USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україна отримає безвізовий режим найближчими тижнями, – Порошенко

19 Серпня 2016 23:37
Петро Порошенко уточнив, що залишилися лічені дні до того, як відкриє безвізові двері об'єднана Європа для України.

Про це повідомляє «Голос Столиці».

Президент України Петро Порошенко висловив впевненість в тому, що Євросоюз прийме рішення про лібералізацію візового режиму з Україною в найближчі тижні.

Раніше інтернет-видання «Європейська правда» закликало владу країн Євросоюзу не надавати Києву безвізовий режим, звинувативши керівництво країни в тому, що воно фальсифікує реформи.

«Я переконаний в тому, що найближчим часом Європейський союз прийме рішення (щодо безвізового режиму - ред.). Уже лічені тижні залишилися до того, як відкриє безвізові двері об'єднана Європа для України», - заявив Порошенко в п'ятницю, 19 серпня, відкриваючи в Харкові нову станцію метро під назвою «Перемога».

Він також висловив упевненість, що Євросоюз надасть Україні черговий фінансовий транш, що дозволить забезпечити країні економічне зростання.

Раніше голова наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак заявив, що за оптимістичними прогнозами, українці зможуть їздити в ЄС без віз в жовтні, але процес може розтягнутися і до грудня, хоча Україна виконала всі умови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Макс Показати IP 20 Серпня 2016 00:39
Я записываю
я з Європи Показати IP 20 Серпня 2016 00:46
петя хворий і людям лапшу вішає, тут його за клоуна мають.
zzz Показати IP 20 Серпня 2016 01:06
лице перекошене інтелектом, говорить і говорить
102 Показати IP 20 Серпня 2016 01:19
П.д.ть шоколадний
123 Показати IP 20 Серпня 2016 01:55
А если нет? Застрелишся? .....здабол!
хр Показати IP 20 Серпня 2016 03:12
народ вже розучився цінувати гумор. Даремно це.
посмійся ЛЮДЕ Показати IP 20 Серпня 2016 05:58
БУГГАГА
братко Показати IP 20 Серпня 2016 06:59
публіка бажає знати - безвізовий режим буде до загальної мобілізації і воєнного стану або після?
Анонім Показати IP 20 Серпня 2016 07:04
Президент України Петро Порошенко висловив впевненість в тому, що Євросоюз прийме рішення про лібералізацію візового режиму з Україною в найближчі тижні. И немедленно выпил!
Брехливий Петро Показати IP 20 Серпня 2016 07:09
Найближчими тижнями, так й запишить...
Просто Показати IP 20 Серпня 2016 08:58
Україна отримає такий безвізовий режим, як ху@ , який ми отримали від "європейських стандартів життя".
Анонім Показати IP 20 Серпня 2016 09:12
Бла бла бла
Анонім Показати IP 20 Серпня 2016 14:27
Порошенко, харош мінусувати!
Анонім Показати IP 20 Серпня 2016 16:03
Нащо та мова, якщо вона не про любов ?
Марія Показати IP 20 Серпня 2016 20:56
Згідна,ось тільки розказав би своїм громадянам ,як буде виглядати цей безвізовий режим,і для кого,для людини з зарплатою 3000 грвн?,ні-це тільки для подорожей та екскурсій,а хто в нас може це дозволити?Громадяни схаменіться ніхто нам не дасть поїхати в ЄС,щоб заробляти для своїх сімей,все це брехня,а скільки паперів треба буде зібрати,що звичайний пакет на робочу візу буде здаватись звичайною формальністю
Хлоп до Марія Показати IP 20 Серпня 2016 22:09
а я є ще ж люди які працюють за мінімалку в 50 євро! от їм так точно добре тепер буде без візи в євротур зганяти!!!
Хлоп до Марія Показати IP 20 Серпня 2016 22:09
а я є ще ж люди які працюють за мінімалку в 50 євро! от їм так точно добре тепер буде без візи в євротур зганяти!!!
українець Показати IP 21 Серпня 2016 16:13
нехай переконує свою жінку коли буде щось обіцяти. А народ не жінка. Висоцький у своїй пісні співав "Ой Ваня Вань, а мы с тобой в ПАриже, нужны как в русской бане пасатижи....." У европі думають не як порошенко, злидні їм не потрібні. Скільки ще брехатиме Петро "великий"? І для чого?