USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Онищенко заявив, що поліграф підтвердив його слова про корупцію Порошенка

20 Грудня 2016 18:59
Депутат Верховної Ради України від "Волі народу" Олександр Онищенко заявив, що перевірка на поліграфі показала достовірність його звинувачень на адресу президента України Петра Порошенка в корупції.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Гордон.

"Показник поліграфа - 97% - підтвердження моїх заяв. Для прикладу, в криміналістиці вважаються достовірними показники вище 70%. Все, що я кажу про корупцію Порошенка - це правда", - підкреслив він.

За словами Онищенка, перевірку на поліграфі здійснювали "за своєю ініціативою співробітники американських спецслужб, а конкретно - президент ради директорів асоціації поліграфістів США".

Раніше він заявляв, що українські чиновники топ-рівня і союзники президента Петра Порошенка наживаються на поставках військового обладнання і зброї в зону АТО, де українська армія веде бойові дії проти проросійських сепаратистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Макс Показати IP 20 Грудня 2016 19:13
В нормальной стране после такого скандала презик ушел бы с своего поста, ну или, на крайняк, ему бы об'явили импичмент, у нас как обычно все побузят и через неделю забудут. Страна рабов на ментальном уровне. Нам в глаза плюют, мы скачем и говорим что дождь идет. СУХС!
Бабаян до Макс Показати IP 20 Грудня 2016 20:57
Не нравится страна - езжай в ОРДЛО. Там тебе все будет по душе.
Макс до Бабаян Показати IP 20 Грудня 2016 21:26
Та проще таких как ты в европы выгнать. Будете там скакать
Бабаян до Макс Показати IP 21 Грудня 2016 14:46
Я на своїй землі. Захищав її і буду захищати. І на шоблу при владі також управу знайду. Але, насамперед - необхідно очистити Неньку від такої кацаполоїдної наволочі, як Макс. Не попадайся мені під руку - сильно пошкодуєш.
Ахванасій до Бабаян Показати IP 21 Грудня 2016 04:57
Сектор Газа - "Опарыш" рекомендую зацінити.
Бабаян до Ахванасій Показати IP 21 Грудня 2016 21:43
Поясни
100 Показати IP 20 Грудня 2016 20:23
В нас епоха політиків
Макс до 100 Показати IP 20 Грудня 2016 20:38
У нас эпоха долбо*бов! Что в правительстве, что в стране в целом
100 до Макс Показати IP 20 Грудня 2016 21:47
Я згідний людям Добре так жити що поробиш.
Що Показати IP 20 Грудня 2016 23:03
Якщо це правда все замнеться ,порошенко не допустить щоб це набрало розголосу
Virji до Що Показати IP 20 Грудня 2016 23:21
А народ що,дальше буде лапшу жувать і випити у всьому Росію і Путіна. У нас в українців завжди хтось винуватий. Думати треба : за кого голосуєте.
11 Показати IP 21 Грудня 2016 11:02
Думка народу ніхто не цікавить ,за 3 роки це доведено державою,а хіба Ви ще не зрозуміли?