USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Ще одна потужна країна не визнає результатів кримського референдуму

17 Березня 2014 08:52
Японія вважає референдум у Криму незаконним і не визнає його результатів.

Про це заявив генеральний секретар уряду країни Єсихіде Суга на прес-конференції в Токіо, повідомляє РИА Новости з посиланням на телеканал NHK.

"Подібний референдум не має юридичної сили, і наша країна не визнає його результатів", - заявив Суга.

"Наша країна наполегливо вимагає, щоб Росія суворо дотримувала міжнародного права, поважала суверенітет і територіальну цілісність України і не йшла на приєднання Криму", - додав він.

"Що стосується заходів у відношенні Росії, то ми збираємося діяти в тісній співпраці з іншими країнами G7", - зазначив Суга.

Раніше про незаконність референдуму заявили США, Великобританія, Франція, Канада й деякі інші країни. Країни Великої сімки, незадоволені поведінкою Росії, погрожують увести проти неї санкції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Русіш швайне Показати IP 17 Березня 2014 08:58
Японці напомніть їм Курили.
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 09:04
Кацапи рішили пендосам ядерною попогрожувати.Ну ну побачем що від вас пяні балалаєчники залишиться.
Українець Показати IP 17 Березня 2014 09:07
Жиди, які прийшли на крові і життях Українців до влади просирають УКРАЇНУ.
Автобус феєрверк. Показати IP 17 Березня 2014 09:08
Умаров навчит кацапов как родину любить.
Знаючий Показати IP 17 Березня 2014 09:17
Вже китайці виживають цих нероб.На господарствах китайців росіяни працюють за пляхан.
Йовік до Знаючий Показати IP 17 Березня 2014 09:26
Дійсно.Туда треба сепаратистів вислати.Хай піднімають расейское господарство.
кримчанка Показати IP 17 Березня 2014 09:33
Да не хвилюйтесь ви так! Прийдуть "зелені чоловічкі", цокнуть Парубія, Яроша, "Білого", Данильчука... і все і підуть геть! А далі самі визначайтесь як вам жити, от і все, ви ще дякую скажете!
Ростовчанин до кримчанка Показати IP 17 Березня 2014 09:52
З вас така кримчанка як з г...на пулЯ)))
крымчанин Показати IP 17 Березня 2014 12:56
Ну что хохлы – проебали Крым? Трусливые шавки. Тьфу на вас!!!