USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Як кримчан агітують вступати до Росії

11 Березня 2014 09:20
У Криму агітують громадян України голосувати за входження АРК до Російської Федерації, спокушаючи вищими зарплатами в Росії та лякаючи підвищенням цін і скасуванням пільг в Україні.

Відповідну листівку публікує російський ресурс "Дождь" у своєму Твіттері.Також кримчан намагаються переконати, що Росія забезпечить їм захист родин, культури і традицій.


При цьому стверджується, нібито в 1992 році українці "шантажем і підкупом позбавили їх усього" – і це нібито може "повторитися".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
my_gift Показати IP 11 Березня 2014 09:40
Ну як не пошкодувати зазомбованих кримчан...
Бандура Показати IP 11 Березня 2014 09:49
Як завжди Рассея злегка приукрасила.. Даних про середеню російську з/п в інтернеті море... Для федеральних округів що межують з Кримом, щось біля 20 тис. рублів, не треба забувати що таке "середня", а мінімальна пенісія і з/п така ж як і в нас. Незрозуміло на які "неземні" блага розраховують кримчани?
Валік Показати IP 11 Березня 2014 09:56
Думаю, більшість адекватних кримчан буде за приєднання до Росії. Причина проста - з Україною їх чекає голотьба, розповіді про папєрєдніків і вкрадений бюджет, бездарне управління кабінетом міністрів, зібраним із випадкових людей, орієнтованих на політику, а не на економіку і мізерні зарплати і пенсії. Україна припечена "влачить жалкое существование".
НЕЛУЧАНИН до Валік Показати IP 11 Березня 2014 14:40
а ти думаєш, що рашкостан повезе в Крим мішки з грішми ? наївний . у них в самих дупа. заробляють у великих містах. всі решта - злидота
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 10:11
В наших нововиповзлих політиків першими словами було - казна пуста і покрашення не чекайте.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 14:42
а що, обіцяти чергове пакращення вже сьогодні ? бандовлада довела країну до краху. подякуй їм
Jay Показати IP 11 Березня 2014 10:20
Мене цікавить коли будуть відмінені драконівські мита і збори з ввезення і реєстрацію авто. Чому, коли авто в Польщі коштує 3000 євро, в Україні воно виходить в 15000 доларів???
НЕЛУЧАНИН до Jay Показати IP 11 Березня 2014 14:43
на все свій час