USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили голову Шацької РДА

3 Квітня 2015 16:14
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні, 3 квітня, офіційно представив голову Шацької районної державної адміністрації Ігоря Корольчука.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 31 березня 2015-го року підписав розпорядження «Про призначення Ігоря Корольчука головою Шацької районної державної адміністрації Волинської області».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Да Показати IP 3 Квітня 2015 17:01
Сильний кадр.... Такс казать " жити по новому"...
Петро Показати IP 3 Квітня 2015 17:07
дивлячись на біографію можна з впевненістю сказати, Палиця поставив свого кадра у Шацьк...
шацьк Показати IP 3 Квітня 2015 17:15
да, голова лише у 36 зрозумів, що потрібно мати вищу освіту і поступив аж у два вузи... недаремно учивсь на хфінансиста та генженера... от і став головою РДА, як кажуть в народі "ученье - свет, а неученых тьма..."
1111111 Показати IP 3 Квітня 2015 17:36
А де в біографії факт "відбував покарання" в місцях позбавлення волі.....
шачанин Показати IP 3 Квітня 2015 17:50
Передбачаю справжній бум геологорозвідувальних робіт на предмет виявлення покладів золота,нафти і газу. Шацький район обставить Арабські Емірати по доходах на душу населення. Універсал- і швець і жнець. Молодці! Так тримати.
234 Показати IP 3 Квітня 2015 17:59
Кажуть мае будиночок на Ляповій. Хто ж йому земельну діляночку підігнав ...певно Льоня .Не здивуюсь якщо скоро побачимо його на посаді заступника . Тоді ми заживем. Романюк рулить, розвели Шачан як кошенят.
Память Показати IP 3 Квітня 2015 18:16
Та це ж колишній кримінальний авторитет по кличці "Заєць". Дожилися. Шацьку привіт та наші співчуття.
МАЙДАН-3 Показати IP 3 Квітня 2015 18:45
Хлопці, як на мене це за мікрон від точки неповернення для нової влади - хочеться вірити що Порошенка підставили наші волиняки, але ж і волиняки мали б голову - чи вже настільки на народ кладуть!!!! Хто рекомендував, хто підтримав кандидатуру, скільки ще таких чекати?! З такими темпами часи Яника здадуться казкою.
Майдан - продовження до МАЙДАН-3 Показати IP 4 Квітня 2015 13:08
А вони вже казка...
Преса Показати IP 3 Квітня 2015 18:49
Зовнішність у нього далеко розумніша, ніж в санітара Шкіряка, який нічні горщики в Любомльській лікарні виносив. Але, зазвичай, в нашій державі такі, як Зорян Шкіряк, карєру роблять більш вдало і швидко. Памятаєте фразу одного відомого психолога: "«Хлопець, який при читанні ворушить губами, краще пристосовується до перевантажень сучасного життя, ніж його інтелектуальні побратими".
братва Показати IP 3 Квітня 2015 19:12
ИГОР АДАМОВИЧ поважна людина - спортсмен,бизнесмен, за слова видповидае! можливо и були в нього проблеми з законом а в кого небуло? якщо призначили значить уси служби перевирили а дали буде видно...
Служби до братва Показати IP 6 Квітня 2015 18:58
Погано перевірили. Але скоро перевіримо так як треба.
ярош еви Показати IP 3 Квітня 2015 19:26
Нормальне призначення, хоч за законом 90-х заживете. АТО зовсім беспредел.
А Показати IP 3 Квітня 2015 19:46
А ви ще за рожищенську головиху возмущались. То квіточки, а це ягідки. А що далі чекати?
Дістало до А Показати IP 3 Квітня 2015 22:43
А чекати насіння з ягідок!
12 Показати IP 3 Квітня 2015 20:41
тепер все в шацьку буде ПО СТАНДАРТУ!!!!!
чому так Показати IP 3 Квітня 2015 21:53
Кожен раз страждальний украінський народ обираючи нову владу плекае надію на краще свое та своіх дітей життя. Чому ... ті кого ми приводимо до влади нас кидають та здають як остання погань. Чи здатен зрозуміти пересічного цей маленикий гномик , в якого гроші стирчать мало не з сідниць..ніколи. Він сьогодні представив собі подібного.(зайця) Бідолахи обое прошли АТО, на майдані були в перших рядах ,пройшли люстрацію та громадське обговорення. Невже в районі не знайшлося місцевого .. Ні вони розраховують на черговий дерибан землі . .
суддя Показати IP 3 Квітня 2015 22:39
Ну не владо,а повний дурдом! Ви ще "Балабеника" в Маневичах головою зробіть,а в Володимирі "Партейного" ,браво,Порох! Браво!
шашок до суддя Показати IP 3 Квітня 2015 23:08
Там місцева суддя у Шацьку виробляє... палац відгрохала, щоб людей судити... це жах! Клондайк беззаконня!!!
8888 до суддя Показати IP 3 Квітня 2015 23:39
100% "Заєць"-рулить....Бред!!!Куди ми котимось народ????Бандит,решало .Мабуть наступили 90 -ті роки....Від нього в Аргентину люди тікали,щоб не наказав...А тут при владі...Позор націіі!!!
Шацьк Показати IP 3 Квітня 2015 23:06
Хе хе... Помайданили - тепер отримуйте :(
ВОЛИНЬ Показати IP 4 Квітня 2015 17:04
це повний безпредел гунчика клоуни
вапно Показати IP 4 Квітня 2015 17:07
шацьку тепер труба через таких освидчених проффесорив
орест Показати IP 4 Квітня 2015 23:16
Игорь Корольчук он же в биту криминальний авторитет по кличке Заяц!в 90 бригадир преступной групировки Тими!занимался вимагательством,кражами автомобилей и разбоями!так под его кришу после наезда попала фирма Галс!лично вивозил людей в лес и вибивал с них деньги согласие на совместную работу по бизнесу!!!
7777 до орест Показати IP 4 Квітня 2015 23:30
Шацьку повезло з "головою ",такі люди не змінюються.Ліс поряд,буде при нагоді вивозити хто не послухає. Гунчик-позор тобі.!!!! хоча б перевірив інф.про нього.
скай Показати IP 5 Квітня 2015 17:53
гунчик просто взяв бабло
Зуб Показати IP 6 Квітня 2015 07:48
одним словом - Бандит...повірте люди
зомби Показати IP 6 Квітня 2015 11:01
Тепер честними людьми в шацьку руководить бувший криминальний авторитет корольчук!якого вси знають за кличкою-ЗАЯЦ!
депутат Показати IP 6 Квітня 2015 19:00
А цукерманша чого не в перших рядах? Шо, мордою не вийшла???
сир Показати IP 6 Квітня 2015 19:31
з 95 по 97 ниде непрацював мабуть сидив