USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

США може надати Україні летальну зброю для самозахисту, – Волкер

28 Травня 2019 21:56
США готові надавати Україні летальну зброю для самозахисту як в межах ухваленого Конгресом фінансування, так і в рамках прямих закупівель самою Україною.

Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, пише Радіо Свобода.

«Україна, як і кожна інша країна у світі, має право на самозахист. Це право записано у статуті ООН. З якоїсь причини попередня адміністрація ухвалила рішення не допомагати Україні збільшити її можливості щодо самозахисту, щонайменше в питанні оборонної летальної зброї. Це обмеження було знято. І США готові співпрацювати з Україною, так само, як з іншими країнами у світі, допомагаючи їм задовольнити свої законні потреби щодо захисту», – зауважив Волкер.

Він зазначив, що США виділили Україні відповідне фінансування, що уможливило постачання засобів протитанкової оборони та антиснайперських систем. І надалі США готові постачати зброю, яку потребує Україна для самозахисту і в рамках фінансування, ухваленого Конгресом, і в рамках закупівель зброї самою Україною.

Волкер наголосив, що це було б нормально і в інших умовах, але в умовах, коли «Україна піддається щоденним нападам, це є особливо важливо».

«Україні життєво необхідно посилити обороноздатність, щоб не допустити подальшу втрату територій, щоб втримати лінію зіткнення та, сподіваємося, створити умови для того, щоб провести мирні переговори», – пояснив Волкер позицію США.

Нагадаємо, сенат США пропонує збільшити до $300 млн і суттєво розширити допомогу у сфері безпеки для України в американському оборонному бюджеті на 2020 рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 22:03
Іди застрілись при...урок!!!
!"№ до Анонім Показати IP 28 Травня 2019 22:52
Дякуючи нашому Народу і підтримці цивілізованих країн Україна вистояла в війні з рашою.
Анонім до !"№ Показати IP 28 Травня 2019 23:47
А ти чого тут, а ну бігом на фронт!!!
!"№ до Анонім Показати IP 29 Травня 2019 09:39
А тобі то що, в землянці під Рязанью?
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 22:05
Хай себе захищають, самі бояться проти Росіі воювати, завжди розпалюють ворожнечу між сусідами!!! А потім помагають!!!
? до Анонім Показати IP 28 Травня 2019 22:53
Ворожнеча між сусідами ? Ви або зїхали з глузду, або просто проплачений троль. Війна в Україні тільки через агресію, причому військову агресію сусіда - паРаші!!!
Реаліст Показати IP 28 Травня 2019 22:36
Самі нехай нею користуються. Звикли янкі чужими руками жар загрібати.
Оптиміст до Реаліст Показати IP 28 Травня 2019 22:55
Ця зброя дуже згодиться нашим солдатам на Сході, дуже. Будь яка допомога у відстрілі "іхтамнєтов" вітається.
777 Показати IP 28 Травня 2019 23:43
ну конечно,самое время,ато вдруг война на украине закончится....даешь войну до последнего украинца...
333 до 777 Показати IP 29 Травня 2019 09:40
Да, ми просто перестанемо стріляти. І війна закінчиться, десь під Києвом чи під Львовом.
777 до 333 Показати IP 29 Травня 2019 11:14
Да да .где то это уже слышали. Когда там очередное нападение Путина. согласно данным турчинова?
Я Показати IP 29 Травня 2019 06:18
люди мудрішають.. раніше свідомих баранів було набагато більше
Лучанин до Я Показати IP 29 Травня 2019 09:42
Як же ти помиляєшся, йолопе ! Але тобі так жити легше, да ? Після нападу раші на Україну патріотів, готових зі зброєю захищати Батьківщину, стало в рази більше.
777 до Лучанин Показати IP 29 Травня 2019 11:12
На диване за компьютером? Однозначно больше.
Лучанин до 777 Показати IP 29 Травня 2019 12:27
На передовій тільки 200 тисяч контрактників. А буде треба, ще стільки ж буде. Так що завянь лапоть.
The Показати IP 29 Травня 2019 06:47
Він навіть не смотрящий за Україною. Волкер ніхто і нічого не вирішує, у Росії його бачити не хочуть. Просто робить інфошум, а свідоміти оргазмують.
Йой до The Показати IP 29 Травня 2019 09:42
Що ти несеш ? Яка ж в тебе каша в голові...