USD 27.5 27.75
  • USD 27.5 27.75
  • EUR 31.4 31.65
  • PLN 7.2 7.32

Волинські фермери готові «їхати на Клімчука бульдозером»

Волинські опозиційні депутати разом з мітингувальниками пішли до приміщення приватного підприємства «Континіум» у Луцьку з вигуками «Ганьба!» та «Брехуни» - через те, що співвласники підприємства Ігор Єремєєв і Степан Івахів, які є нардепами від Волині, не проголосували за відставку діючого уряду.

Утім, до активістів ніхто із «континіумців» не вийшов, окрім декількох правоохоронців, які чергували біля входу у приміщення.

Під час пікету голова Асоціації фермерів Волині Віктор Лук'янчук сказав, що фермери готові йти на протест з технікою, і пообіцяв пригнати бульдозера до ОДА у випадку, якщо очільник області Борис Клімчук не піде у відставку.
Загрузка...
Коментарів: 16
питання Показати IP 11 Грудня 2013 16:44
Ну куди ви ще далі підете із своїми вождями?
Отвєт Показати IP 11 Грудня 2013 16:51
А куди б пішов ти, щоб не смітив тут...
дідо Показати IP 11 Грудня 2013 16:51
На вибори треба з головою ходити,а не потім мітингувати.
Бабця до дідо Показати IP 11 Грудня 2013 17:05
Ну ясен бубен! Особливо за Яника ми "голосували", правда? Особливо на Заході!
дідо до Бабця Показати IP 11 Грудня 2013 17:27
Голосуючи за кремлівську сексотку Тимошенко, совки обрали собі хама.
як до дідо Показати IP 12 Грудня 2013 06:56
закрутив-палітолог?
Володимир Показати IP 11 Грудня 2013 17:16
Лук’янчук - у відставку йдуть службовці добровільно, а не під пістолетом чи бульдозером. Не будьте волинським януковичем!
Ягуарунді Показати IP 11 Грудня 2013 19:36
Клімчука - на палю!
Виборець Показати IP 11 Грудня 2013 19:39
Шановін я ік дійшли ??? ноги не поламали??? бо наші міліонери -полІШУКИ НАВІТЬ БІЛЯ СВОГО СВИНАРНИКА І ДОРОГИ НЕЛАДНІ ЗРОБИТИ....
Олександр Дзядук Показати IP 11 Грудня 2013 20:59
Боря, тікай з Волині бо тебе малий та серед ній бізнес задушить, ти брихливий чорт, ти надоїв як гуркаретька Волинському краю
Володя Показати IP 11 Грудня 2013 21:06
КЛІМЧУК. біжи поки ми тобі не помогли,як нас вже дістало твоє професійне словоблуддя,і та брехня.
1 Показати IP 11 Грудня 2013 23:44
Бородате мурло має нині бути зі своєю ригівською шоблою, мерзнути на антимайдані, їздити агітувати за Яника та розказувати про економічне диво Азірова.
до майданутих Показати IP 12 Грудня 2013 08:57
Ви стадо баранів
а ти до до майданутих Показати IP 12 Грудня 2013 10:45
ти сам тут за стадо клацаєш.толь
Читач Показати IP 13 Грудня 2013 09:15
Прийшли до "Контініуму" і вимагали відставки Клімчука?!!!
ковельське село Показати IP 13 Грудня 2013 11:29
А ви про свого "воділу" Лук'янчука нічого сказати не хочете? Нероба і лінтяюга - от він хто! Фермер великий?!:))) Думає побігати і посаду собі отримати, а працювати не хоче і людей дурить і оббирає!!!