USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

У луцькому штабі Тимошенко порушують закон

14 Травня 2014 07:00
Агітаційні матеріали від кандидатата на пост президента Юлії Тимошенко у Луцьку розмістили незаконно.

Так, у вівторок, 13 квітня, у приміщенні луцького житлово-комунального підприємства № 3 на вулиці Винниченка, 33 зафіксували факт порушення правил виборчої агітації, - про це інформують у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА на Волині.

Нагадаємо, схоже порушення мало місце нещодавно і у Нововолинську. Агітаційну продукцію пані Тимошенко розмістили в приміщенні комунального підприємства Нововолинської міської ради.

Цього разу в коридорі поблизу приймальної начальника луцького ЖКП розташували агітаційні матеріали (буклети та газети) кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

З огляду на те, що приміщення, де розміщені агітаційні матеріали, знаходиться в комунальній власності, то зафіксований спостерігачами ОПОРИ факт є порушенням виборчого законодавства. Зокрема, ч.21 ст.64 Закону України про вибори Президента України зазначає, що «забороняється розміщення агітаційний матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
333 Показати IP 14 Травня 2014 07:51
Їм можна - бо вони ВЛАДА!
555 Показати IP 14 Травня 2014 08:40
Авось Юлька прийде до влади , то керівництво зразу жопу свою зможе прикрити і надійніше закріпити у кріслі.
пан Показати IP 14 Травня 2014 08:41
Жуля вже злита. Бабусю геть!
Дмитро Показати IP 14 Травня 2014 08:54
та що їй аперше закон порушувати )))
кеша Показати IP 14 Травня 2014 09:01
Хто б сумнівався, що Жужі все пофіг.
Микола Показати IP 14 Травня 2014 09:36
ти_мошонці це не допоможе
Лучанин Показати IP 14 Травня 2014 10:22
Чому тут дивуватись--Пустовіт разом з Дубняком дав клич головам РДА включити ресурси і забезпечити голоса за жулю---От Вам і нове дійсне лице влади, яка по трупах пришла а методи роботи старі
Волинянка до Лучанин Показати IP 14 Травня 2014 11:36
Багатьох цікавить питання, а що там в ОДА той Дубняк робить? Прийшов державних грошенят покрасти? І чому громада і журналісти так вперто мовчать по цьому "кадру"?!
Цікавий до Волинянка Показати IP 14 Травня 2014 20:19
А тирити гроші Дубняк буде на пару з Пустовітом чи сам?
лучанин Показати IP 14 Травня 2014 10:33
І це нова влада!!!!!!!,,,,,
лучанинУ до лучанин Показати IP 14 Травня 2014 11:36
А хіба хтось здивований?:)))
Анонім Показати IP 14 Травня 2014 11:12
коментар було видалено
Коля Показати IP 14 Травня 2014 21:44
Шо за фігня, так можна прийти в любу держ. установу, покласти газети в коридорі на стіл, сфоткати і спокійно піти!!!
Ластівка Показати IP 15 Травня 2014 10:44
от як завжди зловили тай роздули скандал...
Іван Показати IP 15 Травня 2014 10:57
А давайте дійсно всі підемо до палатки юлі,порошенка,гриценка,ляшка і будемо ходити фоткатись по всіх комунальних підприємствах і установах з цими газетами і буклетами....я думаю ,що в коридори цих установ нас пустят без особливих проблем
Олег Показати IP 15 Травня 2014 21:10
Це вже не перший раз наганяють на штаби Тимошенко... видно заважає комусь) А скоріше всього бояться)))