USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Під стінами ОДА зібралася міліція. Дубль 2?

25 Січня 2014 11:50
Під обласною адміністрацією зібралось близько 20 людей. Окрім того, дуже багато міліції , - про це йдеться на сторінці луцького Євромайдану в соціальній мережі.

Наразі мітингувальники Євромайдвну та Автомайдвну вже зайшли у залу, де має відбуватися сесія. Вони, кажуть, хочуть контролювати рішення, які приймаються під час засідання.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 11:59
Бидлоття проспалося з бодуна, і знову присунуло під ОДА...
Народ до всезнайко! до Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 12:15
всезнайко ти півень продажний, а бидлоття твого батька син! сидиш біля монітору, др..ш, сиди і не гавкай, вийди і скажи це людям біля ОДА я впевнений не зможеш! Миша нікчемна, завдяки таким як ти в нас таке і робиться!
народ волинський до Народ до всезнайко! Показати IP 25 Січня 2014 12:36
Ігоре, майя не підписуйте всіх за себе! Ваш бондар вже раз всрався. А ти здав тимошенко тихенько 2 роки тому. І не розказуй про свій "патріотизм". Ти ніколи не будеш главою адміністраці, проти тебе 60-70% луцька! Факт!
ТТ до Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 12:17
Вас сгоняют стадом на митинги, воруют деньги заплаченные с ваших налогов, бьют в ментовках до приговора суда, и призирают вас, отдыхая в Европе а вы все лижите рыгам жопу.
ЧУТКІЙ до Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 18:51
тролінг.дороге фсб чи дішовий полтавскій сіржантік?всіх евакуювали на клави?
ого до Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 18:52
скільки плюсів.в нас в місті стільки ригіналів напевно нема.
Боголюбы Показати IP 25 Січня 2014 12:11
Ну захватят ОДА и что дальше с ним будут делать выносить народную мебель на улицу и строить баррикады? Дальше, что???? Работа области парализованна
анастасії старчевськ Показати IP 25 Січня 2014 12:14
Вас там, випадково, не було, чи ваших родичів? Напевне, що ні. Якби були, то дурниць не верзли б. Бачили, як спливають кровю люди, як горять вони, як свічки? Ні? То закрийте свого дурного рота і не вставляйте своїх пять копійок, дурну мадама. Сидіть вдома і періть труси чоловікові.
дура до анастасії старчевськ Показати IP 25 Січня 2014 12:26
Шо ти мелеш дибільне? Саме чмошне тільки проспалось. Роботу області паралізували майдауни і ше ім мало!
Сергій Показати IP 25 Січня 2014 12:15
Повністтю підтримую Всезнайко і Боголюби
У-ух! Показати IP 25 Січня 2014 12:18
Долю ОБЛАСТНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та ОБЛАСТНОЇ РАДИ повинен вирішувати НАРОД О Б Л А С ТІ а не зацікавленІ мешканці Луцька. ОБЛАСТНУ РАДУ вибирало два мільйони мешканців ВОЛИНІ.
не мели дурного до У-ух! Показати IP 25 Січня 2014 12:29
Немаэ нас 2 мільйонів на волині. А зацікавленими мешканцямт якраз э гусятина і бондар-поц
Володимир. Показати IP 25 Січня 2014 12:20
А хто дозволив 300 людям говорити за мене корінного Лучанина. Я проти відставки Клімчука.
дідо Показати IP 25 Січня 2014 12:27
Чинуші бояться за свої "хлібні" місця, тому і прикриваються одноклітинними мєнтами.
Боголюбы Показати IP 25 Січня 2014 12:35
Да только ничего не измениться даже если Януковича снимут, запретят партию регионов так как на местах остануться все те кто берет взятки мелкие чинуши (инспектора налоговой, экологи, держархбуд контроль, менты, прокуроры и т.д.)
дідо до Боголюбы Показати IP 25 Січня 2014 12:46
Чинуші перестали боятися брати хабарі після 2010 року.
я Показати IP 25 Січня 2014 13:36
Владимиру- а Вы это скажите тем , кто стоит на площади...
читач Показати IP 25 Січня 2014 15:55
подивився на +і - в обговоренні і вирішив,що коментувати не буду,по + видно що нормальних людей ,дійсно украіньців більше,ніж дєбільних майдаунів- ця продажна зграя,сама не розуміє,що своіми діями вони роблять все щоб держава Украіна счезла,хочуть лизати чоботи американьцям то будуть якщо не дай господь прийдуть до влади,
p&v Показати IP 25 Січня 2014 16:13
СЛАВА КЛІМЧУКУ. ГУЗЯ В ДУРКУ!!! ТАКИХ УПРАВЛІНЦІВ ЯК КЛІМЧУК НАПЕВНО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ НЕ МАЄ, А ЦЯ ДИБІЛКУВАТА ВИСКОЧКА (ГУЗЬ) НАВІТЬ ПОВАГИ НЕ МАЄ ДО ЛЮДЕЙ. ЧУДО ПОДИВИСЬ У ДЗЕРКАЛО!!! БІЛЬШЕ НЕ МАЄ ЩО СКАЗАТИ. НА КОЛІНАХ ЩЕ ПРИПОВЗЕТЕ ДО БОРИСА ПЕТРОВИЧА.
народна Довіра Показати IP 25 Січня 2014 16:19
Может хоть один нардеп от опозиции отказался от льгот или Витив с Мельником отказались от квартир в Киеве ? Россия дала 15 млрд а МВФ ? Европе нужны рабы !