USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Континіуму віддають Волинь?

15 Березня 2017 15:44
З приватних розмов народного депутата Степана Івахіва з депутатами Луцької міської ради стало відомо, що в Адміністрації Президента уже визначилися із кандидатурою на посаду губернатора області.

Ним може стати людина з групи «Континіум», директор ТзОВ «ДЛРКК «Ріксос Прикарпаття» Олена Палагута. Більше того, конкурсну комісію, згідно з рішенням якої призначається очільник області, вже повідомлено про таке рішення.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Питання відставки по діючому губернатору Володимиру Гунчику, зі слів джерела, - уже також вирішене.

Окрім того, у приватних розмовах Степан Івахів закликав депутатів «не чіпати» діючого секретаря міськради Юлію Вусенко.

Йшлося і про те, що Івахіву було обіцяно про призначення його ставлеників на посади керівників силових структур області.

Читати ще: Блоґер-помічник Івахіва «топить» проти блокади, поки нардеп літає у Москву

Зауважимо, депутати міськради проголосували за те, аби створити лічильну комісію та виготовити бюлетені для таємного голосування, на якому розглядатимуть питання про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Юлії Вусенко. «Солідарність» та «Самопоміч» відмовилися брати участь у голосуванні за це питання. Зі слів депутата Ігоря Поліщука, позиція фракції БПП «Солідарність» не стала несподіванкою, адже вони давно співпрацюють з групою «Континіум», яка лобіює питання про те, щоб посаду тимчасового виконувача обов’язків міського голови зайняла саме Юлія Вусенко. «Вони хочуть, щоб «Континіум» надалі користувався містом», - наголосив депутат.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 15:29
а може вистачить вже призначати на місцях "смотрящіх" з банкової ?
Юра Показати IP 15 Березня 2017 16:14
Аяяй як шкода, якже тепер ?
палагута Показати IP 15 Березня 2017 16:17
а мені ср*ти на думку волинян! Хочу до корита!
я Показати IP 15 Березня 2017 16:22
Вже краще Палагута, ніж та Вусенко...не зрозуміло що і звідки)))
Баннед до я Показати IP 15 Березня 2017 17:07
А Палагута это кто и откуда? Первый раз вообще слышу эту фамилию)
Екс працівник контин Показати IP 15 Березня 2017 17:04
Невже континіум настільки збіднів на кадри?? Нічого проти оленки та який з неї губернатор? Так-фрейліна при дворі, можливо топ-фрейліна. Не більше. Степан не відрізнявся і раніше розумнимим ідеями(
789 до Екс працівник контин Показати IP 15 Березня 2017 18:08
1000%, знаю ту палагуту хамло не виховане-ходить землі перед собою не бачить
Коля Показати IP 15 Березня 2017 17:38
Фух івахів що пуп землі? Кожному буде по заслузі, люди гинуть жити нема на що а вони тіьки купляють і продають посади. Ще не хватало щоб якась невідома особа не мешканка Луцька ула мером. У Луцьку є лучани які гідні посади міського голови а не розказують тут
*** до Коля Показати IP 15 Березня 2017 20:52
Її не на мера, а на губернатора пропонують.
Лом Показати IP 15 Березня 2017 18:41
Ми так і залишились б*длом. Нема нації, в лице сцуть, а ми свята вода.
Лікар Показати IP 15 Березня 2017 19:25
Як можна віддати нашу квітучу Волинь Континіуму? Є ж набагато більш достойні ФПГ! І бензин в них дешевший ніж в цього бридкого Континіума.
Як з фільма до Лікар Показати IP 16 Березня 2017 10:50
На его месте должен был быть я... Ю.Нікулін, К/ф "Бриллиантовая рука"
Волинянин Показати IP 16 Березня 2017 12:49
Для всіх не шановних, які нічого не розуміючи і не тямлячи, пишуть про Олену Петрівну Палагуту не хороші відзиви! вам, пишу намисне з маленької букви тому, що на більше не заслуговуєте! Вона порядна та компетентна людина, яка обов"язково справиться з роботою! Не дарма очолює величезний бізнес, який процвітає та дає роботу величезній кількості роботу! А що ви зробили корисного для людей писаки???
До невігласа до Волинянин Показати IP 16 Березня 2017 22:03
"Волинянин" так добре "розуміє" і "тямить" все про "компетенттну" Оленку - тому що мабуть не раз провідував її в блошаному "Ріксосі" з відомою чоловічою місією... Адже вона цю справу дуже любить, неперевершені уроки отримала від ЄІ. Але не треба плутати оцю аморальну компетентність з компетентністю керівника області чи навіть міста, бо інакше ми загубимо наш славний Лучеськ, перетворимо його в континівську бордель.
Не та краля... до До невігласа Показати IP 17 Березня 2017 14:36
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 16 Березня 2017 12:54
Продовжу, Коли на нашу землю прийшла війна, відкликнувся і надав Величезну допомогу в усьому від броні до взуття і форми та автомобілів і багато іншого що життєво необхідно в АТО саме КОНТИНІУМ в особі покійного Єрємєєва І.М. за пропозицією саме Олени Миколаївни честь їм і хвала!
обізнаний до Волинянин Показати IP 17 Березня 2017 08:01
невже Палагута так управляла Єремєєвим? Може вона його і до коханок водила?... А то виходмть що і патрони на війну Єремєєв возив по завданню Палагути?..ь Не чуди, волинянину, з перепою!
Лучанка до Волинянин Показати IP 16 Березня 2017 13:37
Що ви розхвалюєте Континіум, а як на рахунок WOG з його мільйонними боргами ? Докерувались "компетентні".
Волинянин до лучанки Показати IP 16 Березня 2017 18:04
Якщо у вас є докази, адресу генеральної прокуратури та фіскальної служби можете відшукати в інтернеті!
волинянин до обізнан Показати IP 17 Березня 2017 09:42
на відміну від вас алкаші, я алкоголь не вживаю! а тебе одного з другим жаба таки задавить!!!
124 Показати IP 17 Березня 2017 15:03
не "губурнатор",а голова голова адміністраціі(смотрящий),і достатньо нахапав.
недолюстрований Показати IP 17 Березня 2017 18:45
Аллоха! Кричащі! Палагути я не знаю! Знаю тільки, що коли на нєкоторих заводах люди плакали, що зарплати не виплачують, працівникам континіуму, так так, саме того континіуму, що зараз навпроти "автозавода", платили достойні кошти.
майте совість до недолюстрований Показати IP 17 Березня 2017 19:19
І до цього Палагута не мала жодного відношення. А сама отримує зарплату в конверті, показуючи по бухгалтерії 3200 грн. За це треба саджати і її, і того, хто видає - тобто Івахіва. А ви тут про губернаторство губи розпустили...