USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Україна просить захисту в ЄС, США І НАТО - МЗС

1 Березня 2014 22:42
Міністерство закордонних справ України закликало Євроcоюз, США і НАТО розглянути всі можливі механізми щодо захисту територіальної цілісності України.

Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Дещиця на брифінгу в суботу ввечері в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Щойно пройшла моя зустріч із партнерами зі США і Євросоюзу, ми передали відповідні звернення і листи їм", - сказав він.

"Також ми передали звернення до НАТО з проханням розглянути використання всіх можливостей для захисту територіальної цілісності суверенітету України для захисту українського народу та захисту ядерних об'єктів, які знаходяться на території України", - заявив Дещиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Вова Показати IP 1 Березня 2014 23:35
«В Севастополь зашли два больших противолодочных корабля Балтийского флота, напрямую нарушая режим украинской государственной границы»,
Сергій до Вова Показати IP 2 Березня 2014 11:50
Вчіть географію. Можливо майдануті ті два кораблі Балтійського флоту на руках принесли? Тоді слава рукам України
ДОКУ Показати IP 1 Березня 2014 23:40
Рамзан Кадыров пообещал ликвидировать лидера украинских националистовКомментарии: 27
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 03:46
Ну що вони все там ниють і ниють. Росія ще не перевищила ліміту умов договірних відносин перебування в Криму. Все згідно Закону! Тепер вони просто чекають хто перший почне провокувати. Договір, звичайно, не такий як хочеться, але умови треба виконувати!
Сергій Показати IP 2 Березня 2014 11:44
А чого говерла всралась, долари фальшиві не несуть і не купують.
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 00:45
Єслі вони думають, що вони будуть в нас як в себе в дома .То це не так я буду захищати свою сімю і своїх рідних
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 00:53
Мої рідні заслуговоють на краще і тому я підтримую цей коментар ...я пролю свою кров за Україну і вона буде незалежною .Я змушений брати зброю в руки і вбивати (( найблищим часом кину силку на зібрання всіх бажаючих хто готовий Наваляти тим гандонам .
ДОН Показати IP 10 Квітня 2014 12:47
Требо послать ЕС,США ,НАТО ....как можно дальше...УРА!!!!