USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Путін визнав незалежність Криму

17 Березня 2014 20:56
Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про визнання Республіки Крим незалежною і суверенною державою.

Про це повідомили у прес-службі президента РФ, інформує ТСН.

«Враховуючи волевиявлення народів Криму на загальнокримському референдумі, що відбувся 16 березня 2014 року, визнати Республіку Крим, в якій місто Севастополь має особливий статус, в якості суверенної і незалежної держави. Цей указ набирає чинності з дня його підписання», - йдеться в указі.

Нагадаємо, сьогодні, 17 березня, АРК проголосила Крим незалежною державою
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
екскурсовод Показати IP 17 Березня 2014 20:58
Пора і нам задуматись про референдум щодо нашого майбутнього ( я не за росію, я проти яйценюків)!
Ашан Показати IP 17 Березня 2014 21:05
Все правильно зробив. Так, референдум проходив з деякими порушеннями, в напруженій атмосфері. Але давайте визнаємо, якби він проходив в нормальній атмосфері - як мінімум 70% проголосувало б за Росію. А тут ще й Правий сектор і Свобода масла в вогонь підлили. Так що - за що боролись - на те і напоролись. Вітаю, майдауни!
Анонім до Ашан Показати IP 17 Березня 2014 21:20
ну 70% би проголосувало дiйсно, чого там 300.000 татар нiчого не робили - невiдомо, хочуть кримчани в Росiю - нехай валять, якщо бути до себе чесним - то Крим це кримськi татари, але зараз Росiя, ну не хочуть кримчани жити в Українi, так само як i ми в Росiї. Але що робити з Конституцiєю, бо це є незаконно - так звалити з України.. бо Луцьк тоже може визнати себе окремою державою i приєднатися до США наприклад... Свiт збожеволiв.
США до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 21:30
Приеднатися до США можно було, якби ще США цього хотiло, у чому я трохи не впевен...:)
111 до США Показати IP 17 Березня 2014 22:24
потрібно оголосити війну США, а через півгодини їм же і здатися :)
Олександр до Ашан Показати IP 17 Березня 2014 21:25
Дійсно. Ця революція показала розвиток свідомості і згуртованості деяких людей, а також від деяких - жадобу наживи, брехливість і підлість (Правий сектор, коли вбивали людей вони порозбігались як щурі, а зараз роблять з себе героїв, займаються бандитизмом і ділять посади). Але наслідки цієї революції будуть плачевними - Крим відійшов, на черзі Донеччина і Луганщина. Можливо й інші області. Хтось скаже - вони нам непотрібні, ми такі самодостатні. А чого ж тоді десятки тисяч гастарбайтерів з Західної України маслають на чорнових роботах в Росії. То де ж та самодостатність і т.д.
Миша до Олександр Показати IP 17 Березня 2014 21:27
ну Донбасс и Харьков всегда Украиной был! но гляньте сколько на митингах на Востоке людей... 1000 за Россию и 5000 за Украину. а остальные сотни тысяч за кого!??!
Референдум до Миша Показати IP 17 Березня 2014 21:34
Референдум дал бы ответ на эти вопросы...
Анонім до Референдум Показати IP 17 Березня 2014 21:36
история уже дала ответы, ознакомьтесь и поймёте, что это и исконно и дальше земли Украины.
test до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:51
test
Сухов Показати IP 17 Березня 2014 22:07
Мне за державу обидно! Столько мы будем жить за правилами революции: сначала отберём, а потом усьо поделим!
крымчак Показати IP 18 Березня 2014 12:21
Ну что хохлы – просрали Крым?