USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Тимошенко хоче вже звільнити Яценюка

17 Лютого 2016 18:29
Фракція «Батьківщина» до кінця цього тижня планує внести до парламенту постанову про звільнення з посади Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, - повідомляє Укрінформ.

Про це після зустрічі з Президентом України Петром Порошенком в АПУ заявила журналістам лідер фракції Юлія Тимошенко.

«Наша фракція буде ініціювати внесення такої постанови про звільнення тепер уже Прем'єр-міністра. Більше того, я вважаю цю постанову мусять підписати всі фракції колишньої коаліції, тому що зараз її вже не існує»,- сказала Тимошенко.

З її слів, така постанова є єдиним можливим інструментом відправити у відставку весь уряд на чолі з Прем'єр-міністром Яценюком, оскільки після вчорашнього провального голосування за резолюцію недовіри нинішньому складу Кабінету міністрів уряд має піврічний імунітет.

Тимошенко зауважила, що відповідна постанова має бути внесена до кінця цього тижня.

Водночас вона підкреслила, що після звільнення Яценюка, яке потягне за собою і відставку всього уряду, можна було б сформувати нову коаліцію виключно на базі демократичних сил у нинішньому парламенті і сформувати новий «технократичний» уряд.

Якщо ж цього не станеться, то, на думку Тимошенко, іншим варіантом розв'язанням ситуації, що склалася наразі в Україні, є дострокові парламентські вибори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
виборець Показати IP 17 Лютого 2016 18:56
Тільки дострокові парламентські вибори!!! Сьгоднішня ВР це_ВОРОГ!!!, українського народу!!!,разом із КМ!!!
Юлія Парій до виборець Показати IP 17 Лютого 2016 21:21
Відставка уряду це питання часу
Екскурсовод до виборець Показати IP 17 Лютого 2016 21:51
І всеодно ти за "гречку" вибереш таких же, бо в тебе не буде іншого вибору.
ПІАР В РОБОТІ Показати IP 17 Лютого 2016 19:01
КРНСТИТУЦІЯ ч 2 ст. 87 Питання про відповідальність КМУ не може розглядатися Радою більше одного разу протягом однієї чергової сесії!!!! А деж хсвальні відгуки поїдачів піару...!!?))))Зрозумійте вся політика це ширки договорняки і рішанія,яку б партію ці політики непредставляли...
дідо Показати IP 17 Лютого 2016 19:19
Агентка отримала наказ з Кремля знову всіх пересварити. Минулий раз секта БЮТ злигалася з ПР та КПУ, і зробила Яника президентом
навiяло до дідо Показати IP 18 Лютого 2016 01:41
коментар було видалено
я Показати IP 17 Лютого 2016 19:35
я би зібрала всіх батьків , дітей родини небесноі сотні і завела у верховну раду і кабмін хай би ці негідники від влади подивилися ім в очі
ЖТ конфетка до я Показати IP 18 Лютого 2016 01:46
веди в кабiнет Пашинського,може зарубку на прикладi показати,коли i кого
Бий Показати IP 17 Лютого 2016 20:10
уроди гузь і лапін за злодія кроліка
Згідний Показати IP 17 Лютого 2016 20:50
гузь і лапін іуди зганьбили все за, що загинула Небесна Сотня.
принимайте до Згідний Показати IP 18 Лютого 2016 01:50
без мильйона$они гузьлапин,а тепрь господа.
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 21:12
а де там в тому цирку демократичні сили ? самі клоуни продажні (за невеликим винятком)
ку до Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 22:18
И цирк не уехал и клоуны остались!
Тарас Чурило Показати IP 17 Лютого 2016 21:20
І правильно, завів країну у прірву
Zarobitchanyn до Тарас Чурило Показати IP 17 Лютого 2016 22:27
Zavely vy na majdani!
не отмазывайся пдр до Тарас Чурило Показати IP 18 Лютого 2016 01:51
на твоих плечах и язике
не пацик Показати IP 18 Лютого 2016 01:12
багама -багама мама - мама багама-мама а тепер всі разом. А чого рядом Ганьки коли неі нема ? що знову конспірологія -задовбало це нашествіе стукачів кгб-фсб в Украіні і дусту на них нема.
бідняк Показати IP 18 Лютого 2016 07:24
як цю пройдоху Тимошенко світ тримає