USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Послання Януковича для України

21 Квітня 2014 17:10
Янукович вважає, що проводити парламентські та президентські вибори в Україні можна буде лише після двох референдумів.

Так, російські ЗМІ опублікували чергову заяву екс-президента України Віктора Януковича, який в лютому втік до РФ.

Згідно з текстом документа, він вимагає відвести всі збройні сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу загони Національної гвардії та почати діалог з населенням східних регіонів, повідомляє ИТАР-ТАСС.

У своїй заяві Янукович також пропонує провести референдуми з питання федералізації країни і повноважень областей, потім - референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні та за підсумками голосування провести конституційну реформу.

Тільки після цього, на його думку, можливо буде проводити парламентські та президентські вибори, за умови створення системи міжнародного контролю за ними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 21 Квітня 2014 17:15
пока властные евреи до конца не разграбят страну они оттуда не уйдут и воска тоже не уйдут))
111 Показати IP 21 Квітня 2014 17:20
В Ліпінах чекають вже давно Януковича
НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Квітня 2014 19:21
а комусь ще цікаво слухати, що там вважає бувший зек ?
я Показати IP 21 Квітня 2014 19:24
вот интересно, те кто минусуют за янека-они его одобряют?????????????
ОЛЯ до я Показати IP 21 Квітня 2014 20:53
Да он идеал по сравнению с хунтой и к тому же легитимний и от него сейчас многое зависит
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2014 19:59
Сновидіння рябої кобили
Хунту геть Показати IP 21 Квітня 2014 20:29
Хунту геть
Olha Показати IP 21 Квітня 2014 20:33
коментар було видалено
Olha до Olha Показати IP 21 Квітня 2014 20:58
Прошу Волинські новини виділити місце на сайті для проекту Статуту Волинської автономної області.Щоб бажаючі могли запропонувати свій варіант Статуту з можливістю йогo прокоментувати.Так як Статут річ об'ємна ,то я ,наприклад,спочатку могла б запропонувати назви розділів і статей в моєму варіанті Статуту.А потім давати зміст кoжної статті.
оля до Olha Показати IP 21 Квітня 2014 21:12
Я думаю що така ситуація вже не за горами.
ВОНО Показати IP 21 Квітня 2014 20:48
Якби не втікав піджавши хвіст можна було б і повірити, а так нема йому віри. А путчистам теж не вірю бо силою ведуть нас до підняття цін та тарифів при зниженні зарплати ( скорочений робочий тиждень). Самого прохідного кандидата зрізали (Дарта Вейдера), залишились лише брехуни та злодюги. Кортше загальний депресняк і безнадія
Лучанка. Показати IP 22 Квітня 2014 02:59
Не скигліть та не нарікайте на високі ціни в країні.Дякуйте за це екс. президенту- (невловимому меснику) та особливу подяку виразіть на Волині магнатам нафти та бензину .Хіба не ти, дорогий народе, щасливе майбутнє своїх дітей обміняв у них на гречку та копійки? А на разі смакуйте гречаниками! Смачного!
ВОНО до Лучанка. Показати IP 22 Квітня 2014 08:13
Микола Янович то ви ???
Анонім Показати IP 22 Квітня 2014 13:24
Сиди там і не гавкай скажений пес