USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Олег Ляшко у Луцьку. АНОНС

19 Травня 2014 21:00
Лідер Радикальної партії України, Олег Ляшко, буде відверто відповідати на питання лучан.

Так, завтра, 20 травня, у Луцьку, на театральному майдані відбудеться зустріч з кандидатом на посаду Президента України Олегом Ляшком.

Приїзд кандидата планується на 19:00.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
екскурсовод Показати IP 19 Травня 2014 21:04
Фотка з вилами - це 100% попадяння, ВН молодці!
Ляшко зажал деньги до екскурсовод Показати IP 19 Травня 2014 23:05
https://www.youtube.com/watch?v=lf0LoYRJE5I
є до Ляшко зажал деньги Показати IP 20 Травня 2014 10:34
якщо буде співати путін хуйло, як це було в Тернополі, треба йти
Анонім Показати IP 19 Травня 2014 21:12
Нормальний чувак.Я його зауважав навіть
п до Анонім Показати IP 19 Травня 2014 22:02
коментар було видалено
Захар до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 08:02
коментар було видалено
Анонім Показати IP 19 Травня 2014 21:13
коментар було видалено
Хутін ПУй Показати IP 19 Травня 2014 21:18
молоток)красава, завтра всі в центр
Дончанин до Хутін ПУй Показати IP 19 Травня 2014 22:06
коментар було видалено
ТурчинАл до Хутін ПУй Показати IP 20 Травня 2014 08:12
От і побачимо скільки у Луцьку відповідного "окрасу"!:)
екскурсовод Показати IP 19 Травня 2014 21:25
Ляшко - це українській Жириновській, скоро і президента буде нах*й посилати! Тільки одне питання: на вибори де бабло взяв, хто спонсор? Завтра потрібно запитати!
Дончанин до екскурсовод Показати IP 19 Травня 2014 22:13
Ты просто недооцениваешь Жирика. Ведь Жириновский просто корчит из себя придурка, но открывает свой рот тогда и только тогда, когда России требуется но нельзя что либо сказать
Лучанка Показати IP 19 Травня 2014 22:51
Ляшко не такий простий,як на перший погляд здається.Створений образ працює на певну категорію громадян,доречі немалу,завдяки яким став депутатом і претендує на президенство.А з вилами хай їде на село та ними попрацює.Люди не будьте довірливими,бо ще при царях словами блазня говорили самодержавці.
екскурсовод до Лучанка Показати IP 19 Травня 2014 23:18
Ляшко - це проект оліархів!
Лучанин Показати IP 19 Травня 2014 23:50
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 02:22
коментар було видалено
До аноніма Показати IP 20 Травня 2014 07:37
Підтримую, що є то є.
У-ух! Показати IP 20 Травня 2014 08:04
Клоун їде,цирк буде пізніше...
мв Показати IP 20 Травня 2014 09:25
а це так для загального розвитку, щоб знали хто може стати президентом http://www.youtube.com/watch?v=nX23QDFS-aI
валерій Показати IP 20 Травня 2014 10:22
Це тіпа другий Жириновський! Полуумки - ну хоть щось самі можете видумати....
ВИ Показати IP 20 Травня 2014 13:11
Все маразманики-кандидатики в президенты только горазды обещать, но ни один из президентов никогда не выполнил свои обещания для улучшения жизни народа УКРАИНЫ. И в этот раз так будет, ещё даже хуже будем жить.
їде клоун Показати IP 20 Травня 2014 13:16
Увага! До нас їде клоун! Вхід безкоштовний! Місця вільні!
анонім до їде клоун Показати IP 20 Жовтня 2014 00:06
дибіл ти ( сам ти клоун)
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 20:47