USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Рада ухвалила Держбюджет-2015

29 Грудня 2014 08:15
Проект державного бюджету на 2015 рік Верховна Рада України прийняла в другому читанні. Про це інформують наші колеги з УНІАН.

За це рішення проголосували 233 народних депутати із 329 зареєстрованих у залі.

Зокрема від Блоку Петра Порошенка - 120 голосів, "Народного фронту" - 81, "Самопомочі" - 10, Радикальної партії - 17, позафракційних - 5, а від Опозиційного блоку, "Батьківщини", груп "Воля народу" та "Економічний розвиток" - по 0 голосів "за".

Бюджет на 2015 рік, розрахований з прогнозу падіння економіки в 4,3% при інфляції 13%. Доходи бюджету встановлені в розмірі 475,240 мільярда гривень, видатки - 527,194 і граничним обсягом дефіциту держбюджету в 63,670 мільярда гривень.

Також в ніч на 29 грудня Рада прийняла пакет необхідних законопроектів для забезпечення дохідної частини бюджету.

Прем'єр-міністр, представляючи бюджет, зазначав, що документ буде коригуватися - залежно від домовленостей з кредиторами. Причому перший такий перегляд відбудеться не пізніше 15 лютого 2015.

Яценюк нагадав, що на безпеку і оборону в бюджеті виділено - 90 мільярдів гривень, з яких близько 6 мільярдів гривень складуть держгарантії держконцерну «Укроборонпром» на закупівлю і виробництво озброєння.

Крім того, зі слів Яценюка, Фонд регіонального розвитку отримає близько 3 мільярди гривень, ще 500 мільйонів гривень піде на республіканську дитячу лікарню «Охматдит». Києву виділять 1,9 мільярда гривень на обслуговування запозичень.

Також Яценюк зазначив, що Кабмін готовий включити в законопроект пункт про перегляд зарплат чиновників у бік скорочення.

«Прошу проголосувати, а 15 лютого ми разом дамо країні новий бюджет», - сказав Яценюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
громада Показати IP 29 Грудня 2014 08:25
За - 233... і це бюджет??? Немає коаліції і ніколи в Україні не буде, а будуть власні інтереси!!!
Кость до громада Показати IP 30 Грудня 2014 09:30
Пара слов о бюджете. Анатолий Шарий - YouTube
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 08:29
це позор та покарання "ні за що" для середнього класу населення. От тепер пипець підкравця дуже замітно
Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 09:09
Народ має таку владу,яку заслуговує,Самi ж вибрали,то до чого тепер нарiкання?
Lvbnhj Показати IP 29 Грудня 2014 08:51
коментар було видалено
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 09:35
В пи..ю...
Дмитро Показати IP 29 Грудня 2014 09:37
домайданились ...
123 до Дмитро Показати IP 29 Грудня 2014 09:57
навпаки недомайданились
Василь Показати IP 29 Грудня 2014 09:40
та вроді нічого не змінилось тільки ціни виросли і тому при мінімальній зарплаті і пенсії треба виживати мяко кажучи а з чиновників треба було все таки зняти половину зарплат вони ж хабарями добируть так як корупцію ніхто не відминив і нікого не пролюстрували нормально
Анонім до Василь Показати IP 29 Грудня 2014 10:18
"та вроді нічого не змінилось тільки",- постреливают иногда...
українець Показати IP 29 Грудня 2014 09:49
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив про плани підвищити ціни на газ для населення до ринкових не 2017 року, як очікували, а вже 2015-го. Про це він заявив на засіданні Верховної Ради, презентуючи законопроект про державний бюджет. Як брехали - так і брешуть!!! Кого наобирали???
Анонім до українець Показати IP 29 Грудня 2014 10:29
Та не на кiлька процентiв,а в 3-5 разiв.Сказав,що споживачi спроможнi будуть сплачувати
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 10:11
Їм день малий, по ночах працюють. Хай проголосують щоб в добі було хоч 36 годин, може, тоді встигатимуть.
раб Показати IP 29 Грудня 2014 10:24
Давно вже настала пора жидів відлучити від влади,але поки що в нас нема Гонти і Залізняка.А раз нема,то так і дальше будемо тільки язиками молоти,а жиди будуть свою справу робити,знищуючи українців бюджетами.і ще різного роду законами.
Анонім до раб Показати IP 29 Грудня 2014 10:37
"в нас нема Гонти і Залізняка",- прикопали под Илловайском...
ируся Показати IP 29 Грудня 2014 11:27
От и для того створени штучні проблеми на Донбасі,щоб відволікти нашу увагу від "безпридєла" Четверта хвиля мобілізації,щоб народ не розвирнувся і не пішов на Київ. Боляче ,що за їхні міліони гинуть наші діти,чоловіки. Кодло,бидло........................,позбавити усіх недоторканості,отоді може хоч трохи задумаються,нехай несуть відповідальність за свої вчинки!!!