USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Новий антирекорд: до кінця засідання ВР досиділи 8 нардепів із 423

25 Травня 2018 22:33
Восьмеро народних депутатів залишилися працювати під кінець п'ятничного засідання у Верховній Раді. Всього у парламенті 423 народні обранці. Фотографію з пристуніми виклав у Facebook позафракціний нардеп Борислав Береза, повідомляє Gazeta.ua.

Закрили засідання крім самого Берези перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко, нардепи від фракції "Опозиційний блок" Артур Мартовицький, Ігор Шурма, "Радикальної партії Олега Ляшка" - Валерія Заружко, Олексій Кириченко, "Народного фронту" - Георгій Логвинський, "Самопомічі" - Єгор Соболєв.

Зі слів нардепа Берези, така кількість обранців вперше на його пам'яті. "До перерви їх було близько 30 людей. Після свого виступу всі йшли. Було дуже неприємно. У нас є місце роботи і ми повинні там працювати. Якщо не хочемо, потрібно відкрито казати — це вихідний день", - заявив нардеп.

Нардеп зауважив, що питання прогулів не тільки українське. "Існує в Іспанії, Великобританії, Німеччині. Але в нашій країні війна і важке політичне становище. Нардепи в країні, де йде війна, мають більш свідомо приділяти увагу своїй роботі.

Приходять у Верховну Раду лобіювати власні інтереси, коли їм потрібно. Це можна змінити тільки не переобираючи їх з року в рік. Зараз 35 - 50 людей справді є фахівцями. Вони знаходяться на своєму місці. Когось з виборців може задовольняти, що нардеп не ходить на засідання, якщо перед виборами він отримає 800 гривень", - підсумував він.

Зі слів народного депутата Ігоря Шурми, коли в школі проводять батьківські збори, як правило, до класного керівника приходять батьки відмінників. "Парадокс в тому, що вчителька починає ці збори з учнів, які ведуть себе погано, але їх батьків немає. Щось подібне відбувається у Верховній Раді. Нардепи, які приходять, повинні вигадувати за тих, кого немає. Вважаю, що парламент восьмого скликання себе вичерпав. Потрібно уступати дорого новим людям, не боятися цього. Робота два дні на тиждень — у вівторок і четвер не налазить на вуха. Соромно, що через це формується ненависть до парламенту. Що було б, якби хірург приходив до лікарні тільки у вівторок?", - риторично запитує нардеп.

Він заявив, що це - повний параліч парламентської роботи. "Зараз приймаємо важливий законопроект про Антикорупційний суд. При обговоренні голосує близько 100 людей. Замість обговорення закону ніхто не приходить. Пізніше їх усіх зженуть для голосування за те, чого вони не знають. Будуть розповідати потім, що прийняли не те, що треба. Приходити на обговорення у Верховну Раду важливіше за участь у ток-шоу на телебаченні", - сказав він.

Попередній анти-рекорд відвідуваності Ради відбувся 17 листопада 2017: тоді на роботу з'явилось менше 20 народних обранців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 4
Анонім Показати IP 25 Травня 2018 22:36
Тих 8 залишити,а всіх інших розігнати,а за їхні зарплати підняти людям пенсії!!!Тоді грошей вистачить всім і економіка піде вгору і життя стане краще!!!
ховатися марно! Показати IP 25 Травня 2018 23:45
Волиняни з обуренням спостерігають, який болт забив на роботу у Верховній Раді нардеп від Ковельщини сумно-горе-звісний Івахів. От скажіть: навіщо йому було пхатися у парламент, якщо він туди вже й дорогу забув? Йому потрібні ті проблеми ковельчан? Роздав гречку бідним старикам і заховався, як щур, за депутатський мандат - не усвідомлючи при цьому, що рано чи пізно цей мандат не спасе його від буцигарні...
Я Показати IP 26 Травня 2018 00:12
Івахів м*дак колхозний
хехъ Показати IP 26 Травня 2018 06:16
на життя народу це не впливає, нехай відпочивають...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus