USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Призначили нового голову Волинської ОДА

5 Лютого 2014 17:52
Призначили нового голову Волинської ОДА. Про це йдеться у відповідному указі №57/2014 від 5 лютого, опублікованому на офіційному сайті президента.

Згідно з указом Президета України Віктора Януковича, головою облдержадміністрації офіційно став Олександр Башкаленко, який до цього обіймав посаду першого заступника голови Волинської ОДА.

Олександр Башкаленко - голова Волинської обласної організації Партії регіонів, депутат Волинської обласної ради.

До слова, за станом на 15.15 в офісі Партії регіонів Волині зазначили, що інформацією про призначення Олександра Бакшаленка головою ОДА не володіють і вперше про це чують.

В прес-службі ОДА теж нібито не володіли такою інформацією, мовляв, це - чутки.

Нагадаємо, голова Волинської ОДА Борис Клімчук написав заяву про відставку 24 січня, коли протестувальники взяли в облогу ОДА.

З його слів, він це зробив для збереження миру і спокою в Україні, попросивши в лідерів луцького Євромайдану написати заяви про те, що вони не будуть закликати громадян до насилля. Він став на коліна перед людьми, які пікетували обласну раду, благаючи не допустити насилля і штурмів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 149
буде Показати IP 5 Лютого 2014 17:59
багато тренувань "по боротьбі з можливими фальсифікаціями помаранчевих на виборах".буде ще більше тролів
ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ до буде Показати IP 5 Лютого 2014 20:47
ЩО ТОВАРИСТВО ЗБЕРАЭМОСЬ ЗАВТРА НА 11.00 В ОДА НА ПРЕДСТАВЛЕННЯ НОВОГО ГОЛОВИ :) ЗУСТРІНЕМО ЙОГО ЯК СЛІД З ФЕЄРВЕРГОМ :)ТА .....
Вій до ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ Показати IP 5 Лютого 2014 20:55
А хто вас туда пустить?:)))
Пішов ти до ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ Показати IP 5 Лютого 2014 22:16
Вже назбиралися, збирачі гім****. Збираємося до Гузя морду бити. В кого є рупор?
екскурсовод до Пішов ти Показати IP 5 Лютого 2014 23:48
Якщо є серйозні, а не тільки патяки, пропоную завтра в 15:00 зібратись біля ОДА і як каже Пішов ти "до Гузя морду бити".
Міра до екскурсовод Показати IP 6 Лютого 2014 09:21
А Гузь що - в ОДА живе, працює, каву п'є...?:)
Саша до ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ Показати IP 6 Лютого 2014 08:04
і що ці д********ти добилися? Климчук був поганий? тепер маєте доброго....
Анонім до ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ Показати IP 6 Лютого 2014 22:55
Ну я дивлюсь вас тут як 36 відмітилось - то стільки і прийшло.
Віка Показати IP 5 Лютого 2014 18:00
Ну шо, довы...роблялись?! Тепер Башкаленко вам так накерує...!!!:( І самі "революціонери" нічого толком не зробили одні хороводи і грамотну і толкову людину спонукали з посади... Ну тепер не плачтесь і не жалійтесь...
дідо до Віка Показати IP 5 Лютого 2014 18:18
Віка шукай нову роботу.Вистачить Клімчуку каву подавати.
бабо до дідо Показати IP 5 Лютого 2014 20:57
а вона і так на роботі, на відміну від тебе лялякало!:)
тулковий до Віка Показати IP 5 Лютого 2014 20:37
азарофф був..бач поїхав туда і там кінець рецесії...а тут початок глибшого кінця..
Петро Показати IP 5 Лютого 2014 18:09
Вітаємо Олександра Костянтиновича! Успіхів!
госпідарники до Петро Показати IP 5 Лютого 2014 19:39
госпідарнику
Лижуяйця до Петро Показати IP 5 Лютого 2014 21:12
Так так і я приєднуюсь. Готовий завтра стати в чергу.
дідо Показати IP 5 Лютого 2014 18:11
Тепер наступний етап. Кримінальне розлідування діяльності Клімчука.
333 Показати IP 5 Лютого 2014 18:14
гуся, в зами....
Іван Г. до 333 Показати IP 7 Лютого 2014 14:02
Цур з вами!!!
ромаха Показати IP 5 Лютого 2014 18:20
поменяли шило на мыло этот уж дорвется до власти.климчу был регионалом по необходимости а этот еще тот бандюк.смотрящий яныка.
Андрій76 до ромаха Показати IP 5 Лютого 2014 23:54
100%...Клімчук був господарником,а те що не в ту партію вступив..,так багато з коментаторів цього сайту теж періодично,час від часу в ДЕЩО вступають і забувають обтиратися,щоб не смерділо від їхніх тупих коментарів...
.... до ромаха Показати IP 6 Лютого 2014 07:43
+++
Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 18:24
полумяний виступ Гузя. Саме цікаве десь із 4 хв. 40 с.:https://www.youtube.com/watch?v=1QwdU531zds#t=20 ДИВИТИСЬ УСІМ!!!!
Анастасія до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 19:57
Виступ Гузя вражає своєю тупістю .Мабудь це хвора на голову людина,а на хворих як ми знаємо....Дякую Аноніму за інф.
лучанка до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:38
Гусь хвора людина, тыльки гасла кричати, а робити....придурок...людьми прикриваэться...ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ... як можна того гуся підтримувати, яке він має право льдьми і кровю лякати.....хай свою проливає, а не чужою прикривається....Клімчук-мужик...сказав - зробив.......шкода, що ми цінимо лише тоді коли втрачаємо....
Волиняка до лучанка Показати IP 5 Лютого 2014 22:12
Підтримую на 100% . Жоден опіздиціонер не посунув свою ж. проливати кров, а людей закликають. Задушив б своїми руками тих гузів-наркоманів. Клімчук - люди тебе не забудуть і ще не раз локті кусатимуть
Александр М Показати IP 5 Лютого 2014 18:26
Очень плохой вариант. Президент тупо послал всех на юг. Сделал назло. Ради Этого выдавили Климчука ?
Андрій Показати IP 5 Лютого 2014 18:30
Чудово! Грамотна та толкова людина, не гірше Клімчука. Наведе порядок з всякими гусями. Вітаю Олександра Констянтиновича!
Чудік до Андрій Показати IP 5 Лютого 2014 21:14
Та так так, всім його сиру з під шкіри висючої вистачить. Наїмося!
екскурсовод Показати IP 5 Лютого 2014 18:32
Ну що майдауни, догвалтувались, тепер сушіть сухарі!
все бачу Показати IP 5 Лютого 2014 18:35
Хотіли змін, нате вам зміни, надалі будете думати головою, а не ж*пою, майдановці продажні.
оксана Показати IP 5 Лютого 2014 18:38
Нічого, народ покаже ,хто вдома хазяїн!
Анонім до оксана Показати IP 5 Лютого 2014 18:48
народ вже "показав" ще хай ще п**ду покаже.
123 Показати IP 5 Лютого 2014 18:43
Цікаво чи на довго! Його чекає доля Львівського та Франківського губернаторів! Президент зайвий раз довів,що він повний неадекват! Це виклик для Волинян!
Та ви шо ... до 123 Показати IP 5 Лютого 2014 23:59
Президент черговий раз довів що він завжди готовий прислухатися до громади! А ви хіба не цього хотіли? Ви ж хотіли відставки Климчука? Маєте! Це просто наступна людина яка обізнана з проблемами області... Чи може Президенту деспозиціонера призначити щоб побільше палки в колеса пхав? Хотіли змінити мило на шило, майте!
123 до 123 Показати IP 5 Лютого 2014 18:56
Так і буде, бо то справжній варяг, вірний слуга Януковича. Тепер все ясно, прозоро, без "волинської", без клімчуківськх ілюзій.
SSG Показати IP 5 Лютого 2014 18:56
Биография Родился 16 мая 1961 в городе Махачкала Российской Федерации. Гарант замінив "мякого" Бориса на авторитарного радянського командира, який буде виконувати "під козирок" всі накази....на коліна як Б.П. він точно не стане... І це все завдяки Гузю, Бондарю і Ко. Кому від цього гірше - Волинянам...
дідо до SSG Показати IP 5 Лютого 2014 19:00
Краще солдафон ,ніж махровий мафіозі.
SSG до дідо Показати IP 5 Лютого 2014 19:25
це Боря мафіозі....Ха-ха....
111 Показати IP 5 Лютого 2014 18:59
Ще один камікадзе! Змусили бородате хамидло написати заяву і цьго змусять! Так янек стабілізує ситуацію на Заході України! Ну все робить,щоб люди стояли на майданах!
дідо до 111 Показати IP 5 Лютого 2014 19:01
Янек-екстреміст # 1
просто Показати IP 5 Лютого 2014 19:04
потрібно зразу Башкаленку не дати "розгулятися",а щоб депутати (перш за все обласної ради),"взяли" його в свої руки і тримали натягнутими ліци,щоб він постійно відчував що над ним є керівний орган,який вибраний людьми-волинянами і він теж там представлений.І тоді він не буде таким як цар Борис,якому все було пох..Не потрібно його величати губернатором,(по латині це кормчий),виходить що він кормить мільйонну Волинь і ми "сидимо" в нього на шиї,тоді може і буде з нього голова ОДА.
непросто до просто Показати IP 5 Лютого 2014 19:35
Обласна рада - представницький орган влади. Як він може бути керівним над губернатором. Це конвульсійні передсмертні смикання підерів опозиції???
НЕЛУЧАНИН до непросто Показати IP 5 Лютого 2014 22:57
ДУЖЕ ПРОСТО. ОБЛАСНА РАДА ПОЗБАВИТЬ АДМІНІСТРАЦІЮ ДЕЛЕГОВАНИХ ЇЙ ПОВНОВАЖЕНЬ
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Лютого 2014 00:02
А це яким чином? Мабуть що таким самим як кабмін позбавить Волинь фінансування з держбюджету? ДОПОЗБАВЛЯЄТЕСЯ!
клієнт Показати IP 5 Лютого 2014 19:15
Докричались, це вам не Клімчук, дядько вусатий з вами цяцькатись не буде, всім покаже де раки зимують! За що боролись на те і напоролись!
Андрій Показати IP 5 Лютого 2014 19:18
Це тільки квіточки, Яник всім майданівським областям такі ягодки зробить, що всі на схід захочите!
111 до клієнт Показати IP 5 Лютого 2014 19:23
Бачили і вусатих і бородатих! Змушений буде рахуватись з Волинянами бо інакше буде в Махачкалі!
777 до 111 до клієнт Показати IP 5 Лютого 2014 19:31
Ну да а що ще казати. Що майдауни на чолі з клоунами добили х"й да ні х"я.
иван до 111 до клієнт Показати IP 5 Лютого 2014 19:36
гудзя вже моєна ставити начальником милиции -хай поборе злочинисть на волини-а через рик заслухати -а направити на киев
Корінний лучанин Показати IP 5 Лютого 2014 19:30
Те що БАШКАЛЕНКО мав стати головою ОДА в разі відставки Клімчука , так це читалось і було ОЧЕВИДНО! Я не коментую це заднім числом, тут на сайті уже про це говорилось! АЛЕ У НАС ТУПІ АКТИВІСТИ , такі як ГУЗЬ, МОСКВИЧ і т. п. Крім викриків ГЕТЬ та ГАНЬБА треба вміти вести переговори! ОТ цікаво, що тепер команда очистки НА буде робити? Я думаю , що на штурм ОДА вже не підуть! БАШКАЛЕНКО О. їх влаштовує!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
до до Корінний лучанин Показати IP 5 Лютого 2014 19:38
лопат раби.партія розбереться.не випендрюйтесь.бо й їжу заберуть.доля така.
Корінний лучанин до до Показати IP 6 Лютого 2014 20:46
ЦЕ Ж ЯКА ПАРТІЯ РОЗБЕРЕТЬСЯ? Партія шарикових і команда "мальчишей- плохишей" !!!? Бачу без їжі залишились бідолаги, голодні на чужих підкормках живете! "АГА , РАБОТА ТАКАЯ , ДА?"
иван Показати IP 5 Лютого 2014 19:34
а що тепер боднар ? буде 1-м заступником
+++ до иван Показати IP 5 Лютого 2014 19:52
Бондар у розбитого корита, лікті гризе - увєлі посаду з під носа
Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 19:38
за такі "заслуги" як у нього перед Волинню - йому місце в заступниках двірників.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 19:38
це я про бондара
Анастасія до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:00
Заступник двірника це круто для нього.Запропонуйте щось інше.
123 Показати IP 5 Лютого 2014 19:39
Після Клімчука депутатам облради потрібно переформатувати раду та сформувати демократичну більшість! А Башкаленко-салдафон. Йому відшукати порозуміння в області буде важко, Одними погрозами та залякуваннями нічого не вдієш, не той час і люди вже не ті, загнати всіх в ПР не вийде! Шукати потрібно компроміси,залучати до влади представників опозиції,як що такі знайдуться. Але це не для Башкаленка, йому не дано!
каям Показати IP 5 Лютого 2014 19:41
Ай да Гузь молодець ,тепер тобі за все буде капець зі своїм ,,бидлом-кодлом'',
Андрій до каям Показати IP 5 Лютого 2014 19:48
У Гуся вже чемоданне настроєніє!
українець Показати IP 5 Лютого 2014 19:44
одного бездаря змінив інший, якщо це правда. Тілька різниця в тому , що один який неякий українець, інший - звїзджий емісар. Перевелись серед українців керівники. Але це не надовго. Голубим кінець не загорами. Нехавй потішиться.
Ірина Показати IP 5 Лютого 2014 19:47
Дякуєйте г..ку Гузю. Був в нас нормальний губернатор, людина хороша і чуйна, а тепер ви відчуєте, що втратили. Гузь, я після цього тепер тебе ще більше зневажаю, ти дострибаєшся гімнюк, коли люди зрозуміють, що вони наробили під твоїм тупим керівництвом. Безробітне ти хамло, хватить бути альфонсом, влада тобі не світить, скільки б ти не верещав у рупор. Влаштуйся на роботу, наприклад, двірником, буде з тебе толку більше.
Анастасія до Ірина Показати IP 5 Лютого 2014 20:03
Підтримую.))))
Юля до Анастасія Показати IP 6 Лютого 2014 10:07
Башкаленко Гузю могорич винен))
Анастасія до Юля Показати IP 6 Лютого 2014 12:18
Правильно ,Юлія .Башкаленко ніколи мабуть не чекав такої розв"язки.Лох Гузь... Шкода тільки Клімчука.
анонім Показати IP 5 Лютого 2014 19:47
Догузювались, демократи? А волиняни мають доземно вклонитися Гузю який у своєму житті нічого доброго не зробив, а лише майданує.
111 до 777 Показати IP 5 Лютого 2014 19:48
ПеРданутий троль! Ти хоча б трохи мозгами розкинув,як що вони в тебе є! Але обкурені і обколені риги нездатні адекватно думати і бачити,що відбувається в країні.
свідомо Показати IP 5 Лютого 2014 19:50
Невдале призначення. На фоні Клімчука цей салдафон буде виглядати дуже сіро. В нього всі методи роботи - радянські. Він буде кликати підлеглих в кабінет, штрикати пальцем в живіт і лякати: "Я, б...дь, тєбя заасфальтірую...". Це - чистий тип радянського совка. Військові не міняються. Громада і ЗМІ не дадуть йому працювати. Гарантую - місяць-два - від сили. А мо й раніше... В галіфе і чоботях в Європу не приймають. Головна біда в тім, що немає кого призначати. Правляча партія вичерпала себе: на лавці запасних - порожньо. І не лише партія вичерпала, загнилась сама система - з голови, а метастази пішли вниз. Подивіться на можливості Стоєва, Курилюка, Мельника... Це - нещастя. Вони самі мучаться і людей мучать.
чесно до свідомо Показати IP 5 Лютого 2014 21:10
А опозицйна значить переповнена "достойними". гусь, бондар, банада ,майа - непотрібство. Замасковані пухлини на тілі демократії.
екскурсовод Показати IP 5 Лютого 2014 19:51
Закликаю всіх, йдем до Гузя мітингувати!!!
Ура до екскурсовод Показати IP 6 Лютого 2014 00:35
А за разом колядувати, а може й весняним пісень утнем!! Пропоную одразу після освистування башкаленка йти та свистати по плечах всіх інтриганів-горлопанів, скільки то іх було в кабінеті Борі і натхненно просили відставки? Списки в студію - автомайдан завтра іде до вас
Просто Я Показати IP 5 Лютого 2014 19:54
Клімчуку просто повезло - не зас...ся до кінця на старості літ !
екскурсовод Показати IP 5 Лютого 2014 20:02
Потрібно було гусям-майдаунам-тупорилим спочатку подумати кого замість Клімчука, потім кричати "банду геть", нема в них мозгів, глотками думають, докричались!!!
народ Показати IP 5 Лютого 2014 20:05
Жили у бабусі три веселих гусі.... - це точно про наших волинських опозиціонерів!
Ура до народ Показати IP 6 Лютого 2014 00:38
Один з дитинства пр*дурок Другий втратив глузд після втрати влади Третій тихий як вош у кожусі!!
каям Показати IP 5 Лютого 2014 20:07
Повністю підтримую Ірину.Я теж зненавидів Гузя за те,що поставив діда-земляка на коліна.тепер тобі Гузь буде,, чмойдан''.
Чмир Показати IP 5 Лютого 2014 20:18
Башкаленка в голови ОДА?! Панове, це якесь непорозуміння. А якщо так, то від великого до смішного, справді, один крок.
БОГДАН Показати IP 5 Лютого 2014 20:19
Рішення президента про призначення Башкаленка головою Волинської ОДА повністю підтримую!. При всіх чеснотах,людських якостях та позитивних рисах характеру,досвіді роботи та заслугах перед Волинню Клімчука,він не зміг продемонструвати сили характеру перед ордою знахабнілих радикалів від опозиції.Клімчуку ні в якому разі не слід було ставати на коліна перед знахабнілим та одураченим натовпом молоді.Зовсім по- іншому, в аналогічній ситуації, повів себе губернатор Дніпропетровської області Петрушенко,хоча там теж було на площі перед ОДА декілька тис.чол,в т.ч. молоді в масках з бітами.,але він не піддався тиску натовпу і не написав заяви про відставку.Вітаю майданутих та їх прихильників із обвалом гривні,це їх перша вагома заслуга у боротьбі за =краще життя= простих українців.Південь та Схід України починає настирливо вимагати автономії та федералізації,припинення фінансування та матеріальної підтримки дотаційної Західної України.Цього в укр. парламенті вимагає не лише лідер комуністів Симоненко,але й Єфремов та інші депутати -східняки.Доречі, на днях у Парижі відбулася 500 тисячна антиурядова демонстрація.Люди протестували проти падіння рівня життя,.високого безробіття та засилля геїв ,підарасів ,лесбіянок у політичному житті Франції. Між іншим, Париж перетворився в одну із найбрудніших європейських столиць,де живе десятки тисяч бомжів,а більшість парижан вже не корінні французи , а вихідці із Африки та Азії-араби,негри,курди,турки і т.п.Це на замітку нашим майданутим луцьким інтелектуалам.Чотириста тисяч греків не користується електрикою та, відповідно холодильниками і побутовими електроприладами,бо не мають грошей на цю=розкіш=(У Греції велике безробіття).Наші лучани,які ще мають змогу відвідувати модні курорти у Греції цього,звичайно, не бачать і не чують,як і не знають і про антиурядові акції протесту,в яких буруть участь десятки та сотні тисяч греків.
конанович до БОГДАН Показати IP 5 Лютого 2014 20:33
маладєц.в вас там дєпутат з цк кпу грєк (не клічка) він знає.клімчук також по греції знав...от тільки середня зарплатава 800 евро при наших 200 ..але нащо таке дояркам...апарати куплені по схемах одноразові..то діло...європа загниває путін прав.в сочі хлопці збирайтесь..там мєга цивілізація..
анекдот до конанович Показати IP 5 Лютого 2014 20:35
кінцівка.мама до симоненка після оглядин маєтку:-добре ти живеш ,синку.але що робити будеш як знов комуністи прийдуть..
Істт до конанович Показати IP 5 Лютого 2014 21:19
і середня комуналка+обовязкова мед страховка - 500 евро (із зарплати у 800евро) при нашій комуналці 500(зимою за двохкімнатну). І скільки залишились ??? 300евро. Колосально велика різниця якщо врахувати, що це середня -то в когось залишиться напевно 150 - 200 евро.
SSG до БОГДАН Показати IP 5 Лютого 2014 21:46
губернатор Дніпропетровської області не Петрушенко, а Пеклушенко! Пеклушенко віддана собака господаря...він служить Йому, а не УКРАЇНЦЯМ тому на коліна перед народом він не стане ніколи. Подейкують, що в його кабінеті в гарних рамочках висять поздоровлення від Януковича... Він на
Андрій76 до БОГДАН Показати IP 6 Лютого 2014 00:50
Шановний Богдане,я вже 5років працюю у Європі і можу тебе запевнити,що не все так погано як ти тут "малюєш".Так згідний частково з тобою:криза,важко знайти роботу,але принаймні Європою керують освічені політики і діють прийняті ними закони.А нами керує клан донецьких БАНДЮКІВ,які ні в політиці,ні тим більше в економіці нічого не тямлять.І там люди не пропадають штабелями без вісти і їх не УБИВАЮТЬ так як в нас...І якщо вже на те пішло,то я згідний,щоб Західну Україну приєднали до Європи,де люди принаймні почувають себе вільними від БЕЗПРЄДЄЛУ який творить наша влада. А східняки,як те стадо овечок пахають задарма на"ДОБРОГО ДЯДЮ ПАХАНА",як були рабами,так ними вже мабуть і залишаться приєднавшись до Росії,хіба що Путін за це може "спише"їм борг,у який вже багато років живе Україна.Подивіться на ЮТУБі "Кримінальна окупація",може хоч тоді прозрієте.Хоча...як кажуть-кожен народ має того царя,на якого заслуговує
Володимир Латковськи Показати IP 5 Лютого 2014 20:22
Призначення голвою ОДА Санькі Башкаленка, це велика помилка президента України , низький його рейтенг на Волині, не кваліфікований керівник, слабкий політик оце харектиристика нового Голови. Зато має великий досвід по дерибану Волинського бюджету,сильний фахівець по контробандним справам та беспредельщик. Я , думаю що в скорому Волинська громада дасть гідну оцінку діянням Санькі Башкаленка. Слава Україні !!!!!!!
Анонім до Володимир Латковськи Показати IP 5 Лютого 2014 20:42
Башкаленко толковий керівник і далекий від політики (читайте політичного бруду) в плані державної служби. Людина орієнтується на результат роботи,оцінює по ефективності праці, не слухає доносів, і не звільняє за політичні погляди. Через це його поважають люди не тільки з ПР, але й з опозиції. Ще не кожен керівник з наших вождів майдану теперішніх вмів так відділяти, особисті погляди, політичні вподобання та виконавську дисципліну в державній службі. В жодному його особистому інтерв'ю НЕПАМ'ЯТАЮ ЩОБ ВІН НА КОГОСЬ ЛИВ ГРЯЗЮКУ.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:50
Ганьба Башкаленку, він просто взят......к
Александр М до Анонім Показати IP 6 Лютого 2014 00:27
"...керівник і далекий від політики ..." Не может руководитель регионалов быть далеким от политики. Он недалекий. В этом и беда.
Ура до Анонім Показати IP 6 Лютого 2014 00:44
Ти не пам'яташ навіть, що НЕ з діє словами пишеться окремо. Як можна покладатися на таку куцу пам'ять?
Дьодік Показати IP 5 Лютого 2014 20:36
Коли викидаємо?
Підтримую Показати IP 5 Лютого 2014 20:45
Блін, тепер наша Волинь розсипеться, все це дякуючи гузю, що за таку кандидатуру боровся. блін не опозиція, а сльозт, о це на автомайданилися. коли вже мудрішими станемо, нарід, очніться.бум мудрий губернатор клімчук, який де зоч міг відстояти своїх людей, а тепер, будемо всі військовими, подчиняться башкаленку.надіюся, що йом удовго волияни не дадуть протриматися і розвалити все, що було за ці роки зроблено для волині.
Істеричним тролям Показати IP 5 Лютого 2014 20:47
І на цього виродка управу знайдем, головне хряка межигірського від корита прибрати.
Лучанин до Істеричним тролям Показати IP 6 Лютого 2014 00:35
Ще ніяк не хочете, навіть на своїх, а не на чужих помилках вчитися. Не те робите, не те... А щоб знати що, треба спочатку мозок включати, а потім робити, а не навпаки!
допитливий з голоб Показати IP 5 Лютого 2014 20:49
важк1 часи настають для волин1. кл1мчук не 1деал. але в1н завжди пам.ятав. чи1х батьк1в син. це - людина ун1кум на фон1 тепер1шн1х шар1кових - 1 в опозиц11. 1 у влад1. що ж маемо те. що маемо - два чоботи пара- гузя 1 башкаленка та 1же з ними. соромно за волинян...
Вероніка Показати IP 5 Лютого 2014 21:11
Цікаві коментарі! Ви що чекали, що в даний час вас запитають ..кого ви хочете бачити на місці губернатора Волині? Можливо колись і запитають...
Николайсе Показати IP 5 Лютого 2014 21:17
Все буде добре, доллар за собою потягне все: послуги, бензин і товари. Як кажуть переходимо на натуральне господарство - виростив, з'їв. Вітаю з поверненням в середні віки.
я до Николайсе Показати IP 5 Лютого 2014 21:22
Хотіли в Європу - чому б не почати з європейських цін на бензин і.т.д. Подяка майдаунам.
волинянка Показати IP 5 Лютого 2014 21:36
Як це вибачити Гузю? Люди, невже цьому гімнюку все так просто зійде з рук? Тридцятилітній шмаркач, який за своє жалюгідне життя не зміг навіть влаштуватися на роботу, поставив таку людина на коліна - старшу і мудру. І став він не тому, що злякався цього вискочки, а тому, що дійсно злякався, що люди в ярості перш за все можуть нашкодити собі, а він цього не зміг допустити, не зміг допустити кровопролиття своїх людей. Це справжня людина і хороший керівник, хто б там що не казав
Аня Показати IP 5 Лютого 2014 21:39
Добре,хоч Башкаленко.Не мав коли гарант в Донецьку губернатора шукати.Дякую Клімчуку,що був мудрим і мудро керував
Друг Показати IP 5 Лютого 2014 21:46
Приємно читати комнтарі, коли люди тверезо усвідомлюють ситуацію. А то чесно кажучи, дивлячись на ту "толпу" під керівництвом горе-невдах гузів і компані, думала, що наш люд взагалі вже перестав думати логічно.Потрібно цього Гузя його ж палицею - зробити бойкот проти нього, нехай виходить з депутатів Волині, нам такого г... не потрібно. Якби люди зголосилися, я б теж підтримав... Як гадаєте, друзі?
Yes до Друг Показати IP 6 Лютого 2014 00:47
Лайк
4554 Показати IP 5 Лютого 2014 21:47
Гузь! П...о! Дай публічне пояснення "МАЙДАНУ" і ГРОМАДІ ! Якщо ні тоді "куля в лоб-2" !
Оля Показати IP 5 Лютого 2014 21:49
Панове революціонери! То йдемо завтра на протест до адміністрації? Чи Ви тихенько самі в чергу по посаду першого заступника?
4554 Показати IP 5 Лютого 2014 21:50
Автомайдан, завтра всі до хати Гузя !!!
Ірина Показати IP 5 Лютого 2014 21:57
Невже це пусті балачки, а насправді не зберемося і провчимо цього Гузя? Люди, згуртовуємося, час, година, місце. Збираємо своїх, тих, хто так само мислить, як і ми. Судячи по коментарях нас і так вже не мало. Вибачимо Гузю за те, що опустив нас в яму?
Антигузь Показати IP 5 Лютого 2014 22:01
Підтримую. Потрібно зробити все публічно, щоб і преса зібралася. Ті, які не лижуть Гузя. Ми не німі тупоголові овечки, які мають іти на повідку в цього дупутата Гузя.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 22:23
Гузя на мило. Тільки через цього під. ра маємо такого губернатора
4554 Показати IP 5 Лютого 2014 22:23
Звернення до Прокуратури та УМВС в області ! Гузя в список амністованих "Майданівців" не вносити ! Для науки іже подібним кидалам та майбутньому поколінню "по повній котушці і на нари реально". Що скажеш, то є"ФРОНТ ЗМІН" ? Яйценюк-босс його такж всіх хоче кинути.
гузь Показати IP 5 Лютого 2014 22:34
вибачте, я вс****
Яка різниця Показати IP 5 Лютого 2014 22:45
Скільки можна писати всяку дурню.Люди добрі , схаменіться!!! Особисто мені вже байдуже хто долізе на цей роз до корита, хіба це важливо? Кожного вечора звертаюсь з одним і тим проханням до Бога- збережи ЖИТТЯ тим , як пише 5 канал , зниклим безвісти. Це ж людське життя, що може бути важливішим? А на рахунок корита... Ну тут , мабуть , був правий Шевченко : "в неволі, плачучи, помрем"
Така різниця! до Яка різниця Показати IP 6 Лютого 2014 00:49
Ті смерті на майдані, звичайно невиправдано... Але поки всі оплакують тих хто захотів покінчити життя самогубством привселюдно в країні гине набагато більше людей,які того абсолютно не заслуговують. Не Президента та уряд треба гнати, а вимагати створити умови при яких люди будуть не виживати, а жити. То, можливо, треба перестати вже слухати 5 канал який закликає до ворожнечі (прямо чи опопсередковано), обміркувати слова Шевченка та перестати вже плакати та почати розуміти один одного, навчитися домовлятися, шукати те що об'єднує людей, а не роз'єднує, "брати лопату в руки", як казав Азіров, про якого теж ще не раз згадають, та будувати країну яка могла б стати взірцем для всіх, а не валити те що побудували інші. На одних молитвах далеко не виїдеш!
1 Показати IP 5 Лютого 2014 22:46
Складається враження, що Шакаленка не Янукович призначив, а Гузь. Регіонсько московські ду**лизи перестарались.Що щедро Медведчук платить?
Не жени до 1 Показати IP 5 Лютого 2014 22:52
Якби не Гузь, Янукович би нікого не призначав. А якщо ти заговорив про плату, то ти продажне без грошей не можеш навіть мислити.
Лучанка Показати IP 5 Лютого 2014 22:48
Добре, що хоч цей сайт ставить всі коментарі, бо Волиньпост видаляє всю правду про горе-Гузя. І не дивно. Там свої блати. То влада народу? Чи опозиції, яка мітить на теплі місця? Нехай мітять десь біля дерева, як собачки, а до влади вас народ не пустить
Валя Показати IP 5 Лютого 2014 22:52
Все вже почало налагоджуватись-ні, треба на ду** проблем-давайте гузів і їм подібних наберем! Долар пре, бардак в державі-давайте вже всі підемо на майдани і будем репетувати-а робити то нікому-не буде толку ніколи в такій державі де нема дисципліни-смаркачі рішали в нас, ото біда наша.
лучанка до Валя Показати IP 5 Лютого 2014 23:29
ЗГІДНА З ВАМИ НА ВСІ 100%, Свободи їм не хватає, та вже такої свободи, як зараз то годі й шукати...хто що хоче те робить, кричить, один одного принижує.....
ДОПИТЛИВИЙ-яка різни Показати IP 5 Лютого 2014 22:56
БРЕХЛИВИЙ 5- КАНАЛ НАБРХАВ ,ЩО ЗНИКЛО 36 ЧОЛ.насправді зникло 8 чол,вже відшукали живих іі невредимих 3 чол,залишилось 5 чол
Володимир Показати IP 5 Лютого 2014 22:59
Так, Валя має рацію. По трохи все налагоджувалося. Ні захотілося кращого життя вже і сьогодні. Скоро побачимо покращення, аби з голоду не здохнути...
НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Лютого 2014 23:12
НІЧОГО ДИВНОГО. БАШКАЛЕНКА ДАВНО ПОСТАВЛЕНО "СМОТРЯЩІМ" НА ВОЛИНІ. І ГУЗЬ ТУТ НІ ПРИ ЧОМУ. ВИХІД ДУЖЕ ПРОСТИЙ - МІНЯТИ СИСТЕМУ ВЛАДИ. ПОСАДА ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОВИННА БУТИ ВИБОРНА.
лучанка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Лютого 2014 23:21
Та скільки ви вже будете вибирати...ВАМ ЯКУ СИСТЕМУ НЕ ДАЙ ВСЕ НЕ ТАК, МОЖЕ ПРИЧИНА В ІНШОМУ....РОБИТИ НІХТО НЕ ХОЧЕ ВСІ ХОЧУТЬ КЕРУВАТИ І ГАСЛА ВИКРИКУВАТИ....ГУЗЬ ВАШ ЦЕ НЕАДЕКВАТНА ЛЮДИНА, ДИВУ ДАЮСЬ, ЯК ЙОГО МОЖНА СЛУХАТИ....
4554 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Лютого 2014 00:16
Адміністрація-орган виконавчої влади і в основному реалізовує повноваження делеговані відповідною радою. Більш детально у "З А К О Н У К Р А Ї Н И " Про місцеві державні адміністрації ". Тому багато чого залежить від ради, тієї чи іншої, а точніше від депутатів яких ми з Вами всі обирали (або не обирали, така у нас/вас громадянська позиція). Все у їхніх руках, чи картках. Тому хочуть делегують права, хочуть не делегують, тоді рада буде виконкомом. Хочуть вони Башкаленка, значить хочемо ми, тому що ми делегували їм свої права проголосувавши. А не хочуть Башкаленка- не проблема, недовіра 2/3 складу ради і все. Справа не в Башкаленку чи Клімчуку чи в комусь іншому, справа в нас, кому ми довіряемо свої права на виборах. І справа в тому, що стаття про Башкаленка, а коментарі про Гузя. І біда не втім, що Башкаленко призначений, а біда в тім, що такі "опозиціонери" як Гузь користуючись довірою вводять в оману народ . "Ганьба" потрібно кричати не таким як Клімчук-з ними і так все ясно, а таким як "Гузь"-таємним підлим ворогам. Дякуючи В.Тітушку маємо "тітушок", а дякуючи І.Гузю будемо мати "гудзиків"- можуть за потреби перешитись на любий френч.
НОНА Показати IP 5 Лютого 2014 23:45
Результати демократії на Україні вже зявилися. Гривня покотилася вниз, національний розбрат набирає обертів, легіони "варягів" вахтовим методом радять нам як навести лад в державі і порозумітися українцю з українцем. Про Башкаленка нічого поганого сказати не можу. За час перебування на посаді першого заступника тримався стабільно, підняв виконавчу дисципліну серед чиновників, не поганий організатор, наскільки відомо досить вимогливий до своїх членів партії, до людей ставиться з повагою, ввічливо. Яким буде губернатором тяжко сказати, дасться знати, а от чиновників буде нагинати конкретно але з ними так і треба. Можливо з таким губернатором і буде на Волині стабілізація, а діда Бориса треба провести на пенсію і подякувати за роботу. З найкращими сподіваннями Волиняни. Слава Україні!
Гросмейстер. Показати IP 6 Лютого 2014 00:17
Призначення Башкаленка чітко дає зрозуміти,що Янукович і не думає поступатися опозиції,навпаки посилює свої кадрові позиції в Західній Україні,призначаючи до крові відданих йому людей на ключові посади.Крім голови ОДА позбувся посади і начальник УСБУ в Волинській обл.,думаю,що зовсім скоро будуть ротаціїї у вищому керівництві УМВС,скоріше всього це точно повинно торкнутися посади заст.по громадській безпеці.Слідуючий крок президента,звичайно якщо складуться відповідні умови,буде наведення "порядку"-по-просту репресії проти активістів громадянського руху супротиву.Я не маю на увазі різних Бондарів,Шиб,Гузів-ці особи вже поміняли по 4 партіїї,змінять і в п"яте,в принципі ці нед*умки досить непогано попрацювали на стороні влади,виявляючи громадських активістів,котрі безперечно з"явилися за період 2004-2014 рр.Полум"яні промови Гузя,ніщо інше як "понти",а як відомо "понтЫ в селе большое дело",та й 2015р.не за горами,а це крах його політичній кар"єрі.З впевненістю в 100% можу передбачити,що по можеретарці в Ст.Вижівці цей "патріот" не пройде,його можуть спасти тільки списки. P.S.Всі ВОЛИНЯНИ повинні "подякувати" "полум"яному вічному революціонеру"Гузю за те,що фактично він посприяв призначенню на посаду голови ОДА замість поміркованого народника Клімчука,відданого "справам"ПР Башкаленка.Після цього призначення,на воротах п.Гузя можна булоб написати фарбою ід..т і при..рок.А його Волинський автомайдан - це стадо клоунів-аматорів,котрі "косять капусту" ,як то так мягко виразитись,д*білкуватими акціями.
Гросмейстер до НЕЛУЧ Показати IP 6 Лютого 2014 00:33
Як раз саме Гузь і є причом.Що Ви хочете сказати,він не розумів,змушуючи Клімчука писати заяву,що звільнення та призначення голів ОДА це прерогатива Януковича?Прекрасно розумів! Що може він надіявся ,що Янукович змилосердиться над Волинянами і призначить головою ОДА когось із так званої опозиції?Так це геть нерозумним чи хворим потрібно бути,щоб так думати! В любому випадку ,хочеться порадити Гузькові припинити так звану свою "опозиційну діяльність" і вмотати куди небуть за кордон,я думаю скромний валютний рахунок в одній із країн Євросоюзу у нього вже Є.Крім "політичного гіморою" цей ПАЦАН, нам Волинянам, не приносить.
криївка Показати IP 6 Лютого 2014 00:38
Шкода ,-за чудовий Волинський край, за його щирих і хороших людей, яким за 22 роки Незалежності України ніяк не везе з НОРМАЛЬНИМИ головами облдержадміністрацій, окрім одного -Б.П.КЛІМЧУКА, який зробив стільки, що всі,так би мовити -губернатори разом ,незробили і не зроблять,я впевнений , -після цієї відданої волинській землі,- ЛЮДИНІИЗ ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Я не чиновник,,ні якого відношення не маю до владних крісел, не близька людина до Клімчука , але хочу сказати ВЕЛИКЕ СПАСИБІ БОРИСУ ПЕТРОВИЧУ КЛІМЧУКУ ЗА ПОРЯДНІСТЬ,МУДРІСТЬ І СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТИЗМ ДО ВОЛИНІ. Не крикливий "патріотизм" Гузя, Бондаря та іншишїхніх "ДРУЗІВ",що так рвуться до владного корита, і які ВСЕ САМІ ЗРОБИЛИ,ЩОБ ВОЛИНЯНАМ БУЛО ТІЛЬКИ ГІРШЕ - ФАКТ: призначення БАШКАЛЕНКА на цю найвищу і відповідальну посаду в області( маємо ВОЛИНСЬКОГО ЯНУКОВИЧА!). Побачимо,що ж зараз гузіки закрякають а бондарикі чим будуть носа витирати і як "воюватимуть" проти нового губернатора, -ЇХНІМИ Ж РУКАМИ ПОСТАВЛЕНОГО ( бо президент тільки призначає). А, Ви ,Борисе Петровичу, гідно і поступили і увійшли мудрим господарем, політиком і ДИПЛОМАТОМ в ісорію Волинського краю. Я знаю,що Ви знайдете в собі сили і знання бути корисним для Волинської громади. Тепер ми всі будемо "тішитися",як на Волині будуть КЕРУВАТИ БАШКАЛЕНКИ,ГУЗІ,БОНДАРІ,і через дея-кий час ми побачимо результати їхньої діяльності.Що буде добре -віриться з трудом.
Гросмейстер до Лучан Показати IP 6 Лютого 2014 00:38
Волиньпост,це ресурс другана Гузя по авдомайдану Пащенка,тому і критика Гузя там не припустима.Вони ж то вдвох бабло закордонне "косять"?А ось на чиї "ши-ши" функціонує Волиньпост,дуже цікаво було б дізнатися,ну явно не на Пащенка?
Ура Показати IP 6 Лютого 2014 00:53
Все гусь-капец! Купи хоч упаковку-другу памперсят, а то воно ж страшно, коли хтось у двері грюка..
Гросмейстер до криїв Показати IP 6 Лютого 2014 00:55
Я би не став списувати Бориса Петровича із політичної арени Волині.Можуть сформуватися слідуюч розклади:голова ОДА - Башкаленко,його першим заст. стає колишній перший заст обл.ради, Клімчук - голова обл.ради (знаючи досить серйозний вплив Б.П.на значну кількість депутатів це цілком можливо) і першим заст. до Б.П. обирається Войтович.Це моя суб"єктивна точка зору. Якщо таке відбудеться,то Гузю -"V I V A T",або звиздець від виборців Волині.
ua Показати IP 6 Лютого 2014 08:31
Цікаво як Гузь прокоментує таке призначення
БОГДАН Показати IP 6 Лютого 2014 08:34
Не розумію скепсису у деяких дописувачів щодо Башкаленка.Я чомусь вважаю,що Башкаленко зробить більше користі для волинян,ніж пройдисвіти Вітів,Гузь,Бондар,Богуцький і прилипла до них =красотка=Москвич..Доречі,хочу нагадати лучанам,що бувший керівник Західінкомбанку Гаврилишин,,депутати міськради Бондарук та Осіпов-висуванці партії=Батьківщина=,бувші її члени.Зверніть увагу,як голосують в інтернеті волиняни .53%-проти =Майдану=.Якби ж президентські вибори відбулись сьогодні,то за Яценюка проголосували б одиниці із опитаних,за Тягнибока-менше 5%,найбільшу піідтримку набирає Янукович-29%опитаних.Як на мене,головне не хто буде губернатором Волині,а який геополітичний вибір у найближчий час зробить Україна,чи збереже територіальну цілістність.Якщо підпише Асоціацію з ЄС-це буде кінець самостійній ,суверенній Україні,і ніякий губернатор Волині,хто б він не був,ситуацію не покращить,особливо в економіці краю.Доречі,цікаву заяву зробив Генрі Кісіінджер,бувший державний секретар США,а зараз довірена особа мільярдерів Рокфеллерів,які ,фактично,разом із Ротшільдами контролюють уряд США,і є найбагатшими у світі(за деякими даними володіють близько 3-ма трильйонів,не мільярдів! дол.сша)Так ось,в одному із своїх останніх інтерв*ю Кісінджер розкритикував політику США щодо України та Росії На його думку,США не слід демостративно та публічно підтримувати опозицію в Україні,а вибудовувати більш прагматичні стосунки із Росією!Нашим майданутим інтелектуалам інформація для роздумів.
Ура до БОГДАН Показати IP 6 Лютого 2014 08:52
Сиди тихенько, тупе створіння, бо закидаємо яйцями і тапком приб"ємо!
Андрій76 до БОГДАН Показати IP 6 Лютого 2014 11:09
Можна було б погодитись з вашими аргументами,якби нами керував злодій,брехун та хто завгодно(ми до цього вже звикли) тільки не БАНДИТ. Згадайте з чого розпочинався євромайдан..,з євроінтеграції,а продовжився драконівськими законами бандюка і може закінчитись(не дай Бог) громадянською війною і розподілом України.Якби не ці дибільні закони від14-16січня,може б усе ще й заспокоїлось.Ну померзли люди б ще якийсь місяць,другий на майдані та й порозходилися б,а після того як масово почали пропадати люди-терпець народу увірвався.Точно такими ж методами Ахметов Янукович і Компанія діяли у 90-х у Донецькій губернії і тепер ці методи використовують в управлінні країною.Є таке поняття: ТОЧКА НЕВОЗВРАТА і мені здається,що ми вже її пройшли...
БОДАН-УРА Показати IP 6 Лютого 2014 09:18
Якщо розуму не вистачає ,то лише погрози, яйця та тапки -біти залишаються в арсеналі.Дивись не лусни від пихатості та злості.,погрози мають дивну звичку повертатись до своїх адресатів та нищити їх.
Регіоналка Показати IP 6 Лютого 2014 09:28
Вітаємо Олександра Костянтиновича з новою посадою! Не зважайте на злі коментарі. Всього найкращого.
лучанин до Регіоналка Показати IP 9 Лютого 2014 12:34
регіоналці. Дура ти близорука. Ти, такаж бандюка, як провладці яких ти підтпимуєш. Підтримуючи цих бандюг ти даєш добро і згоду на подальше грабування народу. Можливо і ти живеш від цуього корита тому й попискуєш. Відкрий очі. Якщо ти спроможна ще щось розуміти. Влада гнила, хто її підтримує- теж гниль.
ДО УРА Показати IP 6 Лютого 2014 09:33
Дивися ду**лизнику Гузя, щоб тебе бува чим не закидали. Терпець людям врешті лусне, і ти займеш своє місце в стайні - де можна і с.. і свистати і яйця свої лизати. Але кінець один...
Ариша Показати IP 6 Лютого 2014 10:19
ну і що ви виграли?За що ви боролися?дали зелене світло Башкаленку!!!А людина,яка дійсно працювала и жила заради області тепер у відставці!Вітаю!
Сім"Я з 33-го Показати IP 6 Лютого 2014 11:43
Ми дуже раді таким змінам!!! Удачі на посаді і щоб покидьки ГУЗІ і тощо не заважали і вам, і нам жити!!!
криївка Показати IP 6 Лютого 2014 11:53
"СЛАВА" Гузю і Бондарю! До кричалися до реальних речей. На Волині маємо НОВОГО ВОЛИНСЬКОГО ЯНУКОВИЧА - БАШКАЛЕНКА! Дякуючи Гузю і Бондарю, хай живе і керує Башкаленко - НОВИЙ ВОЛИНСЬКИЙ ЯНУКОВИЧ!!!
Славко Сірко Показати IP 7 Лютого 2014 09:26
....поміняли толкового керівника Климчука на блотног смотрящого Башкаленка.... Дуже жаль що вже в друге на революційних хвилях знімають Климчука.... Мені політична судьба Климчука дужее нагадуе політичну судьбу Черчеля.....іх обох спочатку відправляють у відставку а потім ходять і просять щоб ті повернулись. ....коли людей під Одою зальють холодною водою, і мусара з тітушками побють людей.коли з Майдана приііде на допомогу Волинська Сотня закідае коктелями молотова, штурмом візьме Обел адмиг і винесе звіти Башкаленка..... от тоді Ми - Волинякі заставим оціх (шарікових)- гУЗЯ і бОНДАРЯ піти до Климчука стати на коліна і просити його повернутись.....Слава Украіні!
Корінний лучанин до Славко Сірко Показати IP 7 Лютого 2014 12:42
Не дуже Клімчук від своєї відставки спантеличений та сумний!! Без його протекції БАШКАЛЕНКА не призначали! ЦЕ, шановний , хоч розумієте!!!? КРУК КРУКУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ!!! ОБОЄ РЯБОЄ!! ОН ЯКІ ДИФІРАМБИ ЦАРЮ ЯНУКОВИЧУ СПІВАЛИ!! КЛІМЧУК і на коліна ставав перед присутніми страйкарями- волинянами на площі і РАЗОМ З ТИМ МОЛИВСЯ ЯНУКОВИЧУ !!! МЕНІ ОСОБИСТО ПРОТИВНЕ ТАКЕ ЛИЦЕМІРСТВО !!! ЯК БУВ " АРТИСТОМ" ТАК І ЗАЛИШИВСЯ!!! НЕ порівнюйте Клімчука із У. ЧЕРЧІЛЕМ , бо явний ПЕРЕБІР!!! Не смішіть цим порівнянням!!! А ГУЗІВ і їм подібних просто не хочу згадувати! Я їх просто викреслив, от натиснув "Delete" і все!
Іван Г. Показати IP 7 Лютого 2014 14:22
Вітаю О.К. Башкаленка з призначенням. Мудрий керівник, який за результат роботи та проти гасел з нездійсненими обіцянками.
Аня Показати IP 7 Лютого 2014 14:36
Людина фахова, не перший рік же працює
він Показати IP 7 Лютого 2014 15:09
Люди не давіться своєю жовчью! Башкаленко чьоткий мен!
Опозиціонер! Показати IP 7 Лютого 2014 15:24
Ото нас і підставили лідери Луцького Євромайдану!!!!
Очевидець Показати IP 7 Лютого 2014 15:28
Як кажуть - РІСПЕКТ І УВАЖУХА БАШКАЛЕНКУ!
Гузю Показати IP 7 Лютого 2014 15:29
Гузь збирай торби і гайда шукати політичного притулку в Ізраїлі!
Клас Показати IP 7 Лютого 2014 15:29
ахахахаха. Підтримую!
100 Показати IP 7 Лютого 2014 21:39
Те що Клімчук свое з Волині здер- теж факт Мільйонерррррр Нарешті спинили Досить бути царем Здирникккккк