USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Регіонали відсутні: депутати Волиньради не можуть розпочати засідання

25 Січня 2014 10:44
Через відсутність депутатів-регіоналів обласна рада не може розпочати роботу.

У залі зареєструвалися 37 депутатів, таким чином, для того, щоб сесія була повноважною, бракує чотирьох обранців волинської громади. Оскільки, зважаючи на погодні умови, дехто з депутатів може досі перебувати в дорозі, оголосили десятихвилинну перерву, після якої планували провести перереєстрацію. Наразі присутні представники опозиційних фракцій, натомість немає жодного депутат-регіонала. Ігнорує сесію і Борис Клімчук.

Після перерви виконувач обов’язків голови ради Валентин Вітер повідомив, що наразі провели консультації з головами фракцій. З його слів, багатьом депутатам напередодні подзвонили і сказали, що сесія не відбудеться. Оскільки депутати доїжджають, Валентин Вітер оголосив перерву на півтори години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 25 Січня 2014 10:56
Це означає,що Клімчук вчора брехав ,стоячи на колінах перед українським народом.
місцевий до лучани Показати IP 25 Січня 2014 11:22
Ото вже плітки порозпускали! Ви хоч інформацію перевіряйте з достовірних джерел! Клімчук став на коліно прохаючи не йти на силові методи і думати тверезою головою про наслідки, щоб кров не пролилась - ось про що він прохав!!! Буде він перед вами на коліна ставати, ви хто йому?:) А у деяких моментах ви самі повинні дякувати тому, що в області саме такий губернатор!
дідо до місцевий Показати IP 25 Січня 2014 12:23
Свою шкурку спасав,як завжди.
Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 11:09
А яким місцем Клімчук до сесії облради?
Всезнайку Показати IP 25 Січня 2014 11:15
Тим, що він депутат, що він отримав інструкції, що він тягне час, що не так просто вставав на коліно та підписував заяву про звільнення.
Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 11:17
Ще й на коліно перед бидлом вставав...
Лучанин Показати IP 25 Січня 2014 11:23
Так вставав! Борис - волинський артист і класний політшахрай!!!
111 Всезнайку Показати IP 25 Січня 2014 11:23
Бидлота закрий ригівське хайло! Скоро всі будете стояти на колінах перед Українським народом!
ригівське хайло до 111 Всезнайку Показати IP 25 Січня 2014 11:29
Чого Ти такий сердитий? - Дай цьом, ганебний пустунчику)))
Олег Викторович до 111 Всезнайку Показати IP 25 Січня 2014 11:48
Твой "украинский" народ наши деды в схронах хоронили. Будешь. псина бандеровская, отправим тебя туда же.
він до 111 Всезнайку Показати IP 25 Січня 2014 12:51
а ха-ха не хо-хо
Бувалий Показати IP 25 Січня 2014 11:32
Клімчуку і особливо Башкаленку потрібен штурм адміністрації, щоб президент мав юридичні підстави не задовольняти заяву Клімчука, як таку, що була написана під тиском. На повернення розраховує і Войтович. Беріть регіоналів, що працюють в адміністрації за .... і ведіть до зали! Блокуйте їх обласний та районні офіси.
що ти мелеш до Бувалий Показати IP 25 Січня 2014 11:47
Ото такі і роблять дурниці, а людям потім відповідати, відновлювати, будувати, працювати... а воно буде задоволене погромом і радуватись біля монітору! Цього коментатора і людиною важко назвати...!!!
Анонім до Бувалий Показати IP 25 Січня 2014 12:08
Блокуйте- ви більше нічого не вмієте.
Волинянка Показати IP 25 Січня 2014 11:50
Клімчук волинянин і відчуває настрої людей. Йому тут жити...і вік вже немалий. Маючи життєвий досвід, він зробив все правильно. Далі ..час покаже.
панас мирний Показати IP 25 Січня 2014 12:01
якшо прийшло 37 депутатів - то і голосів при повному зібранні на відставку Войтовича не вистачить
Бувалий Показати IP 25 Січня 2014 12:04
Українці, росіяни, татари, європейці! Поміркуймо: 1612 рік- Польща- Россия?, 1714 рік- Шведи- Россия??, 1812 рік - Франція -Россия ???; 1914 рік - АвстроНімеччина -Россия???? 1939-1945р.р.- продовження 1914 року саме через кредити , для погашення збитків нанесених Європі АвстроНімеччинаою. Задамося питанням, а що ми провокуємо на 2014 рік ?: 1. Хто кричав, розіпни, розіпни…, а тепер хоче світ знищити, вашими ж руками? 2. А хто були лідери : - французької революції; - жовтневої революції; - ГКЧП ( 19.08.1991 року в Москві задавили 3-х, а 2-а з них - ХТО?; 3. Хто лідери опозиції? 4. Подивіться, хто за ними в колоні за владу стоїть. Вони ж православних лідерів знищують при перших симптомах лідерства тієї чи іншої особи. Чого ВИ, брати і сестри мої, шукаєте притулку в кого завгодно - в міфічних СОЮЗАХ (ЄС, ТС), тільки не ТВОРЦЯ і СПАСИТЕЛЯ НАШОГО? Чому б нам в решті решт не будувати свою державу без всяких СОЮЗІВ, та торгувати конкурентно-спроможними товарами з ким завгодно? На даному етапі - вихід ОДИН в комплексі з 4-5 подій-етапів: 1) виконання обіцянок ПРЕЗИДЕНТОМ по законах прийнятих 16.01.14 , на підставі відсутності реєстрації в МІНЮСТІ; 2) мораторій на дії силовиків - Беркут нелегітимний, тай згідно наказу міністра ВС немає підстав в даному випадку використовувати СП-Беркут; 3) тимчасовий мир на період референдуму; 4) по результатах референдуму: - мир і продовження будівництва позаблокової, без’ядерної УКРАЇНИ- згідно діючої КОНСТИТУЦІЇ; - адекватні дії - якщо буде фальшування при проведені референдуму. Слава населенню УКРАЇНИ- майбутній нації, що має відродитися - від сходу до заходу, півночі і півдня.
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:05
Хто стикався з КЛІМЧУКОМ? ХТО звертався до Клімчука, як до керівника? Це людина слова. Але нашим людям ніхто ніколи ще не вгодив. Подивіться - хто прийшов в кабінет губернатора, щоб його звільнити. Хоч один з них, щось зробив для Волині?.
Бувалий із БУВАЛИХ до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 12:16
Як що? Волинський, та й не тільки Волинський дуб перерізали на "долщечки" та вивезли в Евр ОПУ за безцінь, там отримали 30 срібних. Батько їх був класний стоматолог і вони теж. Чому пішов в політику? Політик- це полі-ТИК, тобто той що багато разів тикає пальцем в небо. Тому і такі закони, що через рік вже СТО і більше змін. Хлопаки, БІДА. коли за справу беруться не фахівці цієї справи- полі-ТИК (поллімер, політехнік, полікарбонат.....)
Олегу Вікторовичу ві Показати IP 25 Січня 2014 12:09
Якщо ти неук щось вже почав писати, то пиши хоч те що знаєш, даун ти тупий.
депутат Показати IP 25 Січня 2014 12:13
Гузя в керівництво. Бондар вже був. Класно керував. Все для людей (тільки не для всії а для соїх). Харю наїв що в двері не пролазить. А Гузь ще такий бідний. (А може тому і дурний?)
Бувалий із БУВАЛИХ до депутат Показати IP 25 Січня 2014 12:25
Горбачов, був би файним комбайнером, той може добрі справи робив, а так.... Бондар, був би добрим електриком на ДПЗ то не мав би проблем, а так неук загримить.... і батьківське імя НАЛЬКО опозорить. Взагалі хлопаки, історія доводить, що революції роблять ті в кого в голові каша, тому руки ростуть не звідти, а кусать то хоцеца.
Євродаун Показати IP 25 Січня 2014 12:23
Гузь взагалі дебіл.Ніякої культури .Бачили в ділі бондара , грицюка .гузя.....Про дурного це дуже мяко ....
дідо Показати IP 25 Січня 2014 12:29
Клімчук підгузник замінює після вчорашнього страху.
укр Показати IP 25 Січня 2014 12:40
Розслабились волиняни, Забули і кравчучки,і міьйони.НУ , Нічого , скоро знову все згадаєте. Запам"ятайте:Як ви жили сьогодні,ви уже жити не будете, однозначно Кожний день , так званоі революціі. відкідає нас на місяці. .роки назад. Але кожен народ заслуговує своєіи участі " мудрі" волиняни!
Бувалий Показати IP 25 Січня 2014 13:01
Клімчуку і особливо Башкаленку потрібен штурм адміністрації, щоб президент мав юридичні підстави не задовольняти заяву Клімчука, як таку, що була написана під тиском. На повернення розраховує і Войтович. Беріть регіоналів, що працюють в адміністрації за .... і ведіть до зали! Блокуйте їх обласний та районні офіси.
Так і не так. Показати IP 25 Січня 2014 13:10
Не чубитесь! Не удавайте себе мудрими! Всі обласні керівники нормальні людини. Але в цій ситуації вони повинні піти з посад, щоб вгамувати ситуацію і зберегти собі життя і біографію. Вони можуть зробити багато доброго, якщо підуть у відставку, але стануть радниками новопризначеним. Чим більш буде загострюватись ситуація, тим більша ймовірність, що на відповідальні посади прийдуть "колишні" і гузі. Сьогодні можна сформувати владу з толкових людей, без революційних дурок, без кримінального минулого, без сімейних відносин з сємйой.
Павло до Так і не так. Показати IP 25 Січня 2014 13:53
Да що ви зібрались формувати?! Да забудьте ви зараз це слово! Ви в окремій державі "Волинь" живете?:) Що за люди?!:( Ви закони і Конституцію почитайте перед тим, як всяку маячню писати - хто кого обирає, а кого призначають!!! Поки в Києві не вирішиться - тут ніхто нічого не поміняє, а якщо щось самі зроблять, то це буде поза законом!!! Ви хоч трохи думайте що пишите, або читайте і думайте...
Павлу Показати IP 25 Січня 2014 14:23
Малограмотні завжди все знають, бо читають лише те, що від них вимагають і слухають тих, кого бояться. А було б випити заспокійливого і уважно прочитати. А потім, можливо вперше в житті, подумати.
Оксана Показати IP 26 Січня 2014 00:24
Заберіть Гузя а то ніхто на вибори не піде, ФУ!!!