USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під час представлення голови ОДА Гузь знову відзначився

25 Липня 2014 16:30
Конфлікт між депутатами облради через оцінку діяльності екс-очільника обласного УМВС Олександра Терещука виник під час представлення нового голови облдержадміністрації.

Інцидент трапився під час представлення Володимира Гунчика, що відбулося 25 липня у сесійній залі облради у Луцьку.

Заступник голови Волиньради Ігор Гузь звернувся до присутнього першого заступника голови Адміністрації президента Геннадія Зубка. Ігор Гузь попросив у посадовця передати своє прохання Петру Порошенку та Арсену Авакову звільнити Олександра Терещука з посади очільника київської міліції.

З його слів, за часів перебування Олександра Терещука на посаді на Волині, проти 20 активістів Євромайдану були відкриті кримінальні справи за перевернуті портрети Януковича, «штурм» приміщення облради тощо.



«На мене та мою колегу, 23-річну дівчину надягнули браслети, тримали вдома, як собаку. Цей Терещук стояв з бойовиками-тітушками та охороняв колишнього губернатора груддю. Коли громада прийшла під обласну міліцію, він дав команду «Соколу» кидати світлошумові гранати по людях, що викликало резонанс – люди пішли на штурм. Що ми бачимо – три дні тому Олександр Терещук призначений керівником київської міліції. Всі люди, які стояли на Майдані – шоковані. Це зневага тих, хто на Волині боровся проти режиму», - зазначив депутат, принагідно назвавши Олександра Терещука покидьком.

Як повідомлялося, прокуратура і Управління МВС Волині не хочуть назвати осіб, які віддали наказ кидати гранати в активістів під час штурму будівлі УМВС 19 лютого.

Геннадій Зубко пообіцяв передати президенту підняте на Волині питання стосовно керівника міліції.



Своєю чергою, депутат облради Валерій Діброва зазначив, що під час подій Майдану Олександр Терещук завжди перебував поблизу Ігоря Гузя, для того, щоб не допустити провокацій.



«Що Ви таке говорите, Ви були там, на Майдані?», - обурився Ігор Гузь.

Валерій Діброва також зауважив, що «демократична більшість у цій залі голосувала проти відставки Терещука, не прийняла її». Водночас, з його слів, коли події почали розвиватися силовими шляхом, волинська міліція оголосила про те, що підтримуватиме народ.

Після нетривалих вигуків «ганьба» прихильників Гузя на адресу Валерія Діброви конфлікт був вичерпаний.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Макс Показати IP 25 Липня 2014 16:34
Игорь, не ужели ты не видишь что ты уже всех достал, своей ложью, своим лицемерием и невежеством, тебя уже даже бабульки не воспринимают всерьез, уйди по тихому, и мы сделаем вид что тебя не было. Народ.
Яна Показати IP 25 Липня 2014 16:38
Гусь - це справжній сором Волинської області, вже й опозорив нас перед київськими колегами. Гусь - це один популізм, ненависть, дрібна помста і неадекватна поведінка. ГАНЬБА!!!
Гусьок Показати IP 25 Липня 2014 16:41
тебе що, заклинило, недоумку? хоча, що хотіти з шавки, яка за свої 28 чи 30 років НІ РАЗУ НІ ДЕ НЕ ПРАЦЮВАЛА. Зате встигла змінити 12 (ВДУМАЙТЕСЬ!) політичних партій. Умнічка.
лучани Показати IP 25 Липня 2014 16:42
Гузь молодець. Чиновницько-міліцейську мафію потрібно гнати з усієї України.
Всезнайко до лучани Показати IP 25 Липня 2014 22:24
коментар було видалено
Вася Показати IP 25 Липня 2014 16:46
Справжній ідіот. Гуся на йух!!!
олена Показати IP 25 Липня 2014 16:51
чого на кинулися? Гузь на сто відсотків правий в цьому випадку!
ага Показати IP 25 Липня 2014 17:00
уже звільнив волинських заступників міліції - пора братись за київських. ну що ж, чарновецький там уже керує, чи не пора відправити і того друга на багатші села. тут з гуся толку як з гузя молока, чи навпаки. мо там приклеїться... але, судячи з усього, даремно писати, переконувати - це лікарі називають клінікою.
123 до ага Показати IP 25 Липня 2014 19:05
Гузь офіційно пообіцяв що якщо не звільнять Руденка та Никитюка то до МВС прийде через неділю 30.07.2014р 1000 людей, ну . Ну подивимось який ви пане Гузь брехун.вас громада не переварює.
луцьк Показати IP 25 Липня 2014 17:09
Досить з цього майдану робити щось надзвичайно важливе. Звичайна заворуха, хто за-хто против. Хто був против, ще не значить, що він пагана людина і працівник. Скільки людей, стільки поглядів. Україна величезна і думки людей не збігаються. Комусь може майдан приніс користь і посади, а відповідно і зарплату, а мені одні проблеми і погіршення і так небагатого життя. Хто не згідний - вибачайте.
тьотя Показати IP 25 Липня 2014 17:09
Як мізерніють наші "ура-патріоти". Усім єством Гузя, Бокоча та інших рухає жага елементарної помсти за відкриті кримінальні справи, яких, до слова, він сповна заслужив, бо захоплювати приміщення органу влади - то таки кримінальна відповідальність. І те, що він "під шумок Євромайдану" попав під амністію, ще не значить, що можна бити двері і вікна в обласній раді. Декотрі з борців за незалежність десятки років провели в засланні, йшли на тортури і під розстріл, але боліла їм Україна, а не особисті образи. А Гузь за спровокований його ж поведінкою електронний браслет ладен зруйнувати все навколо себе, і українську державу в тому числі. А що він заспіває, якщо з тиждень в СІЗО посидить? І чому він там ще не сидить після публічних погроз розправою представникам правоохоронних органів?
Всезнайко до тьотя Показати IP 25 Липня 2014 22:25
А ще й майку москвич згадав...
гузьнові Показати IP 25 Липня 2014 17:15
Гузь, невже ти сам не бачиш, наскільки ти вже забрехався в цьому житті. Ти ж брешеш всім і всюди, тобі плюй в очі - ти кажеш Божа роса. Коли щось не по-твоєму, ти відразу верещиш, що це "провокація" - так було в Ковелі, так було в Луцьку не один раз. Невже немає межі твоєму нахабству брехати людям в очі, невже не залишилося ні краплини совісті? Тобі і твоїм дітям тут же жити, дивитися в очі обдуреним і обпльованим тобою людям. Не соромно?
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 17:17
Гузь молодець. Чиновницько-міліцейську мафію потрібно гнати з усієї України. хоча мені гузь неподобається але сказав правильно якщо неприймуть мір потрібно їхати на київ
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 17:20
правду говорить а то відсидівся терещук і вже дали нову посаду
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 17:23
ярема мазу за товариша потянув
дідо Показати IP 25 Липня 2014 17:27
Сидить в інтернеті все УВС ,та строчать обзивання Гузя.
я Показати IP 25 Липня 2014 17:30
Гузяру на нари!!!!!
Ір Показати IP 25 Липня 2014 17:47
Я точно не з УМВС.Але про цього "чухана" нормального слова не скажу.
ще довго Показати IP 25 Липня 2014 17:52
ще довго вони народ будуть мучити.вони хочуть щоб була війна бо інакше заберуть крадене роками
віра Показати IP 25 Липня 2014 18:11
Ігор, так триматися! На гавкіт не зважай
лахматий будун до віра Показати IP 25 Липня 2014 19:31
пане Ігоре, ми вас зрозуміли;))
Петро Показати IP 25 Липня 2014 18:23
Можна подумати .вони там в Києві не знають ,хто куди і звідки...) круговорот лайна в українському політикумі продовжується...значить ,буде знов з димком...
махно Показати IP 25 Липня 2014 18:35
А не подписать ли нам перемирие с Донбассом, да привести в чувство всех этих чинуш. Майдан номер три точно состоится.
МИ колай Показати IP 25 Липня 2014 18:41
Знаючи деякі подробиці революційних плодій на Луцькому майдані , можу сказати, якби не врівноважений характер О.Терещука, то вічний Старовижівський революціонер міг би кормити хробаків у Струмівці. Ну звідки в такого молодого хлопця стільки ненависті до всіх міліціонерів, починаючи із часів А.Француза. А ще справжнім християнином себе називає. Тоді прости людям всі провинини їхні ...
=) Показати IP 25 Липня 2014 18:59
о боже скільки вже можна гнати на Гузя)) він нормальний посадовець і все робить правильно, а що ви б зробили на його місці, будучи у такому ж стані) кожен захищав би себе, а не сидів склавши руку, так що і не треба тут писати, опозорив нас, на нари його) це можна сказати про кожного з вас, псевдо патріоти) і скільки вже можна говорити ГУЗЬ, а не "гусь", і це ще люди які не знають своїх очільників, сором що тут ще говорити. буду повторювати в тисячний раз - ГУЗЬ МОЛОДЕЦЬ! І ВСІМ ЩЕ ДАЛЕКО ДО НЬОГО... Вперед.
лахматий будун до =) Показати IP 25 Липня 2014 19:32
що він робить? мандить і пікетує?
Всезнайко до =) Показати IP 25 Липня 2014 22:27
Га**о він, а не очільник... Гузьок.
Олег Показати IP 25 Липня 2014 19:02
Гузь був такий толковий, а так себе засрав при владі. Гузь я тебе підтримував , а тепер ти ворог народу, бандерштат корумпований.
Гузю Показати IP 25 Липня 2014 19:07
А правда що про штурм з терещуком було домовлено?? Тільки якось не так все пішло і розгромили))))Гузь ви ч**н.
ментам Показати IP 25 Липня 2014 19:17
Продажні менти ви навіть представити не можете що з вами буде коли війна закінчиться
лахматий будун Показати IP 25 Липня 2014 19:36
стид і позор, а не заступник голови ОДА... Хто знає IQ пана Гузя? Він взагалі є?
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 19:45
Гузю Волині явно замало, йому вже хочеться керувати кадрами Києва
Андрій76 Показати IP 25 Липня 2014 20:29
Я щось не зрозумів,а чому цей ГУЗЬяк ще не в Донецьку?..З його енергією мабуть вже й війна закінчилась би. Чи його мобілізація не стосується?..Ой забув...Він же ДУПУТАТ..,а ДУПУтатів не беруть...НІ-ні,"ніззя"..,ДУПУтати св"ященні..,як корови в Індії...
Всезнайко до Андрій76 Показати IP 25 Липня 2014 22:29
Народних не беруть, а цих шльоциків обласних можна брати... Але ж гусь психічно хворий, своїх завалить.
Л)) до Андрій76 Показати IP 25 Липня 2014 23:02
Точно знаю, що в депутатів облради немає відстрочки від призову - тому хотілося би побачити пику Гузя при отриманні повістки! А то як в армії служити, то це "не царська справа", як то говориться "п...и, не мішки носити"!
Djkbyzyby Показати IP 25 Липня 2014 20:58
Він точно *банутий на голову.Ставши заступником голови облради завдяки вже бувшому голові ОДА,-така дурість має бути виправлена.Депутати мають зігнати його з цієї посади,бо це ганьба і для тих,хто за нього голосував.Фракція батьківщини теж має в своєму складі цю ганьбу.
1221 Показати IP 25 Липня 2014 21:16
Терещук мент а це автоматично п***рас, а гузь дебіл і брехун, заробив пару гривнів біля майдану, а трохи вкрав тай життя вдалось
Читач Показати IP 25 Липня 2014 21:24
та не про Гузя мова. але речі правильні він говорить. ментів тасують як карти. ЩО ЗМІНИЛОСЬ???
До дідо Показати IP 25 Липня 2014 21:48
Василюк! Ти оригінальністю ніколи не відзначався
петро Показати IP 25 Липня 2014 22:06
Гузь молодець. Так тримати.
333 Показати IP 25 Липня 2014 22:15
Яка влада - такий і лідер.Невже на цього дурбецала не найдеться управи?
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 22:41
Гузь пі*ар. Скільки він ще буде клоунадою займатись,коли такі, як він вже повиздихують і перестануть мучити Україну.
888 Показати IP 25 Липня 2014 22:45
Нормальна людина ,чи то політик ,міліціонер будь хто інший, на місці терещука пішовби на пенсію у відставку,та ні ці корупціонери не здаються без бою, чекайте добють на донбасі зрадників доберемось до вас,СМЕРТЬ ВОРОГАМ. СЛАВА ГЕРОЯМ!
волинянин Показати IP 25 Липня 2014 22:55
Гузя мобілізувати, і в Луганськ. Чи в цьому випадку він вже не патріот?
до волинянина Показати IP 26 Липня 2014 00:19
підтримую! Призвати до війська, хай там покаже на що він годен! А кричати ( особливо на підлеглих) багато розуму не треба. Гузь це як черяк , поки ти його не вичавиш , не дасиш по голові то від його містечкового наполеонства більше шкоди , як користі. Шкода батька , Вовка Гузь - класний чувак , не те що синуля - дармоїд.
Свідок Показати IP 26 Липня 2014 09:43
А що Гузь зробив За час на новій посаді???ніфіга тільки мандить вигнати і все
віра Показати IP 26 Липня 2014 10:14
А що ти зробив один з другим! /и може ти з війни пишеш, герой?!
волинянин до віра Показати IP 26 Липня 2014 19:27
Світязь кишить Донецькими і Луганськими рилами! Це за них воювати? Чи може за Гузя,пастора Турчинова,який сина у армію не відпускає?Дай відповідь,недоумкувата!
варя Показати IP 26 Липня 2014 10:50
хлопці досить тут сидіти і х-ню писати бігом в армію!
Рая Показати IP 28 Липня 2014 11:58
То все дурне, ви краще на публіку в залі подивіться-одні і ті самі морди-де нові обличчя? Чи молодь у нас відсутня? Та де там-мішки з грошима і далі рулять, а діти гинуть в надії на краще майбутнє, якого так не хочуть ті старі хробаки!
До Вас Показати IP 28 Липня 2014 22:04
Треба негайно прибрати Цю гузятину це позор волинян чомусь на нормальных депутатів ніхто не пише так як на це чмо