USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

США відносно Росії ввели нові санкції

2 Вересня 2015 10:52
Влада США ввела нові санкції відносно п'яти компаній російської оборонної промисловості, запідозрених у порушенні американського закону про нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, Північної Кореї та Сирії.

Про це повідомляє УП з посиланням на "Дождь".

У рішенні Держдепартаменту пояснюється, що під санкції потрапили АТ "Конструкторське бюро приладобудування", компанія "Катод" (очевидно, мається на увазі новосибірський виробник приладів нічного бачення), корпорація "НВО машинобудування", ВАТ Рособоронекспорт і літакобудівна корпорація МиГ.

Також під санкції у зв'язку з порушеннями цього закону потрапили підприємства з самих Ірану, КНДР і Сирії, а також з Китаю, ОАЕ, Судану та Туреччини. Які конкретно порушення призвели до запровадження санкцій, в документі не пояснюється.

Попадання в списку санкцій означає заборону на укладення нових і розрив вже укладених держконтрактів з цими компаніями і відмова від інших варіантів співпраці за винятком випадків, окремо зазначених держсекретарем США. Заходи вводяться на два роки.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз має намір продовжити санкції проти Росії до березня 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анатоль_ Показати IP 2 Вересня 2015 11:06
в нас і без санкцій життя погане, а буде ще гірше. Електріка дорожчає, на базарі ціни ростуть
Смірнов Р.Б. Показати IP 2 Вересня 2015 11:13
Влада США ввела нові санкції проти Росії ! ! ! Молодці, Путлєру з його " русским миром " недовго залишилося людям голови дурити...
ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 11:47
А ЩЕ ХАЙ ВВЕДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ МЕРЗОТНИХ ІНДЕКСАЦІЙНИХ ВОРЮГ ПАРАШІ-ЯЙЦЮКА!!!!!
ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 11:47
А ЩЕ ХАЙ ВВЕДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ МЕРЗОТНИХ ІНДЕКСАЦІЙНИХ ВОРЮГ ПАРАШІ-ЯЙЦЮКА!!!!!
ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 11:49
А ЩЕ ХАЙ ВВЕДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ МЕРЗОТНИХ ІНДЕКСАЦІЙНИХ ВОРЮГ ПАРАШАНКА-ЯЙЦЕНЯКА!!!!!
ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 11:49
ГАНЬБА вор.владі Показати IP 2 Вересня 2015 11:51
А ЩЕ ХАЙ ВВЕДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ МЕРЗОТНИХ ІНДЕКСАЦІЙНИХ ВОРЮГ П А Р А Ш А Н К А-Я Й Ц Е Н Я К А!!!!!
ГАНЬБА вор.владі Показати IP 2 Вересня 2015 11:51
ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 11:54
А ЩЕ ХАЙ ВВЕДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ МЕРЗОТНИХ ІНДЕКСАЦІЙНИХ ВОРЮГ П А Р А Ш Е - Я Й Ц Е Н Ю К А!!!!!
Анонім до ГАНЬБА Показати IP 2 Вересня 2015 12:52
Дурня заклинило:)
яя до Анонім Показати IP 2 Вересня 2015 14:47
Тебе яйценючого-парашного(Дурня) вже очевидно переклинило!!!