти но з тобою уже хюююр поділиться.....кватирко іди потихенько уже, войтюка самолюка войцеховського сахнюка прихвати....
КЛАВА Показати IP 20 Березня 2017 13:38
Наступний буде з наших...
Клавдій Показати IP 20 Березня 2017 14:26
наступною буде КЛАВА!
Анонім Показати IP 20 Березня 2017 15:39
Континіум нічого доброго ні для міста ні для області не зробив. Як та собака на сіні і сам не гам і другим не дам. Все на що клав лапу Континіум розвалювалося і банкротилося. Кондитерка - раз, молокозавод - два, спиртзавод і торфобрикетний майже розвалили але на один поклав оком Янукович малий, а на другому якось повезло, що вивели Континіумівський менеджмент. Це їх якось і врятувало, хоча ще досі там єрємєєвські борги.Скажу вам так віддажуть область Континіуму - слівай воду. Волинської області не буде.
вова згоранець Показати IP 20 Березня 2017 22:36
Пеця Липецкий Рашен сказав Гунчику самому в гроб ложитись и на цьому дерибани поставив крапку! А Пеця ще чиколадом поторгуе с дыныэром и лыныэром...