USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Завершилися суди щодо луцьких даішників, які відмовилися їхати на Схід

5 Серпня 2014 13:19
Завершилися суди у розгляді позовних заяв колишніх працівників УДАІ у Волинській області, яких звільнив міністр МВС Арсен Аваков за дискредитацію роботи та відмову їхати на службу на Схід України, - інформують у прес-службі Самооборони Волині.

Так, у результаті розгляду 12-ти справ, якими займалися судді Волинського окружного адміністративного суду, усім позивачам відмовлять у задоволенні позову повністю. Нагадаємо, усі вони вимагали відновлення на посаді та службі, а також фінансової компенсації за вимушений прогул роботи.

До числа звільнених працівників УДАІ увійшли:

1) Андрійчук Михайло Степанович

2) Бачик Ігор Олександрович

3) Гнатюк Сергій Володимирович

4) Давиденко Олег Вікторович

5) Мельник Віталій Іванович

6) Назарук Сергій Григорович

7) Наумчук Ігор Валерійович

8) Панасюк Михайло Васильович

9) Петруков Богдан Олександрович

10) Сидорук Микола Васильович

11) Стаднік Микола Олексійович

12) Ярощук Павло Вікторович

13) Ділай Тарас Михайлович.

Щодо 13-го звільненого ДАІ-шника Тараса Ділая (сина заступника начальника УДАІ у Волинській області Михайла Ділая), то розгляд його позовної заяви ще триває. Так, наступний суд відбудеться 3 вересня о 15:00 у Львівському окружному адміністративному суді.

Проте, не усі працівники волинського ДАІ були звільнені. Судячи зі свідчень самих позивачів, виявилося, що у роті ДАІ було 16 інспекторів. Але за невідомих причин лише 13 із них звільнили, хоч їхати на Схід відмовилася уся рота. Замість неї в результаті поїхав лише командир Олександр Лагода.

Під час судових засідань звільнені даішники підтвердили, що Матвієнко Олександр Васильович, Лесик Богдан Володимирович та Пархомчук Роман Миколайович – теж працівники УДАІ у Волинській області, і служать саме в цій роті. Ці особи були також присутні під час наради роти 29 травня, де, власне, працівників волинського ДАІ і повідомили про наказ їхати на Схід.

Заступник керівника Штабу Самооборони Майдану Волині Сергій Рижков надіслав запит на інформацію на електронну адресу* УДАІ у Волинській області із вимогою пояснити, чому ці особи не були звільнені.

Те, що запит управління отримало, підтвердив Рижкову начальник волинського УДАІ Володимир Кравченя. Але відповіді на запит Рижков наразі не отримав.



Нагадаємо, працівник УДАІ Волинської області Олег Давиденко, який відмовився їхати в зону АТО,забрав свій позов із суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
АБСУРД Показати IP 5 Серпня 2014 13:26
Вони судяться.. ЇХ ПОТРІБНО СУДИТИ за звинуваченням у ДЕЗЕРТИРСТВІ
123 Показати IP 5 Серпня 2014 13:28
Тільки спроможні брати хабарі і тут не повний список ДЕ ВЕСЬ!!!!!! Зараз судять сміливих солдат, ЯКІ БЕЗ ПАТРОНІВ ТА ВЩЕНТ РОЗГРПОМЛЕНІ ВІЙСЬКОВОЮ ТЕХНІКОЮ ПЕРЕТКНУЛИ КОРДОН рф а не зрадили батьківщині як ці жалюгідні смердючі ПСИ. ГАНЬБА такій міліції і керівництву що тримала їх до останнього.
схід і захід разом до 123 Показати IP 5 Серпня 2014 13:47
А ти чого сидиш тут умнічаєш, називаєш людей всякіми не цензурними словами...Давай хватай автомат і вперед за орденами...
Stalker до схід і захід разом Показати IP 3 Грудня 2014 02:21
Ты видно,такаж труслива собака як и тi дванадцять. Хабарi краще браты.
Анатоль Показати IP 5 Серпня 2014 13:29
А чого діти порошенка, турчінова не їдуть воювати? і ніхто їх дезертирами не називає?
apis Показати IP 5 Серпня 2014 13:36
А где 120 тысяч военнослужащих,35 тысяч сотрудников СБУ и 350 тысяч милиционеров,для защиты страны?
yes до apis Показати IP 5 Серпня 2014 17:02
А вони під виглядом біженців на Світязі і у Згоранах засмагають!
666 Показати IP 5 Серпня 2014 13:38
1.Розжалувати повністю 2. Вручити повістки !!!!!!!!!! Не підуть можна й за дезертирство
Адольф до 666 Показати IP 5 Серпня 2014 16:36
Підуть разом з тобою!!!це не війна щоб.мобілізовувати людей,нехай введуть військовий стан, а тоді нехай роздають повістки!!!на даний час на схід в зону АТО повинні їхати тільки добровольці і всі ті хто стояв на майдані!!!!!а не з прапорцями по Луцьку їздять...
Мм Показати IP 5 Серпня 2014 13:41
Прізвища закінчуються на -ук, -юк. І це наші земляки? СОРОМ!!! Компенсацію вам? Лящів вам жирних! Позбавити всіх вислуг та пільг!
Всезнайко до Мм Показати IP 5 Серпня 2014 20:46
коментар було видалено
українець Показати IP 5 Серпня 2014 13:47
вони- ГЕРОЇ УКРАЇНИ! СЛАВА ДАЇ!
лучанка Показати IP 5 Серпня 2014 13:48
100% згідна повістки в зуби і на схід це вам не в кущах ховатись,всі хворі,не придатні до призиву, а на дорозі стояти придатні? "ЗАЩИТНИЧКИ"
сестра до лучанка Показати IP 5 Серпня 2014 23:06
добре брати хабарі у мирний час, а коли війна то нехай мобілізовують простий народ, а ті хто в першу чергу має захищати, то щей позов до суду, обідили їх бідненьких((((((( СОРОМ ЇМ І ГАНЬБА((((
Волинянин Показати IP 5 Серпня 2014 13:56
Чітко побачили, хто (боягузи) і чого (хабарники) йшов працювати в ДАІ. Позорисько їм і їх батькам. Погляньмо на ДАІ Грузії. Грузія очистилася від таких.
Павлік до Волинянин Показати IP 5 Серпня 2014 15:34
А ти давно з Грузії?
Анонім до Волинянин Показати IP 5 Серпня 2014 23:46
це тобі саакашвілі розповів?
123 Показати IP 5 Серпня 2014 14:40
Прохання викласти їх фото на вашому сайті, з підписом - їх розшукує народ
456 до 123 Показати IP 5 Серпня 2014 16:38
Ти своє фото не хочеш викласти,показати свою пику,а ми подивимося на тебе і запитаємо чого ти тут сидиш!!!
Еколог до 456 Показати IP 5 Серпня 2014 17:55
Гаїшна морда вже б мовчала!!!
Анонім до Еколог Показати IP 5 Серпня 2014 23:50
піди сам повоюй, герой коментарів.
Еколог до Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 09:32
Тільки після того як повоюють гаїшники, тільки повоюють на передовій, а не на визволеній території. Хробаки жирні б,,,ть!!!
вася Показати IP 5 Серпня 2014 19:18
коментар було видалено
сестра Показати IP 5 Серпня 2014 23:04
в нашій країні щоб не воювати - потрібно бути кадровим військовим, ментом або працювати в прокуратурі, ось такий парадокс)))
Свят до сестра Показати IP 6 Серпня 2014 01:11
Воевать надо тем, кому муляет , что Донбасс разговаривает по-русски. Хотел на майдане Единую и Неделимую- давай присоединяй:хоть Крым,хоть Донбасс... А кому всеравно, пусть дома сидит, ему русский язык не очень муляет...
волиняка Показати IP 5 Серпня 2014 23:53
беркутятам-ДАЙїшникам дати дубинки-жезли і на передову а взаді них поставити кулемети як в 41-45р отак і можна очистити міліцію
888 Показати IP 6 Серпня 2014 00:12
усіх в ато без підготовки,за відмову захищати державу на палю. відправили дітей воєнкоми х..ві а самі думали жировати і вас будем ї..ти,усіх на детектор брехні курви продажні.
до волиняки і 888 Показати IP 6 Серпня 2014 09:03
очистіться спочатку самі від вчорашньої випивки в барі - поригайте добряче. А потім будете говорити про паля, якщо в дупі у вас свербить. І ще питання - а ви, підсвинки годовані, в АТО участь приймали, чи тільки строчите?