Трамп і Мей: «Світ має відреагувати на хіматаку в Сирії»
Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей та президент США Дональд Трамп заявили, що світ повинен діяти, щоб гарантувати, що ті, хто стоїть за хімічною атакою в Сирії, будуть відповідати за свої дії.
Телефонна розмова між Терезою Мей і Дональдом Трампом відбулася у вівторок, передає ТСН з посиланням на Reuters.
Лідери Великої Британії та США погодилися, що повідомлення про хімічну атаку у Сирії "у вищій мірі заслуговують на засудження" і міжнародне співтовариство має відповісти на неї, щоб підтримати заборону на використання хімічної зброї у всьому світі.
"Вони погодились, що продовжуватимуть тісно співпрацювати разом з міжнародними партнерами, щоб гарантувати, що відповідальні особи понесуть покарання", - йдеться у повідомленні офісу Терези Мей.
У заяві Білого дому з приводу телефонної розмови йдеться, що Трамп і Мей "погодилися не допускати продовження використання хімічної зброї".
Нагадаємо, у минулі вихідні проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.
8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Телефонна розмова між Терезою Мей і Дональдом Трампом відбулася у вівторок, передає ТСН з посиланням на Reuters.
Лідери Великої Британії та США погодилися, що повідомлення про хімічну атаку у Сирії "у вищій мірі заслуговують на засудження" і міжнародне співтовариство має відповісти на неї, щоб підтримати заборону на використання хімічної зброї у всьому світі.
"Вони погодились, що продовжуватимуть тісно співпрацювати разом з міжнародними партнерами, щоб гарантувати, що відповідальні особи понесуть покарання", - йдеться у повідомленні офісу Терези Мей.
У заяві Білого дому з приводу телефонної розмови йдеться, що Трамп і Мей "погодилися не допускати продовження використання хімічної зброї".
Нагадаємо, у минулі вихідні проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.
8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.