USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Янукович вилетів із Києва з Клюєвим та Рибаком

21 Лютого 2014 23:55
Президент Віктор Янукович з обмеженим колом особливо довіреної охорони о 22:40 вилетів на Харків.

Про це повідомило ZN.UA високопоставлене джерело в адміністрації президента.

У президентському літаку знаходяться також спікер парламенту Володимир Рибак, голова АП Андрій Клюєв і народний депутат Вадим Новинський.
Літаку поставлений маршрут Київ-Харків-Маріуполь-РФ, однак він може бути відкорегований.

Джерело також підкреслило, що Янукович сумнівається в доцільності підписання ухваленого в п'ятницю Верховною Радою закону про відновлення Конституції 2004 року.

До речі, у Харкові, куди може вирушити президент, сьогодні відбувся мітинг на підтримку Євромайдану з гаслами: "Росія – це не Україна", "Україні свободу!", "Харків, вставай!", "Зека геть!".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Остап Показати IP 22 Лютого 2014 00:05
І я б не підписав!!! а що підписувати угоду з 3-ма "лідерами" які не контролюють ситуацію????
)))))))))) до Остап Показати IP 22 Лютого 2014 00:31
До чого тут угода? Мова йде про відновлення Конституції 2004-го
? до )))))))))) Показати IP 22 Лютого 2014 01:09
А що дає Конституція 2004 яка є недосконалою і спричинить ще більше проблем ніж є зараз?
Вася Показати IP 22 Лютого 2014 00:07
Надіюся літак заправлений добре, а то в Харкові тоже революція, а Путін може тоже не приняти такого гостя, бо він йому вже не треба такий. Все мав і тепер ні з чим піде.
екскурсовод Показати IP 22 Лютого 2014 00:33
Путін не допоміг Януковичу залагодити конфлікт, помилка, така доля може чекати і його в Росії.
пво Показати IP 22 Лютого 2014 00:56
Борт зека вже підлітає до Сочі http://www.flightradar24.com/AOJ92C/2c1d69f
??? до пво Показати IP 22 Лютого 2014 02:39
А давно Президент користується літаками ОЕ? Тут вже або ви не те дали, або взагалі з джерером щось не так.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 00:58
Харківяни-супер! Наш царьок обіс**вся повні штани. Коли так високо злітаєш- боляче падати. путін-мутін забери свій невдалий бандитський проект поставити наш народ на коліна до себе, а то його тут роздеруть на шматки. Велику дулю тобі під ніс, путінське па*ло, від українців. ГЕРОЯМ УКРАЇНИ СЛАВА!
??? Показати IP 22 Лютого 2014 01:18
От об***рати всі гаразд. А те джерело не повідомило причину вильоту? А для чого те джерело повідомило це? Не для того щоб чергову війну підняти? Країна без грошей, підприємства зупиняються. Люди які жили лише на одну зарплату завтра вже залишаться без грошей і вже тоді вийдуть полювати на євромайданівців, бо нащо ж просто так помирати, якщо можна хоч якось відомстити тим хто їх прямо вбиває. За цих людей хтось думав, коли війну розпочинав? А їх більшість! На підписані виник конфлікт з РФ. Можливо він полетів владнати ситуацію?
Андрій76 Показати IP 22 Лютого 2014 01:48
Причина вильоту проста-Яник"наклав"в штани. Знає падло,що"св"ята трійця"лідерів опозиції не зможе гарантувати йому безпеку в Києві от і "драпанув"від гріха подалі в ліберальний (поки що) Харків...
??? до Андрій76 Показати IP 22 Лютого 2014 02:35
А коли це він звертався за захистом до тої трійці? Я щось пропустив? Нехай та трійця собі безпеку спробує гарантувати. Згідно "тих сценаріїв" їм вже не довго залишилося. А Харків не зміниться радикально. В останні роки він був фактично індустріальною столицею України. Там дуже розвинутий бізнес, на відміну від інших регіонів і люди нізащо не захочуть для себе гірших умов.