USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

В МВС назвали Саакашвілі політичним аферистом

20 Лютого 2016 22:00
Радник Міністра МВС Зорян Шкіряк назвав губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі политичним аферистом за те, що той образив Міністра молоді й спорту Ігоря Жданова. Про це Шкіряк написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Вчора, "спаситель і рятівник" української нації Саакашвілі, знову проявив перейшов межу і в котре проявив свою підступну сутність. Він нахабно і по-хамськи висловився на адресу нашого друга і побратима Ігоря Жданова. Цинізм цього масмедійного "гуру" і григоришенського ставленика зашкалює. Він вже дає оцінку нашим майданівським соратникам! Скоро виявиться, що і наш Євромайдан це його заслуга, а нас там і близько не було", - пише радник Авакова.

Зі слів Шкіряка, Жданов – справжній патріот України, а Саакашвілі – "популіст, який здавав позиції ЗСУ та обличчя наших бійців сепаратистам на догоду своєї популярності", позуючи перед камерами.

"18-20-го лютого 2014-го Ігор Жданов, був з нами на барикадах! Він, разом з сотнями тисяч Патріотів, ховав перших загиблих Героїв Небесної Сотні!

Ви, пане губернатор, що оточили себе гламурними, кабінетними нікчемами з "оксфордською" освітою, кгбшними пі*дунами, котрі виникли невідомо звідки, ще смієте давати оцінку справжнім українським патріотам?", - обурюється Шкіряк.

Нагадаємо26 лютого голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі 26 лютогоприїде до Луцька, де візьме участь в Антикорупційному форумі.

Вчора, "спаситель і рятівник" української нації Саакашвілі, знову проявив перейшов межу і в котре проявив свою підступну...

Опубликовано Зоряном Шкіряком 20 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Петро Показати IP 20 Лютого 2016 22:30
Шкіряк- "супер герой- рятівник"!
пенсіонер до Петро Показати IP 21 Лютого 2016 07:51
А хто такий Шкіряк? Це шахрай і "рішало".Доручили очолити МЧС. Перетвоив евакуацію українців в своїх інтересах для розваг, обіс.....ся на весь світ, Побачили, що дурень вигнали..Що шахрай може порадити для Міністра МВС. Це можливо якщо там всі така.
Анонім до Петро Показати IP 21 Лютого 2016 18:40
шкіряк - пристосуванець, якому, як і більшості теперішніх "слуг народу", дали маленьку ложечку біля державного корита
не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 23:51
Пару раз подивитися передачу народна прокуратура- і все зрозуміло яке шобло зібралося в раді і політичних партіях . шкода але ми знали кого вибираем.
хочу в ссср Показати IP 20 Лютого 2016 23:55
Як все заї±?о
Алекс Показати IP 21 Лютого 2016 00:15
Саак явний пі-- бол .Реально відпрацьовує чийсь заказ.
боб Показати IP 21 Лютого 2016 01:45
все повинне відбуватися в рамках закону процесуальнного діючого закодавсвсва а не зясування осибисих відносин аваков н7е прав
боб Показати IP 21 Лютого 2016 01:47
сторінку блокують вот вам демократія
боб Показати IP 21 Лютого 2016 01:51
покажіть що ви можете не красти в державі
боб Показати IP 21 Лютого 2016 01:57
розкажіть людям правду ваші реформи коту під хвіст як можна професійного поліцейського за 3 місяці навчити вас люди будуть судити і дуже скоро
боб Показати IP 21 Лютого 2016 02:02
про який відбір можна говорити коли у простого вуличного громадянина стриляють як у мішень
боб Показати IP 21 Лютого 2016 02:04
не обдурюйте населення тут е вбивство
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 08:23
Що вони мелють, прийшли до влади і нічого не роблять окрім гноблять народ, чубляться між собою і беруть беруть беруть, коли вже наідяться, вже б подавились, порядок буде після того як в Китаї розстріляти пару чиновників, слідуючі будуть боятися, бо як не знаєш що робити нема чого йти у владу
Любомль Показати IP 21 Лютого 2016 13:57
Шкіряк вже забув як в Любомлі виновив горшки за хворими, а зараз став великим радником міністра ВС, а доходів в декларації за 2014 рік ноль, то де правда?
Сераховичі до Любомл Показати IP 21 Лютого 2016 15:19
" правда" чи навіть шматочок правди Шкіряк продемонстрував під час евакуаціі людей з Непалу!!!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 18:44
чиє б мичало. бабаков на тендерах відмиває неслабенькі гроші, от йому саакашвілі, як піонерський значок в задньому проході