USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Про що розкажуть лучанам на Народному вічі. АНОНС

5 Квітня 2014 09:00
Волинська Самооборона Майдану, Автомайдан України, Громадський Сектор, Правий сектор Волині запрошує на народне віче «Нові люди - нова країна».

Віче відбудеться у форматі інформаційного мітингу щодо результатів проведеної роботи, - повідомляють у Правому секторі Волині.

Під час віча лучан поінформують про діяльність та результати Комітету громадської люстрації. Зокрема розкажуть про події навколо посади головного міліціонера Волині.

Віче відбудеться традиційно на Театральному майдані у неділю, 6 квітня. Розпочнеться о 13:00.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Есть Показати IP 5 Квітня 2014 09:01
Есть еще идиёты, которые ходят на эти вечи?
911 Показати IP 5 Квітня 2014 09:15
НЕ ХОДІТЬ, ЛЮДИ ДОБРІ. КОГО ВИ ТАМ НЕ БАЧИЛИ І КОГО ТАМ СЛУХАТИ? ДО БЕЗТЯМИ ЗАКОХАНОГО В СЕБЕ "ГОЛОВНОГО КАДРОВИКА", ЯКИЙ ВЖЕ ПРИМІРЯЄ СОБІ КОРОНУ ВОЛИНСЬКОГО ЦАРЯ-БАТЮШКИ ЧИ "ПОЛІТИЧНОГО РУПОРА" ТА "ЖУРНАЛІСТА"? ВОНИ ВЖЕ НАБРИДЛИ ВСІМ. КРАЩЕ ПОЇДЬТЕ НА ПРИРОДУ ТА ВІДПОЧИНЬТЕ, СХОДІТЬ В ПАРК. А ВОНИ ХАЙ БЕСІДУЮТЬ ОДНЕ З ОДНИМ І НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ СПІЛЬНІСТЮ ДУМОК. І ВЗАГАЛІ, ЧИМ МЕНШЕ УВАГИ ЗВЕРТАТИ НА ТАКИХ, ТИМ СКОРІШЕ ВОНИ ВІДІЙДУТЬ У ПОЛІТИЧНЕ НЕБУТТЯ.
Андрій до 911 Показати IP 5 Квітня 2014 15:05
Ми вже проходили позицію "противсіхів".Бачимо до чого привів заклик до байдужості.З цього приводу дуже добре висловився поет Річард Еберхард:"Не бійся друзів-у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити.Не бійся ворогів-найгірше,що вони можуть зробити-це вбити тебе.Бійся байдужих,через їхню мовчазну згоду у світі є і зрада,і вбивство,і всі нещастя на Землі".А Ви навіть боїтеся власного імені.Прийдіть і задекларуйте свою позицію на Майдані,може до Вас прислухаються люди.
лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 09:22
Шо, опять? - (с) - "Жив був пес"
настя Показати IP 5 Квітня 2014 09:46
кому цікаво що буде в місті області і в Україні хто переживає за майбутнє той і прийде. А в лісі тільки можна напитися в кращому випадку пива і тоді мозов відключається і така нація розмножується, що потімі як напевно і зараз немає розумних людей які можуть керувати не за хабарі а за процвітаня України
петя до настя Показати IP 5 Квітня 2014 09:55
А в тебе мозок мабуть зовсім відключився, раз твоє перебування в лісі зводиться лише до напитися. А як відносно прогулянок з дітьми? Певно ти, як жінка яка "переживає" за майбутнє не сприймаєш відпочинок без спиртного. А полюбляєш бігати і слухати, бо власної думки не маєш. Залишається поспівчувати чоловікові.
Орест до петя Показати IP 5 Квітня 2014 10:15
Да то мабуть Майя написала!:))) Це її сприйняття лісу, ще схрони там є!:)))
Igorock до настя Показати IP 5 Квітня 2014 10:10
Яценюки, Порошенки, та іже з ними, за хабарі заходу роздерають Україну а ви цього не бачите? Ну то йдіть на віче та підтримайте їх.
Віка до Igorock Показати IP 5 Квітня 2014 10:13
Юлю забули, як без неї?! Яценюк і Трупчинов по її вказівках працюють!!!
Віка до настя Показати IP 5 Квітня 2014 10:12
Хто дійсно переживає, той на ці збіговиська давно не ходить, а працює! Вам хоч таке слово знайоме?:)
my_gift до Віка Показати IP 5 Квітня 2014 10:20
Ага, без вихідних.
911 до настя Показати IP 5 Квітня 2014 10:53
Цікава ти наша волиняночка - нація відроджується, а такі "всебічно ерудовані" та "політично підковані" як ти дійсно розмножаються.
112 до 911 Показати IP 5 Квітня 2014 14:36
Размножаются в лесах волыни после употребления пива с водкой.))))) Но перед этим зарядившись свидомостью патреетоф на вече.
люстрація Показати IP 5 Квітня 2014 10:05
Раніше, коли того вимагав час і ситуація, ці збори мали сенс, а зараз? І як це спритно все перехопив Правий сектор і тепер всім керує?:) Таке, в нинішній ситуації, можуть творити тільки нероби і лентяі, у яких немає роботи, нема чим зайнятися і ходять на ті збори такіж-самі як і вони! У тому ж Києві ПС суботник оголосив з прибирання Майдану розчищення барикад, а Паша і Ко. в Луцьку все ніяк собі застосування не знайде?! Ганьба!
Марічка до люстрація Показати IP 5 Квітня 2014 10:14
Збори мають сенс завжди. Але збори, на яких люди сумісно вирішують важливі питання, а не слухають політиканів з трибуни.Ті , хто не бажає брати участь у житті громади, недостойні називатись громадянами.
сестричка до Марічка Показати IP 5 Квітня 2014 10:21
Ну дуже "важливі" питання ПС в області вирішує!:) А життя громади - це депутати, звернення, вирішення, пропозиції... Що депутати недолуги і майже нічого не вирішують - це вже з іншої опери, самі таких обрали, а сам Данильчук, як депутат, багато вирішив? Що погромив майно - це відомо, а далі??? Так що не вішайте тут локшину, а йдіть... на Віче!:)
1 Показати IP 5 Квітня 2014 10:08
http://vk.com/club68900171