USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відео, яке вчергове доводить зв'язок Ляшка і Фірташа

4 Серпня 2014 10:15
Черговий доказ зв'язку Олега Ляшка з бізнесменом Дмитром Фірташем опублікували в мережі.

На відео - закарпатський політик, депутат Закарпатської обласної ради, лідер Радикальної Партії України в Закарпатській області Євген Ластівка, майбутній кандидат у депутати Верховної Ради України від партії Олега Ляшка.

Переглянувши відео, редакція Анонсу Закарпаття звернулися до пана Ляшка, аби той дав пояснення. Однак жодної відповіді не отримали до сьогодні.


Нагадаємо, Олега Ляшка пов'язують з "газовим" олігархом Фірташем, який є зокрема одним із спонсорів сепаратизму в Україні.

То виникає питання, хто такий Ляшко, - ідеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2014 10:21
На запитання, хто такий Ляшко, відповідаю... Він - гей.
Анонім до Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2014 10:44
Нет это боевой петушок.
замість юлі до Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2014 10:52
ляшко-зрілий лохторат
гей чи не гей до Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2014 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=i-DKqjZjI-A
шпунтік до Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2014 12:17
Ти що особисто перевіряв?
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 10:40
коментар було видалено
Церковна миша Показати IP 4 Серпня 2014 10:41
Може й собі організувати якусь республіку? Приватизую належні мені відповідно до Земельного кодексу України 10 соток на садівництво, 10 - на ведення господарства, 6 - на дачу, 1 сотку на гараж і 2 га земель сг призначення. Ітого 2,027 га земельки. Проведу референдум на відділення від України і оголошу республіку Голопопію.
десять до Церковна миша Показати IP 4 Серпня 2014 12:19
сотих то 2республіки.а скільки людей приписано?може й три вийде і парламент обєдіньонний
прихильник Церковної до Церковна миша Показати IP 4 Серпня 2014 12:59
+++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БІДА Показати IP 4 Серпня 2014 10:49
біда в тому що електорат ведеться на спектакль отого гея ,і вже готовий віддатися йому всіма своіми голосами,і отримаєм очередний експеримент над ДЕРЖАВОЮ під керівництвом Фірташ-Гея.І через 5 років будем чесать ріпу і думать чого ми так живем погано.
Анонім до БІДА Показати IP 4 Серпня 2014 11:00
Там еще левочкин замазан. А люди достойны тех, кого выбирают как не жаль. Примеры чернговецкий, кличто и т д.
Церковна миша до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 11:09
Люди просто змушені обирати меншу, на їх думку, біду із того, що є.
біда до Церковна миша Показати IP 4 Серпня 2014 15:35
в головах
лучанка до БІДА Показати IP 4 Серпня 2014 14:51
повністю підтримую-але не через 5 років, а через пів року максимум схаменуться ті, хто за Ляшка віддасть свій голос.Люди невже ви всі сліпі і глухі.То на гречку ведетесь, то на клоунаду -думайте своєю головою нарешті....а то так і живемо..
Патріот Показати IP 4 Серпня 2014 11:10
вони кохають один одного. У Европу підуть разом!
розчарована Показати IP 4 Серпня 2014 11:22
РОЗУМНИХ КОМЕНТІВ ПОКИ ЩО НЕ МАЄ.
Церковна миша до розчарована Показати IP 4 Серпня 2014 11:30
Ну як?! А як же Ваш? В ньому ж так і відчувуається глибокий зміст та грунтовний аналіз статті.
баба параска Показати IP 4 Серпня 2014 11:37
Тому полудурку на відео явно щось у роті заважае говорити. Даже з папірця не здатний туфту нести.
Млять Показати IP 4 Серпня 2014 12:59
а чого вам всім так пече, як саме Ляшко та з ким Ляшко? перш за все своїм статевим життям переймайтесь, а тоді лізьте в чуже. Ну припустімо гей він, і що? вам то що до цього? він часто говорить розумні правильні речі, і вони не перестають бути правильними від того, що в нього не така орієнтація, а публічно він ніколи не пропагував за нетрадіційність в цьому плані, на відміну від мавпи Зверєва,Моисеева, Юдашкина, Пенкина, и багатьох инших парашистських зірок, з якими вони чомусь не борються, а захлинаються праведним гнівом лише по відношенню до закордонних геїв, отож не уподобляйтесь диким ватникам.
Нік Показати IP 4 Серпня 2014 13:13
Яке йшло таке здибало
Colonel Показати IP 4 Серпня 2014 14:02
Давно всем остопи**ел. Полоумний Гецко двадцать лет носится с идеей Подкарпатской Руси «идейку» подхватывают дебильные Євгены Ластівкы,, . Русинов в Закарпатье по переписи 10 742 человека. Должности министров Гецко давно разделил между родствениками. А хули через район проходит газовая труба на ЕС. От и чешется сделать из своей деревни отдельную республику. Брат , сват, бабушка - все министры. Работать не надо никуя, потому как через деревню ....тьху республику проходит нефтепровод, и вы кормитесь отчислениями за транзит. Петрух Гецко и разных косноязычных ластивок немного, но всем им виднее как управлять планетой. Керуйте, але так щоб санітари не помітили!
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 15:14
Ляшко - звичайний авантюрист, якого щедро фінансує Фірташ
Вероника Показати IP 16 Вересня 2014 22:19
Очевидна четкая политика гонения на Ластивку, который перешел кому-то дорогу и не угоден правдолюбием и нестандартным мышлением. До каких пор ложь будет побеждать, а манипулирование людским потенциалом будет истинной нормой политиков. Это к Вам относится господин Ляшко .Когда Ластивка был нужен - пелись другие песни. А теперь можно и фальсификат состряпать. Позор!!!