USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Опублікували партійні номери у бюлетенях. Список

27 Вересня 2014 10:41
Центральна виборча комісія визначила номери, під якими партії будуть розміщені у виборчому бюлетені для голосування в багатомандатному загальнодержавному окрузі.

Про це повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії, - інформує Газета.

Порядок був визначений шляхом жеребкування на засіданні ЦВК у п'ятницю. Всього в бюлетень будуть включені 29 партій.

№1 - Радикальна партія Олега Ляшка

№2 - "Солідарність жінок України"

№3 - Інтернет партія

№4 - Опозиційний блок

№5 - Народний фронт

№6 - "5.10"

№7 - Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ"

№8 - "Відродження"

№9 - "Нова політика"

№10 - "Єдина країна"

№11 - "Сила людей"

№12 - ВО "Свобода"

№13 - Національна демократична партія України

№14 - Комуністична партій України

№15 - Об'єднання "Самопоміч"

№16- ВО "Україна - єдина країна"

№17 - Правий сектор

№18 - "Україна майбутнього"

№19 - Ліберальна партія України

№20 - Партія Зелених України

№21 - "Зелена планета"

№22 - Блок Петра Порошенка

№23 - "Сила і честь"

№24 - Конгрес українських націоналістів

№25 - Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

№26 - ВО "Батьківщина"

№27 - Громадянська позиція

№28 - Блок лівих сил України

№29 - Громадянський рух України.

Засідання ЦВК, на якому відбулося жеребкування, розпочалося вчора о 23:15 і завершилося близько півночі.

Також Центральна виборча комісія затвердила форму і колір виборчого бюлетеня для голосування під час позачергових виборів Ради в загальнонаціональному багатомандатному окрузі. Текст бюлетеня буде надрукований державною мовою на одному аркуші розміром 20 на 60 сантиметрів кольору слонової кістки з одного боку.

Бюлетені будуть надруковані з використанням спеціальних видимих і невидимих захисних фарб, які змінюють свої фізичні характеристики під впливом ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, а також з графічними захисними елементами і проставленням номера виборчої дільниці захисною фарбою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Слава Україні Показати IP 27 Вересня 2014 11:05
Чи не забагато партій?! Вони і далі мають людей за дурнів. Дійсно, чекають народного лінчу...
Слава нацii до Слава Україні Показати IP 27 Вересня 2014 11:40
Який з тебе лiнчеватель?
иван Показати IP 27 Вересня 2014 11:21
и снова седая ночь и только ей доверяю я -----
анатоль Показати IP 27 Вересня 2014 11:44
Буду голосувати за партiю 5.10!
Назло врагам Показати IP 27 Вересня 2014 11:49
№14 - Комуністична партій України
Анонім до Назло врагам Показати IP 27 Вересня 2014 11:56
тобі подобаються фашисти ?
дідо Показати IP 27 Вересня 2014 11:55
Совки люблять асортимент.
WTF Показати IP 27 Вересня 2014 12:34
Партия 5.10 есть. А где партия 7.40?
7.40 до WTF Показати IP 27 Вересня 2014 14:13
Це та, якою керує Рабіновіч?
$$$ до WTF Показати IP 27 Вересня 2014 14:33
Яценюк та Парашенко
луцьк Показати IP 27 Вересня 2014 13:50
Давайте взагалі не голосувати! Я взагалі майже нікого знать не знаю. А кого б не вибрали, від цього не холодно не жарко.
виборець Показати IP 27 Вересня 2014 15:06
Скоротити ВР до 29 депутатів.
тепло душі України Показати IP 27 Вересня 2014 17:09
Чесно кажучи,щоб тут зараз не казали...залишається Батьківшщина та Правий сектор! Тупо нема за кого..., Яценюк? Порох??? Жах! Комуністи, Тігіпко, Льовочків, жиди??? Боже,за що?! Щоб тут не виписували, Юлька або Ярош і все. Ляшко...,ну так. Ніхто не знає чи дійсно там за ним нема Льовочкіна, сереж зла, обираю найменше зло,але теж зло! Коли в країні буде добро??? Боже, тільки за Порошенка хоч не голосуйте, одумайтесь!Не давайте 100% влади йому і УДАРУ!!!
Саме так до тепло душі України Показати IP 29 Вересня 2014 11:50
Рейтинг Блоку Порошенка і Удару сильно вже роздутий. Там такі захмарні рейтинги нама лювали окремі соціолоХічні служби, що просто жах. Хто ще не визначився - голосййте нв виборах за Правий сектор, БЮТ, або Гриценка - на вибір.
Лучанин до тепло душ Показати IP 27 Вересня 2014 18:48
Мало Батьківщина з Правим сектором пролила крові в Україні?
Анонім до Лучанин до тепло душ Показати IP 28 Вересня 2014 10:18
Думаю, на цих виборах БЮТ з ПС чекає такий же "сюрприз" як і на попередніх президентський. Це їх вина у втраті Криму і початку війни зі Сходом. Мають за це відповідати!
ти до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 13:23
реально лох
ВОВК Показати IP 27 Вересня 2014 21:59
№17 - Правий сектор
Ковельчанка Показати IP 28 Вересня 2014 09:47
Батьківщина і Юлька = регіони і Янукович міняти шило на мило не бачу логіки.? єдиний на сьогодні вихід голосувати за блок Порошенка і за Яценюка розпочали реформи то хай доводять до кінця а то нові прийдуть почнуть під себе гребсти і у всіх гріхах і невдачах звинувачувати попередників. Решта 27 кандидатів це швидше технічний хід, для відтягування голосів від очевидних лідерів.Більшість можливо за вказівкою Москви, а решта це амбіції "нового покоління" політиків які поки що лише вміють голосно заявляти про себе і навіть не розуміють, що політика це не лише виступи, дебати і зустрічі. а й постійна демонстрація народу успішної чи неуспішної роботи.