USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Польща стягує кілька тисяч бійців до кордону з Україною

27 Жовтня 2014 21:06
У зв'язку із конфліктом на Донбасі армія Польщі має намір розташуватися біля кордону з Україною. Про це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк, - повідомляє Тиждень.ua.

Зі слів міністра оборони Польщі, відповідне рішення прийняли через найбільшу кризу безпеки з моменту закінчення "холодної війни".

"Геополітична ситуація змінилася, і ми спостерігаємо найбільшу кризу безпеки з моменту закінчення "холодної війни". Ми повинні зробити з цього висновки", - зазначив Сємоняк.

З його слів, точну кількість військовослужбовців, які змінять місце дислокації, наразі не озвучують, але орієнтовано це буде кілька тисяч військових.

Варто зауважити, що 19 вересня створили спільну литовсько-польсько-українську бригаду "ЛитПолУкрбриг". Очікується, що "ЛитПолУкрбриг" буде використовуватися для участі в операціях під егідою ООН, НАТО і ЄС. Головними завданнями бригади буде участь у міжнародних зусиллях з гарантування світу, поглиблення регіонального військового співробітництва та створення основи для організації на базі бригади бойової групи ЄС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Дончанин Показати IP 27 Жовтня 2014 21:12
"У зв'язку із конфліктом на Донбасі армія Польщі має намір розташуватися біля кордону з Україною", чтобы успеть забрать свой Лемберг.
волиняка до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 13:06
і ше шоби луцьк не забули!
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 21:16
Треба будувати стiну...
Света Показати IP 27 Жовтня 2014 21:27
Если Волинь решит присоединиться к Польше, не возражаю. На Украине невозможно стало жить. Пусть хоть кто то будет счастлив.
луцьк до Света Показати IP 27 Жовтня 2014 22:14
І я не проти, але тоді виходить, що ми сепаратисти
Дончанин до луцьк Показати IP 28 Жовтня 2014 00:42
Потому что дурики, ибо не с нами.
Дончанин до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 00:58
Вообще говоря. это не я, хотя ...
YY до Света Показати IP 28 Жовтня 2014 08:12
Только за!
Анонім до Света Показати IP 28 Жовтня 2014 09:49
То вали в свою Польщу!!!!!!!!!
света до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 11:02
Да с удовольствием и не только я. А такие умные как ты ,пусть здесь майдануют до посинения.
Света Показати IP 27 Жовтня 2014 22:18
Так кого же посылать против вас, "дончанина" так не пойдет. Я тож.
Дончанин до Света Показати IP 27 Жовтня 2014 22:50
Помозгуй и оцени сама ситуацию. Для успешного вторжения требуется минимум 20% активной и минимум 70% пассивной поддержки местного населения. Поэтому и реально рассматривается вариант отката от пакта Молотова - Рибентропа. Ведь поляки жаждут получить назад "свои" земли. А в идеале - на кой ляд нам отдавать кому либо Полесье (не Волынь, а именно Полесье)?
Света до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 08:15
Пакты ,шмакты есть факт, что страна разваливаеться от экономических проблем. Сидели бы в нейтральном статусе и не вступали бы в какие то союзы, все было бы тихо и спокойно ,торговали бы с Россией и ЕС без всяких торговых союзов. Причем борьба с коррупцией до торговых союзов? Сильно вы видите борьбу с коррупцией при нынешней власти? А тут еще войнушка на Донбассе, все можно на нее спихнуть.
НН до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 08:17
"идеала", как вы пишите уже не будет, ближайшие лет сорок. И кому это "нам"? Донецкие считают земли Полесья - своими? С какого бодуна? Люди хотят жить. И на пакты, измы и прочие надуманные условности им с большим сердцем хочется ложить с пробором.
Дончанин до НН Показати IP 28 Жовтня 2014 15:58
Нам - это украинцам, а не свидомитам. Ибо это разные понятия.
Лось Показати IP 27 Жовтня 2014 22:54
ну дурня...Львів"яни так зразу й здалися пшекам:)
Дончанин до Лось Показати IP 27 Жовтня 2014 23:04
На счет того, что Львовяне согласны лечь под пшеков, не знаю. А вот по поводу их сепаратизма, как старого так и свежего, - это неоспоримый факт. По первому я могу привести даже ОФИЦИАЛЬНЫЕ данные. По второму - посмотри программу партии Садового.
Света до Дончанин Показати IP 28 Жовтня 2014 07:55
Львововяне пусть поживут с нынешней жизнью и кто знает ,может и согласяться лечь по пшеков. В моей области на выборы пришли 30 процентов, а остальные 70 уже никому не верят и не ждут светлого будушего. Люди устали от нашей политической элиты, которая вгоняет их в нищету.
123 до Лось Показати IP 28 Жовтня 2014 04:46
А хто львiвян буте питати.Коли про щось питали простий народ.Тiльки перед виборами все обiцяють.На другий день все забувають.
НН до 123 Показати IP 28 Жовтня 2014 08:19
+1000
123 до Лось Показати IP 28 Жовтня 2014 04:47
коментар було видалено
USA Показати IP 28 Жовтня 2014 04:34
Да уж..... Поляки закрывают границу, а ведь на майдане обещали интеграцию с Европой. Надули вас украинцев европейцы с олигархами, теперь в долги влезете и 40 лет отдавать будете, от России помощи больше не будет. У России на шее теперь Крым и Новороссия. Короче, олигархи выиграли, а простой народ как был небогатый, а теперь еще стал нищий.
123 до USA Показати IP 28 Жовтня 2014 04:49
Як кажуть-обiцянок три роки чекають.А вiд продажних пшекiв взагалi можна чекати тiльки з моря погоди.
Света до 123 Показати IP 28 Жовтня 2014 08:02
А кто такие пшеки и Польша? Им что скажут из за океана, они то и делают. Украинцам наобещали помощь, а как до дела дошло так идите в МВФ, мол дружба дружбой, а денежки врозь. Сейчас Сеня сделает нам "кулю в лоб".
123 до USA Показати IP 28 Жовтня 2014 04:50